Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ahh hasbahçeee burda hepimiz yorulduk şu testi yap diye :)) Çok çok sevindik Allah tamamına erdirsin bebeğine kavuştursun inşallah,kan sonucunu da yazarsın bize ,inş sağlıklı hayırlı doğsun :)))

İremcim benim eşimin kuzeninde hala kanam oluyor,o 9 haftalık,ilaç vermiş doktor kullanmaya devam ediyor ama bebk maşallah çok iyi,hiç korkma dinleneceksin bol bol,doktorun sana destek verecektir,inş Allahın izniyle hiç bişey olmayacak canım yaa.

Özlem canım daha sana 4 gün var,gazın olacak tabi,akıntın olacak,ağrın olacak hepsi olacak,lütfen adet olacam deme,her şey çok iyi şuanda maşallah

Welcome zaten dün konuşmuştuk bence bu ay senin ayın olacak inşallah,bebeğin gelecek inşallah.

Nalim hoşgeldiiiiinnnnnn ,çok iyi dönmüşsün maşallahhhh,tatil yarasın ,bebk getirsin hadiii :))

Yok ya juliacım adet olucam demiyorum akıntı gelmiş ben regl zannetmiştim korktum bi baktım bişey yokmuş.

demekki ben testi 11. gün yapmışım çok erkenden çıkmış :) biri 4 haftalık diğeri 5 haftalık dedi ama ikizlerde bu normal dedi,diğeri de gelişecek ,çok az da olsa geriden gelenin daha fazla büyümeme riski vardır ama zamanla belli olur şimdilik ikisi de sağlıklı dedi.
ayın 14üne tekrar gidecem ,keselerin içindeki minik bebekleri de görebildik bu sefer ,çok miniklerdi ayy çok şaşkınım yaa,aklımın ucundan bile geçmiyordu :))

Canım benim çok sevindim yaaa inanılmaz mutlu oldum yaa RABBİM sana bağışlasın bebişlerini inşallah darısı da hepimizin başına olsun ben yeleklere başlıyayım artık heheheh

çok sağol melekciğim darısı sizlerin başına inşzemuszemus

amin canım inşallah...

malesef geldi kırmızılar.... :KK43:(

neyse artık birdahaki aya kısmetse.....

ff de tablo yapan arkadaşlar şunlar ne demek biliyorsanız yazabilir misiniz??
Cervical Fluid:
Menses/Spotting:
Intercourse/Insemination

hayırlısı olsun canım umutlar bir dahaki aya... bende anlamıyorum oyüzden hiç onları işaretlemedim...

beni 30 mayıs a yazarmısın canım

tamam canım ekliyorum sadece ateş ölçme var dimi..

beni de 15 mayıs:eek:a yazar mısınz lütfen

tamam eklerim ama habersiz burakma kendinden yoksa silerim baştan söylüyeyim...

arkadaşlar benimde tabloma bakabilirmisiniz ben 17.gün yumurtladığımı tahmin ediyordum ama dün yani 20.günde bel ve kasık ağrısı yaşadım yani normalde yumurtlama günlerimde olan ağrılara benziyodu 17.günde ise bel ve kasık ağrısı yaşamadım.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

bazen çatladıgını vucudun belli etmez heray farklı olabiliyor inşallah 280 günü hissettiklerin yerleşmedir canım..

ben geldiiimmmmm :))
Artık 3 canlıyım diyebilirim :) ikiz olduğu kesinleşti ikisinin de pıtpıtlarını gördük :) biri diğerinden daha küçük ama kesin,doktorum keşke klomenle başlamasaydım dedi ama napalım hayırlısı olsun dedik ikimizde :)
Bizimkiler aşırı mutlu aileme hemen haber verdim bol bolhazırlanın dedim :)))
karnımın şimdiden çıkması ve midein bu kadar hassas olması ikizdenmiş ,ben de kilo aldım sandım ama almamışım.Rabbim hayırlısını versin inşallah bakalım nasıl olacak çok şaşkınız yaa :)

demekki ben testi 11. gün yapmışım çok erkenden çıkmış :) biri 4 haftalık diğeri 5 haftalık dedi ama ikizlerde bu normal dedi,diğeri de gelişecek ,çok az da olsa geriden gelenin daha fazla büyümeme riski vardır ama zamanla belli olur şimdilik ikisi de sağlıklı dedi.
ayın 14üne tekrar gidecem ,keselerin içindeki minik bebekleri de görebildik bu sefer ,çok miniklerdi ayy çok şaşkınım yaa,aklımın ucundan bile geçmiyordu :))

canım benim hayırlı ugurlu olsun saglıklı olsunlar inşallah...
valla bende daha önceki hamileligimde gonapene diye ilaç kullanmıştım 3 tane yumurtam vardı ama olmadı tek oldu nasip kismet işi bence allahım böyle kabul vermiş...
gerçekten ne garip bir duygudur birinin kalbinin pıtları digeride yanında ay harika birşey ya...

Melekcim nasilsin? Nihayet karsilastik, umarim hersey guzel giditordur. Benim de annemler geldi ziyarete, bol bol gezdiriyorum onlari. Birazdan cikacagiz ama cikmadan bir merhaba diyeyim dedim.

geçmişteydim canım iyiyim hamdolsun canım sen nasılsın bebegin nasıl annenlerle bol bol hasrte gider canım iyi eglenceler...

kızlarr bugün ateşim 35.4 e düştü bariz bir düşüşüm var ve zaten dün akşamdan beri sabah da özellikle adet sancısı gibi sancım oldu yumurtamın çatladığı kesin yani ne zaman ilişki olmalı sizce

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek..........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
biozard.....................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::teytey:
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...[/QUOTE]

1gün önce olan ilişkiyle de tutma şansı olabilir mi?

g.erkl cervical fluid - akıntı,intercourse insemination- ilişki, mense,period yazan yerde adet günleri demek.

ırem gelmemiş merak etmiştim aslında ,inş iyidir.
kızlar çok teşekkürler inşallah darısı isteyen herkese :)

nasıl bir gün olan ilişki anlamadım tabikide allahım nasip ettiyse olur canım..
iremcim naptın ya merak ettim arada girip bakıyorum sana gelmedin daha yoksa hastaneyemi yattın tlf no olsaydı keşke ya arardım seni.. inşallah iyisindir...

iremden haber yok mu ya meraklandım ya keşke nu marasını billsek

aman allahım nevetnacım hamiş mi yoksa ya, allahım inanamıyorum ne zaman, ne kadar oldu şimdi,

julia sana da çok sevindim tatlım hem de ikizmiş ha, ay tebrikler allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrularını

kızlar iyi geceler herkese bu arada ben direk nevetna'ya dalınca selam vermeyi unuttum
ay ama eskilerden kimse yokmuş, beni tanımaz yeniler ama olsun tanışırız belki daha sonra

hoşgeldin canım nasılsın nasıl gidiyor bakalım özledik seni...
yeni hamile irem canım bugun doktora gidecekti gelemedi merak ettik bizde

beyazmelek canım 17.gün yumurtladım diyelim 20.günde yerleşme ağrısı olması için çok erken değilmi 3 gün gibi kısa bir sürede yerleşirmi acaba ayyyy keşke olsa ne güze dedin öyle dillerine sağlık.hepimizin gönlünce olur inşallah bu arada nevetnayı çok merak ettim ona bakmak için girdim özellikle umarım herşey yolundadır

canimmm juliacim inan , haberini okurken öyle sevindimki :)
ikizler geliyor desene...allahim tamamina erdirsin ,ayy ne güzell , ne tatli olur onlar dogduklarindaaaa oyyyy :ecrin_bebek:eek:puyorumnanaktan

aabeyazmelek sagol canim...sekerim yine söyliyimde, izine gidicem 1 ayligina , listeden silme beni ..türkiyede nete giremezsem yani :)

X