Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Tüm annelerin, anne adaylarının ve anne oluma isteğiyle yanıp tutuşanların Anneler Gününü kutluyorum....a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

tatlı anne ve anne adyları hepinizin anneler gününüz kutlu olsun kızlar çok öpüyorum...

Merhaba kızlar anneler gününüz kutlu olsun

ovülasyon testi kullananlar bana yardımcı olun nasıl kullanacağım?kaçıncı gün başlamalıyım?yurtdışından geldi türkçe açıklaması yok

julıa cım bugun agrıdan duramadım diş hekımıne gıttık yoktu klınıgı kapalıydı baska dıs hekımının telı vardı oda deddıkı gebelıgın yenıymıs riske atma dedi sarımsak döv koy dişine ve tuzlu suyla gargara yap dedı ben normal gargara yapıodum 2-3 gunudr bı sorun olurmu?ve dişim 20lik diş en dipte buyuk dişin yanında cıkmıs ve en dipteki eti şişirmiş kulagıma vuruyo agrısı ve bogazıma vuruyo yüzümün sağ tarafı cok fena yani ama bugun kulagıma pamuk tıkadım dişime sarımsak bastm sankı gectı gıbı ama yınede var neler yapmam gerek bana yardımcı olurmusun bırde parol dıye agrı kesıcı varmıs hafıfmıs hamılelıkte kullanabılırmıs nedersın?

julıa cım bugun agrıdan duramadım diş hekımıne gıttık yoktu klınıgı kapalıydı baska dıs hekımının telı vardı oda deddıkı gebelıgın yenıymıs riske atma dedi sarımsak döv koy dişine ve tuzlu suyla gargara yap dedı ben normal gargara yapıodum 2-3 gunudr bı sorun olurmu?ve dişim 20lik diş en dipte buyuk dişin yanında cıkmıs ve en dipteki eti şişirmiş kulagıma vuruyo agrısı ve bogazıma vuruyo yüzümün sağ tarafı cok fena yani ama bugun kulagıma pamuk tıkadım dişime sarımsak bastm sankı gectı gıbı ama yınede var neler yapmam gerek bana yardımcı olurmusun bırde parol dıye agrı kesıcı varmıs hafıfmıs hamılelıkte kullanabılırmıs nedersın?

özlemcim ovulasyon testinin markası ne bilmiyorum ama sabah ilk idrarınla değil saat 10 dan sonra 4 saat idrarını tutup ve hiçbişey içmeden hergün aynı saatte yapacaksın

kızlar ben hamıleyım ya ama tam adet olacagım tarıhte tırnagımız kadar pembe leke gelmıstı basladı sanmıstım ama ogunden sonra gelmedı 5. ve 6. gun test yaptım cıft cızgı cıktı o gelen leke bı sorun oldugunu gostermez dımı

özlemcim ovulasyon testinin markası ne bilmiyorum ama sabah ilk idrarınla değil saat 10 dan sonra 4 saat idrarını tutup ve hiçbişey içmeden hergün aynı saatte yapacaksın

Hilal cim preseed sipariş vermiştik yurtdışından onunla geldi bu testte ismi one step sanırım sabah 10 değilmi canım saat 2 de yapmam gerekiyor yani 4 saat tutunca günde 1 keremi yapayım birde kaçıncı gün başlıyayım sence?

Son düzenleme:

canım kaçgünde adet oluyosun evet 4 saat tutacaksın günde 1 kez

yok canım kafana takma öyle şeyleri şimdilik yoksa bişey sorun yok

sımdı hıc pembe mınık falan leke bıle gelmedı allaha şükür tam adetımın olacagı gtun gelmıstı 7 gun onec yanı sonra yok bu persembe drye gıtcem dua edın

sımdı hıc pembe mınık falan leke bıle gelmedı allaha şükür tam adetımın olacagı gtun gelmıstı 7 gun onec yanı sonra yok bu persembe drye gıtcem dua edın

canım o zaman yerleşme kanamasıymış sen farketmemişsin korkulacak bişey yok annesi bebeğin yerleşmiş o kanama yapmış :)

ronyacım tebrik ederim canım, iki test de yanılmış olamaz, bence hamilesin sen, çok sevindim haydi bugün de hayırlı haberlerini bekliyoruz

ronya naptın canım, burdasın sanırım aşağıda ismin görünüyor, özlem sana da günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…