Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar bu da grafiğim hadi bakalım hayırlısı olsunopuyorumnanaktan

Eki Görüntüle 43565 [/QUOcanım ya nasıl ekledin bunu

önce grafiğin üzerine gelip mouseta sağ tıkla farklı kaydet de,sonra hangi dosyaya kaydettiysen orayı aç ve grafiği bul,üzerine gelip yine sağ tıkla birlikte aç diyip paint i seç o da açılınca farklı kaydet diyip jpeg dosyası yapıyorusn o kadar ,biraz karışık anlattım sanırım.

kızlar burda hava pek bir sıcak .. oaralarda nasıl havalar... hiç sevmem çok sıcak havayı.. düğünümde gelin arabasında oturuken dereceye bakmıştı 48 idi... sıcak havalar mahvediyor beni hiç sevmiyorummm.. keşke hep bahar olsa dimi :))))

önce grafiğin üzerine gelip mouseta sağ tıkla farklı kaydet de,sonra hangi dosyaya kaydettiysen orayı aç ve grafiği bul,üzerine gelip yine sağ tıkla birlikte aç diyip paint i seç o da açılınca farklı kaydet diyip jpeg dosyası yapıyorusn o kadar ,biraz karışık anlattım sanırım.

DENİM BAKALIM OLACAK MI , TEŞEKKÜRLER

hiçç kalkasım yokk ama kalkayımda yemek yapayımm :))))iice tembel oldum kıslar ben yaa öleccee teembellik etmek ıstıo canımm valla kışın daha enerjiktim:))))

valla benim de hiç yemek yapasım yok.... ama yapmam lazım birazdan.... kocam hem öğle hem de akşam yemeğine geliyor malesef artık :))))

Tamam bakarım sorayım :)

tamam canım merakla belkiyom :)))

ooooo.. bakıyorum süper kalabalık burası, iyiki girebildim bugün, ne zamandır hep aklımdaydınız..

bu arada benim eşimde kim. müh. ama sonrü doktora yaptı felan kimyasal biyolojide vs.. enteresan bi meslek tabii benle çoook alakasız :))

Ya bu sene yaz gelemedi bir türlü ben o kadar çok üşüyorum kii,iki gündür yine de güzel bahar havası var

Oğlum bir erkek bir kız diyor ,doktora da isimlerini söyledi daha ultrasona geçmeden,Elif ve EGe olacak dedi :)
kendi koymuş bile :) Canım geçen gün ben seni de sormuştum ama sana yok demişti tabi söylemek olmuyordu,daha da sormuyorum, O da onu oyun sanıyor sorsana annecim ben söylerim diyor :)
Ben de hatta kızmıştım oğlum evet desene diye ama yok annecim demişti :) bekledim bakalım ne çıakcak diye :) çok ilginç yaa

Ay kız neden söylemedin...Kızma çocuğa canım ya o hissettiğini söylemiş sana...Demekki zamanı değilmiş daha...Bakalım bu ay ne diyecek tabi unutmayıp sor dersem canım sana ama sen yine söylemezsin...

Her yer kimya mühendisi arıyor ama gidip başvuruyordu eşim ,hiç alakasız bir iş için arıyor oluyorlardı, piyasa da zaten kötü.

Ay ben bol bol dua ediyorum size eşime bile söyledim ,çok istiyorum hamile haberi almayı diye :) şimdi de sen deneyimli mi oldun diyor gülüyor :) dalga geçiyor benle :) ınş Rabbim tez zmanada versin bebişleriiii

Eşimin işi şimdi çok iyi aslında ama piyasa kötü dediğim gibi, her yer kapanıyor,iş olacak ki prim olsun, ama bebekler çok bereket getirdi, Çok şükür bu ay işlerimiz açıldı ikimizinde ,bir süre daha böyle devam etsin benim için de ,sonra ara verecem mecburen

kızlar az önce fırında tavuk tariflerine falan bakıyordum tarifte tavuğu ütüleyin yazıyordu.. altaki yorumda da biri şöyle yazmış pes doğrusu bu kadar olmaz :)))))

"ben fatoş az önce aynını yaptım fakat ütülerken bir bacağı ütüye yapıştı neyse en azından her zamanki gibi kırışık bir tavuk yemedik.Hııım nefis"

ben de mi ütülesem acaba böyle :roflol: çok güldüm yaaa

hep derler ya zaten bebek bereketiyle gelir diye ,Allah büyük hiç darda koyar mı kulunu,
yaa ben dün bir rüya gördüm hayırdır inşaallah,su vardı evde üst kattan akmış ama nasıl berrak bir su..böyle ayak bileklerine kadar bir su ..devamını hatırlamıyorum acaba ne anlama gelir anlayan varmı arkadaşlar..

kızlar az önce fırında tavuk tariflerine falan bakıyordum tarifte tavuğu ütüleyin yazıyordu.. altaki yorumda da biri şöyle yazmış pes doğrusu bu kadar olmaz :)))))

"ben fatoş az önce aynını yaptım fakat ütülerken bir bacağı ütüye yapıştı neyse en azından her zamanki gibi kırışık bir tavuk yemedik.Hııım nefis"

ben de mi ütülesem acaba böyle :roflol: çok güldüm yaaa

bu ne dolunay böyle gerçek mii bende okurken güldüm valla:)))

sanırım bu defa oldu

Eklentiler

• $chartgraph_JPG.jpg
    $chartgraph_JPG.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 26
X