Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ateş değerini girerken Menses/Spotting: kısımdan adetinin geldiğini işaretliyorsun yeni tablo böylelikle oluşuyor

spotting: lekelenme demek.. diğerleri adetin yoğun mu az mı geldiğini ifade ediyor canım

ÖZLEM yarın yapacağım dedi testi...Hayırlısı neyse o olsun onun için...

İnşallah Ronya cım dua edermisin bana eyvahedigeldismile:kedi:

ederim tabikide etmezmiyim hiç.yarın sabah işe gider gitmez hemen bilgisayarıma açıcam ve senden haber beklicem bak negatif çıkarsa üzülmek yok.önümüzdeki maçlara bakcaz :)) allah sağlık versin en önemlisi bu elbet olcak.ama yinede içimden güzel haberler alıcaz öyle geçiyor

canım şimdi senin grafiğine baktım ateşin fena sayılmaz.inşallah yarın 36.7 ye falan çıkar ve testte silik ikinci çizgi görünür.

canım ya bendede acayip kasık ağrısı var şuan belimde ağrıyor kasığımın ağrısı bacağıma vuruyor.acaba bugün işyerinde çok yoruldum ondanmı yoksa çatlamadımı benim yumurta.valla akıntı takip ede ede bir hal oldum habire wcye gidiyom.ama uzayan akıntı falan yok

bende çok dikkat ediyorum ama yinede üşüttügüm aylarda çok şiddetli agrım oluyor buay çok şükür olmadı çok
yeni doktor yeni şans bebegini getirsin hayırlı olsun...

AABEYAZMELEK canım beni şimdilik sen 2 HAZİRAN yaz sonra net günü söylerim yine...

tamam ekliyorum canım...

ayy melek, tam senin ne tatlı oldugunu düşünüyodum, sonra birde selamını okudum..
hani derlerya .. çok tatlısın kısss.. öpüyorum seni çok.. nasılsın canım?

evet tatlıyımdır ben çok tatlı yiyiyorumya :roflol:
sagol zeynepcim bende seni öpüyorum Şeniz laptopun şarjı bitti ders çalışmam lazımdı girmedim bende artık iyiyim hamdolsun sen nasılsın nasıl gidiyor eşinden ayrı zaman ...

tamam canim yazayim....23 mayisss :)

irem canim sanada gecmis olsun...dualarimiz seninle..insallah bisey olmaz bebegine, bol bol dinlen..

tamam ekliyorum canım yaptıgın bir şey varmı ateş ölçme mesala...

melek den haber var mı adet oldu mu benim kanki

evet kankim oldum yarın doktora gidiyorumhayırlısı bakalım nezaman ögrenicez yigenim cinsiyetini.. benim içinekız gibi doguyor saglıklı olsunda...

selam kızlar dr dan geldim beta hcg 240 çıkt:CüvCüv:ı bi sürü ilaç verdi gönderdi
haftaya salı tekrar çağırdı.

güzel çıkmış degerin hadi gözün aydın...

benimde yarın 4 günüm olacak dün yoktu doktorum çünkü...

banada 2 tane oglan gibi geliyor haırlısı olsun tatlım
banada yok dedi dimi lütfen banada gerçegi söyleyebilirsin üzülmem zaten melegim var benim...

arkadaşlar bu da grafiğim hadi bakalım hayırlısı olsunopuyorumnanaktan

Eki Görüntüle 43565

hiçbirşey anlamadım grafiginden canım ben ya...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur.....................9 mayıs......................
pikepolat.....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22........................10 mayıs
ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983................15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg.......................23 mayıs...................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek............29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
biozard.....................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::teytey:
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

japonica daha önceeklemiştim zaten seni
iremcim iyi olmana sevindim duam seninle inşallah degerin süper çıkacak katlanmış olacak hayırlısıyla...
kızlar valla burası sohbet odası olmuş ya diger topige yazsak süper olacak okuya okuya bitmedi tablolara yorum bile yapamıyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…