Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım hiç korunmadınızmı.bide hormonlarının hepsine bakıldımı

yok korunmadık bütün tahlillere bakıldıhiç bişey çıkmadı sadece eşimin morfolojisi biraz bozuk çıktı %5 ti kadın doğumcular olmaz yine düşük yaparsın tüpbebek yaptırın diyo tüp bebek doktoruda tekrar deneyin bi daha düşük yaparsan gel tüp bebek yapalım diyo şaşırmış kalmışım artık

bazen durup durup ağlıyorum pisikolojim bozuldu kafayı yemekten korkuyorum eşimede belli etmemeye çalışıyorum ama ne yapayım gizli gizli ağlamktan başka hiç bişey yapamıyorum sabır ediyorum istiyorum ama çok yıprandım gerçekten

seni çok iyi anlıyorum canım bende aynılarını yaşadımm ama düşünsene bak ben preseedi uyguluyordum adam çok yorgun diye ilşki olmuyodu çunku işe gıdıodu ısten gelıp saatlerce ders çalısıodu e ben o gunlerde yumurtlama olacağını bılıyordum bır ay çöpe hiçbişey yapmadığını biliyosun ve hiçbir beklentin kalmıyor biz bir ara hiç ilşkiye bile giremez olmustuk strese gırıodu belki bu çok özel ama burda hani gercekten çok uzulen arkadas var onlarada ısık tutsun diye yazıyorum artık bebek olayından da geçmiştim evliliğim dedim tehlıkeye girio ya adam hep strese girip hiç olmazsa ve bundan sonra hep boyle olursa nasıl korktumm neysekı bı kaç kez oldu sonra düzeldi ama ben nasıl öldüm korkudan yaa yaklaşmıodu bıle adam iş oraya varırda yine olmazsa diye onun için canım noolur dua et ve rabbine sığın o seni korkularından arındırıp içine huzur verecektir bılıyorum çok zor bak bızım ıcın dahada zor bizim bir problemimiz var bide sizde istersenız aşılama deneyin illa normal yolla olacak diye birsey okki olsunda sen kucagına aldıktan sonra hepsi bir butun yasanılan unutulur ben baktım cok uzuluyorum yazın aşılama denicem yanii 1 yıl olacak temmuzda korunmayalı..senınde sabrın yoksa aşılama yaptırın canımm

seni çok iyi anlıyorum canım bende aynılarını yaşadımm ama düşünsene bak ben preseedi uyguluyordum adam çok yorgun diye ilşki olmuyodu çunku işe gıdıodu ısten gelıp saatlerce ders çalısıodu e ben o gunlerde yumurtlama olacağını bılıyordum bır ay çöpe hiçbişey yapmadığını biliyosun ve hiçbir beklentin kalmıyor biz bir ara hiç ilşkiye bile giremez olmustuk strese gırıodu belki bu çok özel ama burda hani gercekten çok uzulen arkadas var onlarada ısık tutsun diye yazıyorum artık bebek olayından da geçmiştim evliliğim dedim tehlıkeye girio ya adam hep strese girip hiç olmazsa ve bundan sonra hep boyle olursa nasıl korktumm neysekı bı kaç kez oldu sonra düzeldi ama ben nasıl öldüm korkudan yaa yaklaşmıodu bıle adam iş oraya varırda yine olmazsa diye onun için canım noolur dua et ve rabbine sığın o seni korkularından arındırıp içine huzur verecektir bılıyorum çok zor bak bızım ıcın dahada zor bizim bir problemimiz var bide sizde istersenız aşılama deneyin illa normal yolla olacak diye birsey okki olsunda sen kucagına aldıktan sonra hepsi bir butun yasanılan unutulur ben baktım cok uzuluyorum yazın aşılama denicem yanii 1 yıl olacak temmuzda korunmayalı..senınde sabrın yoksa aşılama yaptırın canımm

canım biz aşılamada yaptırdık denemediğimiz bize küstü olmuyo işte düşük yaptım 2 tanede eşimde artık korkar hale geldi sanki suç kendisininmiş gibi kendini suçlu hissediyo suçlu değil Rabbim verecek biz ne yapabilirizki elimizden gelen bu bakalım salı günü doktora gidicem

http://www.fertilityfriend.com/home/2e658a
Kızlar yeni tablom nihayet çizgiyi çekti 20 sinde yumurtlamışım değilmi yorumlarınız bekliyorum

evet canım yumurtlama gerçekleşmiş canım hayırlısı olsun...

Canım bu durumda bişey diyemiyorum ben...Hepimiz 17. gün demiştik ama bu durumda çekmediğine göre tabiki 22 oluyor...Hayırlısı canım...Sonucu sevindirici olsun o yeter...Ha 17 onaylamış ha 22 farketmez...

Geçmiş olsun canım...

sagol canım sanada geçmiş olsun adetin tamamen söküldügü günü sayacaksın bende cuma günü leke geldi ama hep tuvalet akgıdına dün söküldüm oyüzdün dünü sayıyorum tamammı canım..

Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma.
Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar.
Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var.
Şükret! İstediğini elde edince şükretmek kolaydır.
Hz.Muhammed(S.A.V.)

güzelmiş canım

senin söylediğin pozisyonu deniyoruz bu ay :kedi:

su pozisyonu açık açık yazarmısınız ben fransız kaldım ama yaaa....

Kızlar ben bu ay o yöntemi denedim eşimde sorun olmadığı halde olmadı ve bugün adet oldum...Dr. kontrolünede gitmeyeceğim artık...Eşimdede bendede sorun olmadığını bilmek bizi rahatlatıyor...

hayırlısı olsun canım ama bence başlamışkendevam etsen daha iyi olurdu...

bazen durup durup ağlıyorum pisikolojim bozuldu kafayı yemekten korkuyorum eşimede belli etmemeye çalışıyorum ama ne yapayım gizli gizli ağlamktan başka hiç bişey yapamıyorum sabır ediyorum istiyorum ama çok yıprandım gerçekten

canımbenim sende daha kötülerini düşün mesela beni 6aylık olupta hareklerini hissedipte kaybetseydin ya daha zor gerçekten bende hep 9ay taşıyıp dünyaya geldiginde kaybetseydim diye şükrediyorum sabır et tatlım dua et herzaman aglamak istiyorsan sıkma agla ama kendinide daha fazla yıpratma bak ben buay kızımın hareklerini hissediyordum ama şimdi yok mezarda yatıyor haziranda kaybettim 1 sene geçti bile ama nasılgeçti şükür en azından hamile kalabiliyoruz sorunumuz yok böyle olumlu düşünecek şeyler yürüt kafanda yoksa allahım bize çekemeyecegimizdert vermez sabrımızın mufakanı almamız sabır ve dua edelim ...

yok korunmadık bütün tahlillere bakıldıhiç bişey çıkmadı sadece eşimin morfolojisi biraz bozuk çıktı %5 ti kadın doğumcular olmaz yine düşük yaparsın tüpbebek yaptırın diyo tüp bebek doktoruda tekrar deneyin bi daha düşük yaparsan gel tüp bebek yapalım diyo şaşırmış kalmışım artık

dur canım ya daha yaşın kaç ne tüp bebegi ondan önce başka aşamalar var sen kalbinden yüreginden haızrla hamile kalacagım diye inanki gelecek bebegin..

canımm bak burda bir arkadaş var laubali diye 8 tüp bebek yapmış negatif ve stres yapmadığı ay hamile kalmış sen bence bir kaç ay daha dene olmadı o zaman tüp bebeğe geçersiniz.seni anlıyorum ne yapacağını bilememek çok zor.ama sakın üzme kendini ve dua et bizde senin için dua etcez.

kızlar bilmiyorum okudunuzmu secret adlı bir kitap var acayip iyi geliyor pozitif düşünmeye yardımcı oluyor birde elif şafak ın aşk kitabı bence okuyun insanın iç huzurunu artırıyor

hoşgeldin melekcimm canımm diz dirsek pozisyonu deniyor sanırım yumut-rtalar en yakın mesafe oluomuş yanii daha açıkça şyle yazabılırım emeklıyormussun gibi ama daha eğikmişş:))))canım en örtülü şekilde boyle anlatabıldım

olabilir valla çünkü 17.gün uzayan akıntı gördüm ve bugünde 22. gündede uzayan akıntı gördüm.ama ikiz gebelikte iki yumurtada aynı gün çatlamazmı.ben ikiz bebek çok istiyom ailedede çok var annemle dayım ikiz eşi ve yine bir teyzemle dayım ikiz eşi yani anneannem iki kere ikiz doğurmuş ve eşiminde annesi ikiz eşi :)) babaannemde ikiz doğurmuş.valla kız olurmu olur :))

eee o zaman senin tablon çözüldü :) iki kez yumurtlamış olabilrisin,benim biri pazar diğerleri de çarşamba günü çatladı ateşim de çarşambada sonra yükseldi. senin de büyük ihtimal öyle olmuştur.

Kızlar sabır sabır başka çare yok ,Rabbim bizden bunu istiyor,Allah dermansız dert vermesin Çok şükür tedavi seçenekleri var ,elbet bir gün olacak.

eee o zaman senin tablon çözüldü :) iki kez yumurtlamış olabilrisin,benim biri pazar diğerleri de çarşamba günü çatladı ateşim de çarşambada sonra yükseldi. senin de büyük ihtimal öyle olmuştur.

valla julia bende öyle düşündüm çünkü çok ilginç 17.gün ve 22.günde uzayan akıntı gördüm bu ay bol bol süt iiçtim acaba onun etkisimi oldu.bide julia senin grafiğine baktım bir türlü bulamadım ekleyebilirmisin bakayım

kızlar kusura bakmayın çok kötü oldum çıkmak zorundayım

tamam tatlım nasıl kendini rahat hissediyosan ama bir süre sonra gercekten tevekkul edeceksinn bu surecın belllı asamaları var ılk basta cok umutlu isteklı oluosun sonraa olmadıkca bunalıosun co uzukluosun hatta bolca ağlıosun ve en sonunda sen naparsan yap sonucu değiştiremeyeceğini anlayıp herseyıyle allaha bırakıosun elınden gelenı yapıp, bende aynen boyle oldu suan cok dıngınım sakınım rabbime boyun eğdimm sabırr canımm sende de oyle olacak ve o zaman allahın ıznıyle bebısın sana tıpış tıpış gelıcekk:))))

valla julia bende öyle düşündüm çünkü çok ilginç 17.gün ve 22.günde uzayan akıntı gördüm bu ay bol bol süt iiçtim acaba onun etkisimi oldu.bide julia senin grafiğine baktım bir türlü bulamadım ekleyebilirmisin bakayım

benimde oyle olmustu her gece ballı süt içmiştim ovulasyon testınde 13.gun kıpkırmızı pozıtıfı görmeme ragmen 17.gunde yıne uzayan akıntım olmuştu ve dr gıttım daha çatlamamış bu gun fılan çatlar demişti

Hilalcim hiç üzme kendini En hayırlı zamanda en hayırlı bebekler gelsin inşallah
Ben de yatmaya gdiyorum erkenden uyuyorum sabah da erkenden kalkıyorum hem de müthiş aç biçimde
Lütfen üzülmeyin arkadaşlar ..Sabretmekten başka çare yok

julia canım artık beklicez ve görcez ama hala kafama takılan her ay normalde kasık ve bel ağrısı yaşardımm yumurtlama dönemimde ama bu ay yaşamadım birtek dün akşam yaşadım hatta eşime dedim benimki 17.gün çatlamadıda bugünmü çatlıyor.valla ilginç ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyom gerçi ilk ateş ölçmem bakalım sonu iyi olur inşallah tüm arkadaşlar ve benim için

http://www.fertilityfriend.com/home/2ce44e

Benim tablo buydu ben 11. gün test yapmış oluyorum buna göre ,çok erkenoldu yani :)

canımmm 37nınde ustune cıktığı olmuşş :))))))heralde benımde 37ler filan olursa oyle umutlanıcam cunku regl olduğum aylarda bile 36.9u göruorum.. bal polen yiyorum bende bakalım yumurta takıbıne gıdıcem cok merak edıorum 1den fazla olacakmı yumurtam :)))

iyi uykular julia bol bol dinlen umarım bir kaç haftaya hiç bir problem kalmaz

Ronyacım ben de hiç yaşamazdım bu ay yaşamıştım he mde çok belirgin o bence her ay değişir.Hissetmen çok iyi ama ne güzel çatladığını biliyorsun.

X