Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sen bence 17. günü yumrtlamışsın ama 2 kezde yumrtlamış olabilirsin o zaman ikiz olma şansın yüksek hadi hayırlısı

olabilir valla çünkü 17.gün uzayan akıntı gördüm ve bugünde 22. gündede uzayan akıntı gördüm.ama ikiz gebelikte iki yumurtada aynı gün çatlamazmı.ben ikiz bebek çok istiyom ailedede çok var annemle dayım ikiz eşi ve yine bir teyzemle dayım ikiz eşi yani anneannem iki kere ikiz doğurmuş ve eşiminde annesi ikiz eşi :)) babaannemde ikiz doğurmuş.valla kız olurmu olur :))

bugünüde değerlendirdikte doktorlar mutlaka 14. günüde olsun diyorlar yarın ara verip bide 14. ün ilişki olur

canım 14.gündede yap bide o dediğimiz pozisyonda yap ben bir yerde okudum sperm sıkıntısı falan oluncada o pozisyonu öneriyorlarmış kaçak az oluyomuş ama kalkma 15 dk. kadar uzan tamammı

canım genetik bunlar olabilir benim eşimin ve benim tarafımdada var keşke bendede çıksa ne isterimki daha Allahtan :) ama baksana sen 2 kez görmüşsün uzayan akıntı julianın ateş tablosuna bir bakayım

canım 14.gündede yap bide o dediğimiz pozisyonda yap ben bir yerde okudum sperm sıkıntısı falan oluncada o pozisyonu öneriyorlarmış kaçak az oluyomuş ama kalkma 15 dk. kadar uzan tamammı

yok öyle yapıyorum zaten 1 saat kadarda ayaklarımı duvara koyuyorum altıma da yastık bırakıyorum sonrada yine 1 kaç saat yatıyorum kalkmıyorum hemen banyoya

juliacımm çokk sevindim bebişleree şimdide cinsiyetlerini merak ettim :)))senin bhcg değerin birden yukseldiği için mide bulantılarının erken ve şiddetli başlaması normal:)bende istiyordum tup bebek dusunuoduk ve dr bıze amelıyattan sonra sperm degerlerı 0a bile düşebılır demişti bızde cok korkmustuk hanii ikiz olsunda garantı olsunn dioduk ilerde 0a düşerse diye ama şimdi hayırlısı neyse o olsun dıyorum:)))))
iremcimm tatlımm lekelenmeler birçok gebelikde oluyor hatta dokuz ay boyunca kanamalı gebelık gecırıp sağlıklı bebişler doğuyor dualrımız senınle ınsallh hayırlı haberlerle geleceksın persembe günü canım..
beklemede olan arkadaşlara kolay gelsinn..
Welcome canım hayırlısı olsun hadi bu ay iyi besleyelim yumurtalarımızı ben artık oyle düşünüyorum regl olunca..
ronyacım yumurtan çatlamış hadi hayırlısı bekleme başladı şimdi senin için
özlem senıde merak edıyorum bakalım nolacakk
bende 2.gunden ıtıbaren polen ve bal yiyorum ama polen gercekten polenmı anlamadım kucuk kucuk tanelı taş gibi seklı sarı kahverengi renkli bişey:)))))polen dahamı erken çatlatıodu yumurtayı.. ona göre gideyim doktora yumurta takibine gidicem..
sonbir sorumda benim eşimde sperm sorunu var sayı problemi.. şimdi biz ov.testınde pozıtıf cıktığında 3 gun arda arda ilişki olmasınmı yanı sperm sorunu olanlara gün aşırı denıyor

yok öyle yapıyorum zaten 1 saat kadarda ayaklarımı duvara koyuyorum altıma da yastık bırakıyorum sonrada yine 1 kaç saat yatıyorum kalkmıyorum hemen banyoya

canım bende belimin altına yastık koyuyorum ama ayaklarımı duvara falan dayamıyom bide bir kaç kere sabaha kadar hiç duşa girmedim kalkmadım yerimden hiç.
canım ben julianın grafiğini bulamadım sen az evvel bakayım yazmışın nasıl bakıyon geçmiş sayfalardanmı

canım bir yerde okudum sperm sorunu olan eşler şu meşhur pozisyon varya onu denesinler diyordu diz dirsek.kaçak çok az oluyormuş bide bence belinin altına yastık koy ve sabaha kadar yat duşa sabah girersin.

yok canım hamilelerin ateş tabloları var oraya bakıyorum

Kızlar ben bu ay o yöntemi denedim eşimde sorun olmadığı halde olmadı ve bugün adet oldum...Dr. kontrolünede gitmeyeceğim artık...Eşimdede bendede sorun olmadığını bilmek bizi rahatlatıyor...

Yalnız aklıma bişey takıldı...Dr. bana klomeni verdi kullan dedi ve dediği gün yumoşlarıma baktı ve tek sağda yumurta var dedi bu ay oluşmuş ve birdaha çağırmadı beni kontrole...Çatlayıp çatlamadığına bakmadı...Ama ben adetimi oldum bugün ve parça parça lekeler geliyor...Demekki sorun yok oluyor...Kist olabileceğinide sanmıyorum...Olsada zaten bünye onu atıyormuş adetliyken...

Kızlar ben bu ay o yöntemi denedim eşimde sorun olmadığı halde olmadı ve bugün adet oldum...Dr. kontrolünede gitmeyeceğim artık...Eşimdede bendede sorun olmadığını bilmek bizi rahatlatıyor...

canım kiminde tutuyo kiminde tutmuyo bilmiyorumki bende bu ay deniyeceğim bakalım tutacakmı

canım çok şükür bak ne güzel problem yokmuş gitme o zaman bekle daha zamanı gelmemiş.canım sadece ateşmi ölçüyon ben bu ayda olmazsa şu ovulasyon mikroskobu varya ondan almayı düşünüyorum çünkü ben günümü bir türlü tespit edemiyom.aslında en önemlisi stres yapıyoruz ondan olmuyor.ben ilk gebeliğimde ilk ay hamile kaldım ve biliyonmu şuan olduğu gibi hergün birlikte olmamıştım tahmin ettiğim günlerde 2 kere birlikte olmuştum oda bir gün arayla ama hiç sters yapmamıştım ilk aydı ve hemen oldu herşeyin başı stres.ama eldede değil işte şimdi kaç aydır deniyom tık yok.diyorum kendi kendime tarla verimini yitirdimi ne eşimde gülüyo :)) onada diyom valla seni doktora götürcem kızıyo bana

çok yoruldum kızlar artık 2 düşük yap evlendiğim günden beridir stres üzüntü hastaneden bu tarafa gelmemeler çok yoruldum artık

çok yoruldum kızlar artık 2 düşük yap evlendiğim günden beridir stres üzüntü hastaneden bu tarafa gelmemeler çok yoruldum artık

üzülme canım rabbim hayırlı zamanda nasip etsin.vardır elbet rabbimin bir bildiği bebişin gelcek ve annesinin yüzünü çok güldürcek bütün sıkıntılar biticek

canım bir yerde okudum sperm sorunu olan eşler şu meşhur pozisyon varya onu denesinler diyordu diz dirsek.kaçak çok az oluyormuş bide bence belinin altına yastık koy ve sabaha kadar yat duşa sabah girersin.

canımm denemiştik biz onu okumustum bende biyerde ama çok zor olmuştu yaa :kedi:ama bayağı oldu yeni evliydık belkı şuan daha kolay olur bu ay onuda denicez bakalım ben zaten 2 saat filan kalkmıyorum dusuda 1-2 sat gecıktırıyorrdum ama sanstan bız hiç yumurtamın çatladığı gunu denk getıremıoruz bır gecen ay dra gıtmıstım yenı catlamıs demıstı bı ozaman denk geldı:))oda geç kaldık belkıde bakalım bu ay ne varsa denicem süt ve süt ürünleride yumurtanın kalıtesını artırıomus ben bı ay her aksam yatarken ballı sut içmiştim 2 tane yumurtam olmustu:)))))bu ay ballı polen yıyorum sabah ,arada aksam ballı sut de içicem ve yumurta takıbıne gıdıcem artık şansa bırakmıcam esımın sperm hızı cok kötüydü şimdi o düzelmiş sansımızda arttı onun için bende uğraşıcam 4 mılyonla bıle hamıle kalanları okudum hızı ıyı olup ki biride benım ablamdır 3 mılyondu esının sperm sayısı:)))))sizde bi problem yoktu demi canım

2 yıl bile olmadı evleneli ama sanki 20 yıldır evliyim artık skılıyorum inanki hiç bir sebep yokken kucağıma bebeğimi alamıyorum çok yıprandım

haklısın canımm bazen insana naparsa yapsınn boşuna gibi gelio ama buda bızım sınavımızki sınavların en zoruymuş çocuk konusu..sabır sınavından başarıyla geçersek rabbim nasip edecek inşallah yaa düşünsene ya eşinin 0 spermi olsaydı yada senin doğuştan rahim olmasaydı elbette yasanılanlar zor hayalkırıklıkları helede mıllet daha ılk aydan kolayca kalırken ama belkı rabbım onlarıda başka konularda sınamıstır onlarda başka konularda uzulmustur çok..şükredelim canım özlemın yazdığı gıbı herşey yolundayken şükretmek kolay ,dardaykende şükür diyebılıomuytuz bu onemlii ..

canım o dediğimiz pozisyonda bende zorlanıyom yani ağrım oluyor.ayrıca senin dediğin gibi ben bu ay her gece yatmadan önce bir bardak süt içtim yumurtlamaya çok etkisi oluyormuş.bendede eşimdede bir problem yok umarım hayırlı zamanda gelir bebişlerimiz

bazen durup durup ağlıyorum pisikolojim bozuldu kafayı yemekten korkuyorum eşimede belli etmemeye çalışıyorum ama ne yapayım gizli gizli ağlamktan başka hiç bişey yapamıyorum sabır ediyorum istiyorum ama çok yıprandım gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…