Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Benim midem çok kötü sürekli bulantım var sadece artık elma iyi geliyor inş daha da artmaz,çok zor oluyor.Doktoruma her şeyi sordum bunu sormayı unutmuşum eşim de diyor ki iyiki sormadın utanırdım :))

Ronya bence sen yeni yumurtladın ,yrından itiabren ateşin yükselir düşmezse emin oluruz.

julia canım o çizgiyi ben kendim çizdim ama birtürlü kaldıramıyorum sana özelden şifremi ve kullanıcı adımı versem o mavi çizgiyi kaldırabilirmisin.sana zahmet olcak ama kusura bakma

Tabiki Özlemcim blki gerek bile kalmayacak,şuanda tablonda herşey normal biliyorsun ateşin çok çok yüksek olması gerekmiyor,yeterki düşmesindaha 3 günün vardı galiba,bakalım ne olacak ,belirtiler çok güzel inş bebk belirtisidir.

2 günüm var tatlım 4 mayıs değişmezse tabi :)) inşallah canım ya dua et sen olurmu ama içime doğan ne biliyormusun ben düşük ateşle hamile kalacağım bence hehehhe

Şöyle de yapabilirsin ovulation detector yazan yerin altında Tuning/ override yazar orayı yıklayıp ordan değerlerini değiştirebilirsin .

Ronyacım yaptım canım
Özlem inşallah canım yaa çok çok dua ediyorum

Özlem ewet geldi kırmızılar tam sökülmedi ama geldi...
Kızlar şimdi ben bu günü 1. gün olarak sayıyorum dimi...Sabah öğle gibi sulu akıntı ile beraber kahve akıntı geldi ama şimdi kırmızılarda gelmeye başladı ama pedi batırmıyor daha anca silince...

Özlem ewet geldi kırmızılar tam sökülmedi ama geldi...
Kızlar şimdi ben bu günü 1. gün olarak sayıyorum dimi...Sabah öğle gibi sulu akıntı ile beraber kahve akıntı geldi ama şimdi kırmızılarda gelmeye başladı ama pedi batırmıyor daha anca silince...

evet canım bugünü 1 sayıyorsun hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

hoşbulduk bugün pazar diye kimsecikler yok galiba durumun nasıl

walla durumum ile ilgili bende bişey bilmiyorum bugün ateşim düştü ama ben ateşe bakamıyorum malesef son günüme kadar . çünkü belli olmuyo bende yükseklede başlangıç yapabiliyorum ama adet ağrılarım henüz yok 2 günüm kaldı normalde bugünlerde başlaması gerekiyordu.hayırlısı diyorum canım ya bakalım kaderde varsa olacak elbet.sen nasılsın?

Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma.
Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar.
Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var.
Şükret! ıstediğini elde edince şükretmek kolaydır.
Hz.Muhammed(S.A.V.)

ateş işi strese sokuyo insanı bende iyiyim çok şükür ne olsun yumurtlama günlerindeyim artık maya tutarsa :)

Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma.
Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar.
Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var.
Şükret! İstediğini elde edince şükretmek kolaydır.
Hz.Muhammed(S.A.V.)

peygamber efendimiz ne güzel söylemiş

ateş işi strese sokuyo insanı bende iyiyim çok şükür ne olsun yumurtlama günlerindeyim artık maya tutarsa :)

Tutar inşallah canım RABBİM hayırlısını verin inşallah bakalım bende mayıs ilk hamişi olabilcemmi senin dediğin gibi olursam dile benden ne dilersen heheheh

X