Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia bi bakar mısın grafiğe çok minik ama mesajlarım 100 olana kadar böyle idare edecem

sağol canım çok şükür iyiyim doktor klomen verdi ama günde 3tane dedi benim normalde yumurtlama problemim yoktu ama aşılama da düşünebilirim deyince mi verdi öyle bilmiyom. cuma kontrol var. ama benim de bu ay hiç umudum yok yine olmayacak gibi geliyo baştan pesettim

yok canım buralar yağmurlu ve soğuk hala kabanlayız :)

Ay ben bol bol dua ediyorum size eşime bile söyledim ,çok istiyorum hamile haberi almayı diye :) şimdi de sen deneyimli mi oldun diyor gülüyor :) dalga geçiyor benle :) İnş Rabbim tez zmanada versin bebişleriiii
amiiinnnnnnnnnnnnnnn

Nalimcim Allah hayra yazsın,rüyan çok güzel,su bolluk bereket,rızk demektir Evinize bolluk gelsin bereket gelsin inşaşlh :)

juliacım bişey sorcam ben normalde 31, 32, 33 günde falan adet oluyom. klomen yumurtlamayı öne alır mı yani 14. güne?

ERkaymak pes etmek yok hele ki 3 klomenle :)))
Güzel güzel değerlendirin siz günlerinizi,inş bebiş kendiliğinden gelecek, o doktorun yüzünü görmeden gelmeyenlerden :)

Japonica aslında daha çalışmanıza gerek yok gibi,çok çabuk geçti sisin günler :) inş bebişin gelmiştir

evet değiştirebilir,sen uzayan akıntını takip et ,doktorunun verdiği ödevlere uy yeter zaten,ilkinde biz 2-3 kere birlikte olmuştuk :)

bence de artık ateş yükseldi ama hala ıslaklık hissi var bende ama akıntı şeklinde değil, normal mi ovulasyondan 3 gün sonra ıslaklık hissetmek

peki çalışma günlerim iyi mi yani öncesinde hiç çalışma yok ya

güzelim sen zaten tam ov. günnde çalışmışsın ve bilemezdin ki erken olacağını.. Allah istedikten sonra olur elbet... sen elinden geleni yapmışsın artık...2 hafta bekleceksin canım

kızlar ikindi okudu ben birazdan gelirim canlar iyi sohbetler:)

ya burda 4te okunuyor ilkindi ne kadar fark varmış :)) takvime baktım 20 gün sonra falan sabah ezanı vakti 2de giriyor... zaten 1de yatıyoz 1 saat daha bekleyip sabah namazını kılıp yatacaz galiba :))

Yatsı tam 21.40 ta okunuyor bu aralar,uyku öyle çok bastırıyor ki çabucak yatsam diye bekliyorum,yazın daha geç olacak :)

canım biz de bi de sperm çok kaliteli değil ya ondan dedim.. doktor beni adetin 12. günü çağırdı. çatlatma iğnesini o zaman mı vurur acaba? senin ne zaman olmuştu

Ben çatlatma iğnesi olmadım canım ya,has bahçe yaptırmıştı, ymurtana göre karar verilir artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…