Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inş. nalimcim bu ay ümitliyim demiştim inş. hüsrana uğramam

hilalcim sen yeterki olumlu ol gerisini Allah'a bırak zaten elimizden ne gelebilir duadan ve teslimiyetten başka,müdahale imkanımız var mı yok ancak üzüldüğümüzle kalıyoruz,bak bu günler geçince diyeceksiki kendimi bu kadar hırpalamasaymışım ,sen kalbini ferah tut canımolumunekankayizsmile

hilalcim sen yeterki olumlu ol gerisini Allah'a bırak zaten elimizden ne gelebilir duadan ve teslimiyetten başka,müdahale imkanımız var mı yok ancak üzüldüğümüzle kalıyoruz,bak bu günler geçince diyeceksiki kendimi bu kadar hırpalamasaymışım ,sen kalbini ferah tut canımolumunekankayizsmile

doğru söylüyosun valla çok hırpalıyorum kendimi şey diyorum hep 1. doğurduktan sonra 2. hemen doğurucam :) o kadarki çocuk özlemi var içimde Rabbime sığınıyorum o herşeyin iyisini bilir

doğru söylüyosun valla çok hırpalıyorum kendimi şey diyorum hep 1. doğurduktan sonra 2. hemen doğurucam :) o kadarki çocuk özlemi var içimde Rabbime sığınıyorum o herşeyin iyisini bilir

O kadar stres yaptın canım yaaa hadi bakalım yumoşun hayırlı uğurlu olsun

inş. Allah gönlündekine afiyetle ulaştırır canım:Saruboceq:

valla sabredebiliyorsanız süper ben olsam dayanamazdım herhalde:)) hayırlısı olsun canım inş. hayırlısıyla mutlu haberi alırız

Sabır ve zaman en iyi ilaçtır canım bu ay 9. ay sabrediyoruz 1 gün daha bişey değil hehehe hayırlısıyla haberlerler güzel olur inşallah inşallah inşallah

kızlar günaydın..
dünde bahsetmiştim burda kahverengi akıntım var diye..
o maalesef kanamaya dönüştü..
yani 5er gün arayla tekrar adet oldum..
ilk defa başıma böle bişi gelio..

O kadar stres yaptın canım yaaa hadi bakalım yumoşun hayırlı uğurlu olsun

evet özlemcim ne yapayım 13. günü uzayan akıntım vardı ilişkiye girmedik dedik 14. günü olsun oda biraz kuruydu diye moarlim bozuldu bide ateşim 2 derece yükselmişti ama her ay 14. günde 36.2 oluyo neden acaba yumurtlama günüm o yüzdenmi

kızlar günaydın..
dünde bahsetmiştim burda kahverengi akıntım var diye..
o maalesef kanamaya dönüştü..
yani 5er gün arayla tekrar adet oldum..
ilk defa başıma böle bişi gelio..

canım adet olduktan 5 gün sonra nasılda tekrardan adet görebiliyosun şaşırdım olurmu öyle şey sen doktora bir görün ayda 2 kez adet görünmez bence

canım adet olduktan 5 gün sonra nasılda tekrardan adet görebiliyosun şaşırdım olurmu öyle şey sen doktora bir görün ayda 2 kez adet görünmez bence

valla bende çok şaşkınım canım..
gidicem bgn doktora.
dün kahverengi akıntım oldugunda aramıştım doktoru yumurtlama lekenlenmesidir dedi..
ama kanamaya cevirdi yaaa..
mafoldumbenmafoldumben

kızlar herkese günaydım ateşim çok saçma sapan gidiyor çok sinir oldum.yumurta çatladımı çatladıysa ateşim neden böyle düşük gidiyor yada daha çatlamadımı anlamadım bi bakarmısınız

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

canım sen bana stres yapma diyosun sen kendin stres yapıyosun demekki gerçekten stres yapılıyomuş :) bak 17. günü yumurtladın seno yüzden ateşin iniş çıkış gösterebilir keşke sende doktora gitseydin yumurtan çatladımı çatlamadımı öğrenirdin :)

X