Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ne güzel yazmışsın ya rabbim hepimizin gönlüne göre versin

bizde bu ay denedik bakalım bi fark görecekmiyiz umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız

canım ben pek anlayamadım 17.günmü yoksa bugünmü 22.gün pek anlayamadım.bugünde ateşim düştü acaba diyorumki farklı zamanlarda yumurtlama olurmu iki keremi yumurtladım acaba.canım senin adetin üzerinden mi 12 gün geçti yoksa yumurtlamadan sonraki 12.günmü anlamadım. FF üyeliğin varmı varsa grafiğini eklesene bakalım

canım eğer 28.günde bir adet oluyorsan ve yarın ateşin yükselirse bence 12.gün yumurtlama olmuştur.yani bugün değerlendir bol bol :)

canım sen bence 17. günü yumrtlamışsın ama 2 kezde yumrtlamış olabilirsin o zaman ikiz olma şansın yüksek hadi hayırlısı

canım eğer 28.günde bir adet oluyorsan ve yarın ateşin yükselirse bence 12.gün yumurtlama olmuştur.yani bugün değerlendir bol bol :)

bugünüde değerlendirdikte doktorlar mutlaka 14. günüde olsun diyorlar yarın ara verip bide 14. ün ilişki olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…