Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim iyi geceler gözümden uyku akıyo iremi çok merak ettim ondan bekliyom ama artık dayanamıcam görüşürüz

özlemcim iyi geceler gözümden uyku akıyo iremi çok merak ettim ondan bekliyom ama artık dayanamıcam görüşürüz

iyi geceler canım bende onu bekliom ama gemicek sanırım inşallah sorun yoktur.hayırlı haberle dönsün iremcim.

Ronyacım ben bugun gormıycem doktoru demiştim ama canım araya kaynadı galiba. Doktor beni bu haftasonu değil gelecek haftasonu çağırdı. O zaman kalp atışlarını da görürüz dedi. Yine istrahat verdi. Bekliycez bakalım. Buna da çook şükür.

Ayyy İrem çok yakınımdasın değilmi b.düzündemisin?

Özlemcim Bahçelievlerdeyim ben yakın sayılırız. Ya kızlar eşimle daha hiç görüşemedim. Hamile haberimi telefonda verdim, ben gidemiyorum izin yok, o gelemiyor işten izin alamıyor, tuhaf olduk yani. Kısmet böyleymiş.

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

juliacım tabloma bakarmısın neden ff 13. gün onaylamış anlamadım benim 14. günü çatlaması gerekmiyomudu

Hilal 13. gün gece de çatlamış olabilir. Bence ilişki günleri iyi. O kadar kafana takma. Annem şey diyor, siz fazla biliyorsunuz diyor. Biz 2 aylık olunca anlardık diyor.

arkadaşlar size bir şey sorucam.şimdi ben ve burdaki bir çok arkadaş benim grafiğime bakarak 17.gün yumurtladığımı söylüyor bende o gün uzayan akıntı gördüm daha doğrusu sıkı takip sonucu görebildim belkide 16.günde uzayan akıntım vardı daha evvelki günlerde akıntımı çok fazla takip etmemiştim.beni düşündüren şey acaba 16.günmü yumurtladım eğer öyleyse o günlerde ilişki olmamıştı ve kaçırmış olaabilirim.soruma gelince grafiğimi eklicem çarpı görünen günler ilişki günlerim sizce şansım varmı

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

Cık, 16. gün olabilemez bence. Olduysa 17. gün oldu. Bir dolu çalışmışsınız, inşallah tutmuştur canım.

selam kızlar.burada ateş tabloma yaptığınız yorumlar ve yardımlarınız için teşekkür etmek istiyorum.şu an 6 haftalık hamileyimm.ve bunda burada öğrendiklerimin büyük katkısı var.umarım en kısa zamanda herkes bebişlerine kavuşur...sevgiler...

Hayırlı olsun Lilyumane!!!! :teytey::nazar: Tebrikleeerrr. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ateş tablon varsa koysaydın keşke.

juliacim sagol iyiyim cok sükür, pardon canim yazmadiniz sandimdi

bende izine geliyorum türkiyeye mayis ortasi cook mutluyum ondan :lepi:

onun disinda bir gelisme yok ..hapimi aliyorum yarim yarim ,prolaktin düssün diye :) :)

senin ikizler nasil, irem napti bebeginin sagligi iyimi??
Canım sana yazdım ama görmedin galiba. Şimdilik iyiyim ben, dinleniyorum. Seni merak ettim haplarını içiyormuşsun. Hadi bakalım. Şimdi bu haplar içilirken de hamile kalmana izin var mı yoksa önce bir düşmesine mi bakılacak?

canım 11. günü çatlamış ilişkide olmuş düzenli yani kafana takma

Hilal cim sorma gece kalktım duamı yaptım ve yattım yarım saat sonra bi su sesiyle uyandım banyonun lavabonun vanası tanzikten patladı az daha evimi su basıodu tam eşiğe dayanmıştı su Allah yardım etti.bende gülmekten yerlere serildim dedim hızır aleyhhiselam geldi bizim eve bereket getirdi bu ay çok bereketli geçecek görün bakın hehehehe

geçmiş olsun tatlım ucuz kurtuldun valla hızır aleyhiselam keşke Rabbimden gelen bebekleride getirse bize ne güzel olur :)

Ronyacım ben bugun gormıycem doktoru demiştim ama canım araya kaynadı galiba. Doktor beni bu haftasonu değil gelecek haftasonu çağırdı. O zaman kalp atışlarını da görürüz dedi. Yine istrahat verdi. Bekliycez bakalım. Buna da çook şükür.

Özlemcim Bahçelievlerdeyim ben yakın sayılırız. Ya kızlar eşimle daha hiç görüşemedim. Hamile haberimi telefonda verdim, ben gidemiyorum izin yok, o gelemiyor işten izin alamıyor, tuhaf olduk yani. Kısmet böyleymiş.

Hilal 13. gün gece de çatlamış olabilir. Bence ilişki günleri iyi. O kadar kafana takma. Annem şey diyor, siz fazla biliyorsunuz diyor. Biz 2 aylık olunca anlardık diyor.

Cık, 16. gün olabilemez bence. Olduysa 17. gün oldu. Bir dolu çalışmışsınız, inşallah tutmuştur canım.

Hayırlı olsun Lilyumane!!!! :teytey::nazar: Tebrikleeerrr. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ateş tablon varsa koysaydın keşke.

Canım sana yazdım ama görmedin galiba. Şimdilik iyiyim ben, dinleniyorum. Seni merak ettim haplarını içiyormuşsun. Hadi bakalım. Şimdi bu haplar içilirken de hamile kalmana izin var mı yoksa önce bir düşmesine mi bakılacak?

annen doğru söylüyo valla bizde yumurtlamadan sonra gün sayıyoruz strese giriyoruz eskiler nasıl hamile kaldığını bile anlamıyorlarmış ya biz tablom dün 13. günü çizgi çekmişti bugün 14. gün anlamadım bişey

28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum :KK43: ölçemedim .7.gün çalışma ön hazırlık :)
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0 çalışma aman kaçmasın diye panik oldum :))
7mayıs.......36.3

kızlar 26 günde regl oluyorum 12 ci gün veya 13 gün çatlama oluyor bende galiba ilk defa ateş ölçüyorum tekarar yorumlarmısnız sevg,iler

canım 11. günü çatlamış ilişkide olmuş düzenli yani kafana takma

geçmiş olsun tatlım ucuz kurtuldun valla hızır aleyhiselam keşke Rabbimden gelen bebekleride getirse bize ne güzel olur :)

annen doğru söylüyo valla bizde yumurtlamadan sonra gün sayıyoruz strese giriyoruz eskiler nasıl hamile kaldığını bile anlamıyorlarmış ya biz tablom dün 13. günü çizgi çekmişti bugün 14. gün anlamadım bişey

ıremcim Ben senin ankarada olduğunu sanıyordum canım ya hay allah hiçbişey anlamadım ben :KK43: kafamçokkarıştı

günaydın herkese
günaydın hilal,özlem serpil
hayırlı cumalar diliyorum,inş.bu mübarek günde ettiğimiz dualar kabul olur,
lilyumane tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inş.hihoyyythihoyyyt
iremcim gözünaydın beta hcg iyi çıkmış inş.ultrasondadan güzel haberlerde gelirsin.bu arada bende bahçelievlerde oturuyorum.
hilalcim bence sorun etme ilişki vakitleri iyi vücut ısında yükseldi hayırlısı Allah'tan
özlemcim sana da geçmiş olsun su basıyormuş az kalsın iyi farketmişin valla
tekrar hayırlı cumalar.

28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum :KK43: ölçemedim .7.gün çalışma ön hazırlık :)
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0 çalışma aman kaçmasın diye panik oldum :))
7mayıs.......36.3

kızlar 26 günde regl oluyorum 12 ci gün veya 13 gün çatlama oluyor bende galiba ilk defa ateş ölçüyorum tekarar yorumlarmısnız sevg,iler

merhaba serpil, benimde reglim 26 günde bir ve ateş değerlerin benimkilere benziyorbence yarın birdaha düşecek ve sonra yükselip yüksek kalacak, 13. güne kadar çalışmalara devam et canım sen, ne zaman çatlayacağı belli olmuyor, benim geçen ay 13. gün çatladı bu ay 11. gün.

günaydın herkese
lilyumane tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inş.hihoyyythihoyyyt
iremcim gözünaydın beta hcg iyi çıkmış inş.ultrasondadan güzel haberlerde gelirsin.bu arada bende bahçelievlerde oturuyorum.
hilalcim bence sorun etme ilişki vakitleri iyi vücut ısında yükseldi hayırlısı Allah'tan
tekrar hayırlı cumalar.

Saol canım ya evet tam zamanında uyanmışım.

günaydın herkese
tekrar hayırlı cumalar.

canım sanada günaydın hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun

merhaba serpil, benimde reglim 26 günde bir ve ateş değerlerin benimkilere benziyorbence yarın birdaha düşecek ve sonra yükselip yüksek kalacak, 13. güne kadar çalışmalara devam et canım sen, ne zaman çatlayacağı belli olmuyor, benim geçen ay 13. gün çatladı bu ay 11. gün.

benimde geçen ay galiba 13 gün çatlamış yani bu 3 günü değerlendirelim değilmi? benimde bugün 10 günüm

Çalışmaların X şeklinde görünmesi gerekiyo sanırım yanlış yerden giriyorsun

yes i tıklarsam x şeklinde görünüyor, ama aşağılarda am, pm de var , sabah çalışması am, akşam çalışması pm olarak değil mi, hem am, hem pm olursa da çift xçıkıyor, yani xx oluyor
diye anladım

X