Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

irem ve julia geldi mi
Canım sabahtan JULİA burdaydı çıktı sonra dr. gidecekti ama dr. kontrolü geçti saat 3 teydi...
İREM in girdiğini hatırlamıyorum...

teşekkür ederim cevabın için, peki dün çatlaşmışsa kaçırmış sayılmam değil mi, çünkü sadece dün çalışma oldu gece 11 de
Canım çalışmaları sıklaştır sen yinede en azından 1 dolu 1 boş yapın...
canım ben bir sonraki güne yüksek bir değer yazıyom ama onaylamıyor dünde denedim bugün için yazdım yüksek bir değer yine onaylamadı

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

ben geldiiimmmmm :))
Artık 3 canlıyım diyebilirim :) ikiz olduğu kesinleşti ikisinin de pıtpıtlarını gördük :) biri diğerinden daha küçük ama kesin,doktorum keşke klomenle başlamasaydım dedi ama napalım hayırlısı olsun dedik ikimizde :)
Bizimkiler aşırı mutlu aileme hemen haber verdim bol bolhazırlanın dedim :)))
karnımın şimdiden çıkması ve midein bu kadar hassas olması ikizdenmiş ,ben de kilo aldım sandım ama almamışım.Rabbim hayırlısını versin inşallah bakalım nasıl olacak çok şaşkınız yaa :)

demekki ben testi 11. gün yapmışım çok erkenden çıkmış :) biri 4 haftalık diğeri 5 haftalık dedi ama ikizlerde bu normal dedi,diğeri de gelişecek ,çok az da olsa geriden gelenin daha fazla büyümeme riski vardır ama zamanla belli olur şimdilik ikisi de sağlıklı dedi.
ayın 14üne tekrar gidecem ,keselerin içindeki minik bebekleri de görebildik bu sefer ,çok miniklerdi ayy çok şaşkınım yaa,aklımın ucundan bile geçmiyordu :))

Artık 3 canlıyım diyebilirim :) ikiz olduğu kesinleşti ikisinin de pıtpıtlarını gördük :) biri diğerinden daha küçük ama kesin,doktorum keşke klomenle başlamasaydım dedi ama napalım hayırlısı olsun dedik ikimizde :)
karnımın şimdiden çıkması ve midein bu kadar hassas olması ikizdenmiş ,ben de kilo aldım sandım ama almamışım.Rabbim hayırlısını versin inşallah bakalım nasıl olacak çok şaşkınız yaa :)

allah tamamına erdirsin canım, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, senin adına çok sevindim:lepi:

Saol japonica Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah özellikle ikiz isteyene ikiz versin :)
Oğlum geçen yazmıştım hatta bana kızmıştı neden bu yumurtada iki tane kardeşim yok diye değiştirdim onu da :)

demekki ben testi 11. gün yapmışım çok erkenden çıkmış :) biri 4 haftalık diğeri 5 haftalık dedi ama ikizlerde bu normal dedi,diğeri de gelişecek ,çok az da olsa geriden gelenin daha fazla büyümeme riski vardır ama zamanla belli olur şimdilik ikisi de sağlıklı dedi.
ayın 14üne tekrar gidecem ,keselerin içindeki minik bebekleri de görebildik bu sefer ,çok miniklerdi ayy çok şaşkınım yaa,aklımın ucundan bile geçmiyordu :))

Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

ayy meraktaydım valla üçüz mü maşallahhh 41 kere çok sevindim juliacım bebeklerinin iyi olmasına
Rabbim buna layık görmüş demekki

iremden de güzel haber alsak daha da rahatlayacam

Saol japonica Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah özellikle ikiz isteyene ikiz versin :)
Oğlum geçen yazmıştım hatta bana kızmıştı neden bu yumurtada iki tane kardeşim yok diye değiştirdim onu da :)

İnşallah benimde ikizim olur

çok güzel olmuş tickerin güzelim
oğlunun içine doğmuş temiz yürekli maşallahhh

canım çok sevindim ya hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebişlerin.kendine çok iyi bak dikkat et senin bedeninde artık 3 tane kalp atıyor allah nazarlardan korusun sizi

SAol Emelcim ,lulucum,
ıremden de güzel haber alacaz inşallah bugün böyle çok güzel şeyler duyduk :)
doktoruma da dedim üçüz olsa hangisine karar verecektim ki çok zor olacaktı ikize şükrediyorum şimdi dedim,çok gülüyor :) ama duygusal bir halde o kararı almak zor olacaktı dedim çok haklısın dedi,iyi ki o duruma gelmedik dedi,ama klomen için çok pişman yazık çok üzüldü keşke kulandırmasaydım san diyor :) nasip böyleymiş dedim :)

Saolun kızlar ,cidden oğlum çok temiz kalpli her çocuk öyle tabi de ,o çok hisseder bazı şeyleri,Annemi de hissetmişti o gece sabaha kadar anneanne diye ağlamıştı rüyasında sürekli ama,sabahına haber almıştık ,onu hiç unutmam. Mezarında bile anneanneme çiçek verdim aldı demişti çok etkilenmiştim . Rabbm bu sevincimi inşalalh ona da göstersin.

Çooooooooook sevindim canım ya...Demek şimdi ikiz annesi oluyorsun...Yalnız 3. var mı yok mu anlamadım...
Peki dr. neden klomenle başlamasaydım dedi canım...Çoğul olduğu için mi canım...Allah ne yazdıysa onu göreceğiz canım ama en önemlisi sağlıklı olsunlar yeter...
Senin oğlunun dediklerinede bayılıyorum ya...Maşallah diyeyim ya...Kız bak ne diyeceğim...Şimdiki çocuklar çok uyanık...Bir tane var başında 2 tane daha gelince yandın kız sen...kaydirigubbakcemile3

WElcome ben çok sabırsızımdır aslında ,oğlum hiç uyumazdı çok ağalardım bağırırdım şimdi alıştım aslında ama çok çocuk seven biri de değildim oğlum sayesinde çok değiştim diyebilrirm :) Rabbim sabrını verecek inşaallah O'na sığındım napalım :)
Doktor çoğul gebelikle seni yaktım diyor o yüzden klomen olmasaydı dedi,ama biliyor ki oğlum da öyle gelmişti,o benim istemeyeceğimi düşündü ama güzel olacak dedi,oğlum isimlerini söyledi ona sevindi falan, ben de şöyle düşünüyorum bence daha önce yaptığım incir kürü yüzünden klomende çok yumurta oldu,yoksa oğlumda tek bir yumurta vardı,kısmet işte,zaten şimdi herkese incir yedim o yaptı diyorum :))

Bu arada 3. kese minicik kalmış o zamanla yassılaşıp kaybolacak dedi minicikti zaten zorla görünüyordu,bunlardaha iri belirgin çevresi kalınlaşmış ortada minicik fasulyeler :)

canımm çok sevindim hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin inş :)

Anladım canım...ıyi demişsin...Herkese doğruyu söyleyeceksin diye bişey yok...Zaten söylesende anlamazlar...
Biz bu ay adet olursam dr. erteleyeceğiz sanırım...Eşim öyle dedi...Bende bişey diyemedim...Yinede belli olmaz işimiz...

Welcome aslında gitseniz iyi olur tabi ama tabiki sizin kararınız her ay yeni bir umut oluyor, ınş bu ay sizin ayınız olsun ,bebeğiniz gelsin inşallah yaaa

X