Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kiz Japonica Allah mi soyletti? Bak Melek hamileymissin iste :)) Sagol Ronyacim, Juliacim. Yok aksama randevu alicam, ben Avrupa yakasindayim, doktor Anadolu yakasinda. Haftasonu falan gideriz sanirim. Bhcg 2431 olmus. Su siteye gore yukselmesi normal

http://babymed.com/Tools/pregnancy/hcg/

Insallah goruruz herseyini. Ben gene gelirim kizlar. Hicbir kuvvet beni sizden ayiramaz. Daha cooook hamis haberi alicaz bu ay, bagimlilik yapti valla.

Ozlemcim iyi etmissin canim. Hayirli olsun. Bu arada gecmis de olsun diycem ama bence de su bereket, Hidir ve Ilyas Aleyhisselam size ugramislar :))

Walla iremcim duadan yarım saat falan sonra oldu heheheh

Ayyy İrem çok yakınımdasın değilmi b.düzündemisin?

ırem sen ıstanbulda mısın?????
Ay ben karıştırdım şimdi :) sanıyorum ki sen Ankaradasın eşin dışarda ,iyice şaşkınım ben yaa :)
O zamana kadar zorlasanız kalp bile görünür valla :)))

slm kıslar iremcimmm çook sevındımm bebişin iyi olmasına zaten öyle beklıodukk:)))))ve bence senın bebişde erkek gibi gelio bana çunku erkek çocuk bıraz zorlarmış anneyı zor yerleşirmiş.....sağlıklı olsunda annemın lafıyla elı ayağı duzgun olsunda:)))aksamda beklıoruz hayırlı haberlerını pıtpıtları duyarsın inşallah tatlım..
ayyy valla ben hep metal kaşıkla yedimm:)))polenii..neyse yarın artık plastiğe dönerim bende kasıklarım erken başladı ağrımaya bolmu yumurtluorum ne diyip seviniyordum:)) eşimde polenın tadını çok sevdi oda yıyo:))biz pek normal bı ç
çift değiliz sanırım:)))))
juliacım miden nasıl oldu bebişler napıo:))
yaa ben hıdrellez için dua edemedim hala lekelenme şeklinde geliodu reglim bugun bitti maşşallah 7 gün azar azarda olsa sürdü..
kıslar hepinizi takip ediyorum özlem, melek, ronya, hilal en eskıler biz kaldıkk hadi bakalım mayısta inşallah hangımız ıcın hayırlıysa bu ay olsun:))))

herşeyin yolunda olmasına çok sevindim nevetna, inşallah bizlere de nasip olur linkini verdiğin siteye girmekhihoyyyt

Umutcum midem düne göre iyi ama hala aynııııı
sürekli yiyorum,sürekli de bulanıyor,çok halsizim ,ellerim dizlerim titriyor.
Beni biraz yoruyor bebişler :)

obbi, julia, japonica, g.erkl iyi akşamlar kızlar
nevetna canım sevindim rabbim bütün hamişlerin bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin
olmayanlarada en kısa zamanda göbüşlerine bebiş kondursun

özlemcim ronyacım ikinize sabah çok dua ettim Rabbim kabul etsin inş. topikteki bütün bebeği olmayan arkadaşlarımıza dua ettim yasinimide okudum :)

özlemcim ronyacım ikinize sabah çok dua ettim Rabbim kabul etsin inş. topikteki bütün bebeği olmayan arkadaşlarımıza dua ettim yasinimide okudum :)

Allah razı olsun canım bende ronya ve sana dilek diledim ağaca gecede evimi su basıyodu az kalsın :))

özlemcim.hilalcim dualarınız için çok sağolun bende sizler için tüm arkadaşlar için hep dua ediyorum rabbim inşallah hepimizin duasını kabul edecek ve güzel haberler alıcaz ayrıca gebiş arkadaşlar sizlerede çok dua ediyorum rabbim sağ salim huzurlu bir şekilde kucağınıza almak nasip etsin ve huzurlu bir gebelik dönemi geçirmek nasip etsin

en sevdiğim iş yemek yapmaya gideyim kıslarr:)))))))))
baharda yemek mi yapılır yaa gezılır tozulur bol bol uyunur demi ama:)
hepinizi öptümm bu ayda güzel güzel haberler alıcaz emınım buna..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…