Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Welcome aslında gitseniz iyi olur tabi ama tabiki sizin kararınız her ay yeni bir umut oluyor, İnş bu ay sizin ayınız olsun ,bebeğiniz gelsin inşallah yaaa

Canım bizim sorunumuz aslında bende bitiyor...Ben çok sitresli herşeyi kafama takan olay yapan biriyim...Eşimde buna çok kızıyor bende...Sen böyle edersen olmaz tabi diyor...Doktor zaten senin %75 bebeğin olur bir engel yok dedi...Zaten doktorda sitres baş düşman dedi...Rahat bırak kendini...Dur daha yenisin dedi...Kaç sene olmayanlar var dedi...Gelde bunu bana anlat işte...Zaten eşim hesap yapmış...Bu ay biraz sıkışmışız maddi olarakta...Ben istesem yine yaratır ama işte kıyamıyorum onada...Oda benle çok etkileniyor...

Tabiki dua ederim hepinize hem de :)
Welcome seni çok iyi anlıyorum,dedim ya ben de senin gibiydim,her ay salya sümük ağlardım :) çok üzülrdüm bu benim çilem derdim ,neden ben derdim :) şimdigülüyorum Rabbim zamanını biliyor hiç takma bak takmadığın ay olacak emin olabilrsin herkes böyle söylüyor ama kusura bakma :)
ınş tez zamanda gelecek bebeğin sen hiç üzülme annesiii :)

Canım benim kusura bakılacak bişey değil ki dediğin bende çok iyi biliyorum ama insan işte elde değil yapamamak...
Neyse canım...Seni ben bugün daha fazla daraltmayayım...Çünkü daha çoook burdayım ben...Yandınız...

Hiö daralmıyorum inanki ben sizin rahatlamanızı istiyorum,siz mutlu olun daha da mutlu olurum ,hep beraber seviniyoruz biliyorsun :)
ınş senin de mutlu haberini alacaz burdan inanıyorum ben,ben ağladığımda eşim amma takıyorsun kafana istemiyorum çocuk derdi kızardı bana ,günümüzü geçirirdi bilerek :)) ama ben üzülüyorum diye :)
Ben en sonunda tamam gidip doktora muayene olalım dedim tama ama senin için gidecem ben de test verecem dedi. Ne güzel destek oluyor eşlerimiz çok şükür sen hiç üzülme canım ya

Senin ilk doktor kontrolünde oldu dimi canım...Sen klomeni kaç mg kullandın...

Klomen 50 mgr mış günde 1 tane ,ama bence incir kürü yumurtalarımı bu kadr çoğalttı bence ,yoksa ben diğer doktor kontrollerimde hep tek yumurtalıydım ,oğlumda da tek olmuştu busefer 3 tane olmasının açıklması bence incir artı klomen :)

Canım kürü nasıl yaptın anlatır mısın...Benim hiç dikkatimi çekmemişti bu o nedenle aklımdada kalmadı...Nasıl yapıyorsun ve nasıl içtin kürü...

Hilalin başlığındaki gibi yapmıştım sabah akşam kaynatıp içtim ve kıtır kıtır havuç yedim :)
Ben polenli bal aldırmıştım eşime ilk 3 gün yedim, sonra bilerek bıraktım ki kist olmasın diye .

Bu kürü klomen kullandığım ay yapmadım bir öncekinde yapmıştım,o ay klomene başlayınca yeme içmeyi bıraktım

Peki ben küre başlasam adetim başladığı gün ve dr. gitsemde dr. klomen verse aynı anda kullansam sorun olur mu...

Bence kullanma derim ikisi kist ihtimalini de artırabilir.

Biraz dinlenecem kızlar midem çok kötü gelrim yine ,ıremi de merak ettim

Melekcim nasilsin? Nihayet karsilastik, umarim hersey guzel giditordur. Benim de annemler geldi ziyarete, bol bol gezdiriyorum onlari. Birazdan cikacagiz ama cikmadan bir merhaba diyeyim dedim.

selam kızlar herkese günaydın
dün akşam eve giderken test aldım o kadar umutsuzdumki sabah ateşimi ölçücek ve yüksek çıkarsa yapıcaktım sabah 5,15 te kaltım her zamanki saatte ve dua ederek ölçtüm ateşimi bi baktımki yükselmi çok heyecanlandım ve hemen kalkıp testi yaptım anında kırmızı çizgi çıkıverdi yani hemen çıktı inanamadım şoka girdim ağlasammı gülsemmi ama silik falan değil yani resmen çift çizgiyi gördüm bu güne kadar hiç görmediğim çift çizgiyi ve eşim 7 de işe gidiyo o gidene kadar uyuyamadım onada söyleyemedim eşim gittikten sonra çıktım hemen evden ve hastaneye gittim hemen kan testi yaptırdım ama ben hala emin değilim ya test bozuksa diyorum 45 dk sonra sonucum elimdeydi ve POZİTİFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF değerim 257,9 çıktı ve HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMM
o kadar mutlu oldumki hastaneden ağlayarak çıktım ve şimdide hep gülüyorum daha kimsenin haberi yok ilk sizlere açıklıyorum darısı tüm bekleyenlerin isteyenlerin başına olsun inş. 10 ay sonra geldi benim meleğim çok dua edin kızlar ve hiçbir zaman yılmayın ben çok dua ettim Allah çok büyük dualarınız karşılıksız kalmayacaktır.
bu tablaom
http://www.fertilityfriend.com/home/2e3091

Çok tebrik ediyorum prenses Allah kucağına almayıda nasip etsin inş.

X