Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım olsun 13.gün onaylasın nasıl olsa bir gün öncesi ve bir gün sonrası çalışma olmuş inşallah tutunmuştur bebişin.ayyy ne güzel olur ya inşallah hepimiz güzel haberler alırız

evet oldu ronyacım nebileyim bide doktorda 14. günü çatlamış diyince sevindim inş. güzel haberler alıcaz hep beraber :)

özlemcim ronyacım ikinize sabah çok dua ettim Rabbim kabul etsin inş. topikteki bütün bebeği olmayan arkadaşlarımıza dua ettim yasinimide okudum :)

allah kabul etsin canım,
senin tablona baktım da, ff çizgiyi bendeki gibi çekmiş, ateşin düşük olduğu günü çizmiş, ama galerideki tablolara baktığımda ateşin yükseldiği güne çizgi çektiği de olmuş, neye göre çiziyor pek anlamadım, kafam karıştı

benimde geçen ay öyle olmuştu canım tablo 13.günü onaylamıştı ama doktora gittim 12.gün çatlamıştı.bazen tablo yanılabiliyo sanırım bikaç gün.aslında tablona göre yarında yüksek çıkarsa bencede 14.gün çatlamış.neyse zaten dedikleri gibi sen boş geçirmediğin için farketmez ha bir gün önce ha bir gün sonra.hayırlısı olur inşallah canım.

hilal bende de 11. gün çekmiş çizgiyi, ama 12 gün akşama doğru kasıklarımda çok sancı oldu, bana göre de 12 gün çatladım, bende de o gün çalışma yok hilal, bir gün öncesi ve sonrası var, nasip artık. sen kaçıncı gün dra gittin canım

arkadaşlar size bir şey sorucam.şimdi ben ve burdaki bir çok arkadaş benim grafiğime bakarak 17.gün yumurtladığımı söylüyor bende o gün uzayan akıntı gördüm daha doğrusu sıkı takip sonucu görebildim belkide 16.günde uzayan akıntım vardı daha evvelki günlerde akıntımı çok fazla takip etmemiştim.beni düşündüren şey acaba 16.günmü yumurtladım eğer öyleyse o günlerde ilişki olmamıştı ve kaçırmış olaabilirim.soruma gelince grafiğimi eklicem çarpı görünen günler ilişki günlerim sizce şansım varmı

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

bence zamanlaman iyi görünüyor, 17. gün çatlamış ve çalışma olmuş, hem o uzayan akıntı olduğu zaman spermler beslenerek rahat hareket edebiliyorlarmış, bence güzel çalışmaların, inş gelir sağlıkla bebişin

amin saol canım evet doğruda olabilir 13. günüde uzayan akıntım oldu ama 14. günüde yumurtam hala duruyodu doktor öyle dedi

evet yanıltabiliyor valla beni yanılttı bugün anlamadım inş. canım herşeyin hayırlsını versin Rabbim

senin 12. günü çatlamış olabilir grafiğine bakmam lazım olsun 1 gün sonrada olabilir yumurtalar 24 saat yaşayabiliyor ben 14. günü gitmiştim doktora geçen ay 13. günü gittiğimde doktor çatlamadığını söylemişti 14. yada 15. günü çatlar demişti kısmet artık

ronyacım hiç dert etme bence sen çünkü çalışmaların çok düzenli inş. bebişin gelir bu ay

sağolun kızlar ya inşallah hepimizin yüzü gülecek ve çoooook mutlu olucaz :))

selam kızlar.burada ateş tabloma yaptığınız yorumlar ve yardımlarınız için teşekkür etmek istiyorum.şu an 6 haftalık hamileyimm.ve bunda burada öğrendiklerimin büyük katkısı var.umarım en kısa zamanda herkes bebişlerine kavuşur...sevgiler...

serpilim ateşin iyi gidiyor canım

yok sabah aç karna çay kaşığı yeter canım

sağol melekçim iyiyiz cumartesi kontrolumuz var heyecanlıyız
hıdırelleziniz kutlu olsun

sagol canım seninde demekcumartesi gideceksin hadi hayırlısı bakalım kesin cinsiyeti belli olur artık...
ben sana kız demiştim ama tutmadı galiba...

Merhaba kizlar yukselmis bhcg yukselmis, doktorum iyi dedi. Aksama ariycam beni ultrasona cagiracak. Dua eden elleriniz bebeklerle dolsun insallah. Opuyorum hepinizi.

canımbenim çok sevindim biz demiştik hayırlısyla keseyide kalp atışlarınıda görmeyi nasip etsin allahım..

VALLA TATLIM BENDE ANLAM VEREMİYOM KOYVERDİM ZATİ HAYIRLISI ARTIK BİDAHAKİ AYA :lepi:

dur hemen pes etme öyle kırmızlar gelmeden ümit kesilmez hayırlısı olsun hakkında...

eklediğin için teşekkür ederim canım, hamile kaldığın tablo mu bu

yok canım kafamçokkarıştı delikafadulden ama onu koyayım sana gör...

pardon ya melek, ben seni hamile sanmıştıım, allah mı söyletti ne inş.:uhm:

inşallah canım olabilir..kaydirigubbakcemile5

dur canımbenimsempatiksalakcinni çalışmalar başlamadıkı bebiş gelsin...akannehirsüprizzzzz
kendine ve bebegine dikkat et canım ...

olsun inşallah faydasını görürsün...
bende bugun banyo yaptım anca bitti yani hayırlıs maraton başlıyor

tebriklergözün aydın allah sagsalim kucagına almayı nasip etsin...

arkadaşlar herkes aşkı memnuyu izliyor herhalde iremcim seni merak ediyorum inşallah güzel haberlerle gelcen canım

juliacim sagol iyiyim cok sükür, pardon canim yazmadiniz sandimdi

bende izine geliyorum türkiyeye mayis ortasi cook mutluyum ondan :lepi:

onun disinda bir gelisme yok ..hapimi aliyorum yarim yarim ,prolaktin düssün diye :) :)

senin ikizler nasil, irem napti bebeginin sagligi iyimi??

Allah sendende razı olsun neden nolduki geçmiş olsun

Hilal cim sorma gece kalktım duamı yaptım ve yattım yarım saat sonra bi su sesiyle uyandım banyonun lavabonun vanası tanzikten patladı az daha evimi su basıodu tam eşiğe dayanmıştı su Allah yardım etti.bende gülmekten yerlere serildim dedim hızır aleyhhiselam geldi bizim eve bereket getirdi bu ay çok bereketli geçecek görün bakın hehehehe

canım böyle şeyleri düşünme insanlar tek ilişkiyle bile hamile kalabilyor.Sizce eskiler nasıl hamile kalıodu?akıntımı kontrol ediyorlardı ateşmi yoksa değilmi hehehehe herşey Allah tan

Esra cım yazmışsın bana görmedim ben dün adet oldum hayırlısıyla bakalım bu ay ne ler bekliyor beni :)

canım böyle şeyleri düşünme insanlar tek ilişkiyle bile hamile kalabilyor.Sizce eskiler nasıl hamile kalıodu?akıntımı kontrol ediyorlardı ateşmi yoksa değilmi hehehehe herşey Allah tan

canım haklısın valla eskiden insanlar ne birimiş yumurtlama gününü biz takip ede ede iyice pimpirik oldu.FF benim yumurtlama günümü bir türlü algılamadı bende tedirginim acaba kaçırdımmı diye ateşimde pek yükselmiyo.neyse beklicez artık az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…