Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yok bu ayda geçti ne kadar saçma hep 14. günü yumurtlardım bua ya yine kaçırım doktora gidicem öğlenden sonra bakalım çatlamışmı

nasılsınız canlarım dün dr. gittim kesenin büyümesi iyi dedi yolksacı küçücükte bebeği gördük karından baktı 10 gün sonra kalp atışları için gel dedi 12 gün sonra gidecem c.tesi günü mayıs 15 te allahım saplıklı hayırlı bebekleri kucağımıza laıp analı babalı büyütmeyi nasip etsin isteyen herkese bu duyguyu tattırsın

ay çok sevindim sinemcim kalp atışı sonra hareketlerini göreceksin

nasılsınız canlarım dün dr. gittim kesenin büyümesi iyi dedi yolksacı küçücükte bebeği gördük karından baktı 10 gün sonra kalp atışları için gel dedi 12 gün sonra gidecem c.tesi günü mayıs 15 te allahım saplıklı hayırlı bebekleri kucağımıza laıp analı babalı büyütmeyi nasip etsin isteyen herkese bu duyguyu tattırsın

Çok güzel canım...Sorunsuz bir hamilelik yaşarsın inşallah...Ben çok merak ediyorum o kalp atışlarının nasıl olduğunu...Hiç duymadım...

ÖZLEM daha yok kızlar...Bende onu merak edip girdim...Bu gün cesareti olursa sabahtan test yapacaktı...Yapamadı sanırım...Yoksa çoktan girerdi...ılk topiği açan o oluyordu normalde...

amin canım hepinmizin ortak dileği bu, bebişe iyi bak:)

kılzar bugünkü ateş tablom da bu

Eklentiler

• $DPO4.jpg
    $DPO4.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 36
özlem canım ateşin daha düşmemiş dur bakalım bir sürpriz olur inşallah

X