Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nur şimdi benim nezaman regl olmam lazım canım

canım 15.gün yumurtan çatlamıs.o gün yükselmiş.buna göre de 2 gün var adet gününe.ateşin çok iyi.insallah düşmez.beni de bir merak sardı sorma.insallah hamişsindir canımkaydirigubbakcemile5.bu ay ilk kez mi ölçtün.geçen aylarda nasıldı ateşin.ne zaman düşmüştü.

canım 2 aydir düzenli öçlüyorum diğer aylarda gündüzün falan bilinçsizce ölçüyordum .
benim adetten 2 gün önce lekelerim gelir hep .onları adetten saymıyorum ama .
geçen ay lekenin geldiği gün işte 36,9 dan 36,8 e sonrada 36,6 ya düşmüştü 36.5 te de tam kan gelmişti .geçen ay ısımın yüklediği günle bilrilkte 12. gün leke gelmişti14. günde kan . bugunde 12. günüm ama gelen giden yok. artık yarında lekem gelmesse umutlanacağım canım .

selam kızlar nasılsınız artık ben pek fazla giremem kayınvalidemler geliyor inşallah hepimiz en kısa zamanda hamiş oluruz görüşürüz kendimizi üzmeyeye çalışalım okkk

lekelenmelerin olmaması güzel haber canım.benim de 1-2 gün önce lekelenme olur ardından adet gelirdi.hamile kaldıgım ay lekelenme falan olmamıştı.ben de o sekılde umutlanmıstım.insallah sen de güzel haber verirsin burdan bizlere.

1.gün 36.4
2.gün 36.5
3.gün 36.3
4.gün 36.5
5.gün 36.5
6.gün 36.5
7.gün 36.5
8.gün 36.3
9.gün 36.3
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.2
13.gün 36.3
14.gün 36.1
15.gün 36.0
16.gün 36.1
17.gün 36.2
18.gün 36.4
19.gün 36.6
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.7
23:gün 36.6
24.gün 36.6
25.gün 36.7
26.gün 36.7 kızlar nasıl gidiyor ateşim..

Ateşin güzel canım masallah
18. Günde catlamış canım sanırım
32. Gün gibi regl günün
inş ateşin düşmez

Yorum yapacağım ama benim yorumlara güvenme çünkü,ilk defa yapacağım..
bence 16.günü çatlama olmuş hep kızlar diyor çok güzel aynı seviyede gidiyor inşallah olur adet döngün kaç
kaydirigubbakcemile5

ilsu çok güzel yorumlar yapıyorsun..bir öğrenemedim yorum yapmayı:))

bana görede yumurta 16.gün çatlamış hoş uzman nur82 ama bizde yamak olarak yapalım dedik yorumumuzu:)))) 15 ateş düşmüşve ondan sonra artmaya başlamış örgetmenim doğrumu söyledim acep:)))

adet döngüm 31..ustamız nur82 16 yada 17 demişti güveniyorum ona 31. gün adet olacam kesin..:)

sabah yazmiştimya ateşim düştü diye akşama adet oldum günumu vardı daha 4 5 gün erken oldum hayırlısı olsun kızlar ısımızı adetlıykendemi ölçmeliyiz

evt canım adetliyken de ölçeceksin ki düger ayki tablon tam olsun...normalde böyle erken olurmuydu hiç? belki yerleşme kanamasıdır canım bebek bekliyorsann.ondada ısı düşebiliyormuş..nasıl normal adet gibi mi oldun az mı?

kizlar bende baslayacagim demistim hatirlarsaniz..
daha dün ve bugün ölctüm,uyanir uyanmaz daha yataktan kalkmadan,ayni saatte ölctüm
ama bi bakar misiniz neden bu kadar fark var sizce??
dün-35.8
bugün 36.5

anlasildi bizim seker anne adaylari uyuyor daha:))
uyuyun uyuyun bebisler olunca nede olsa uyuyamayacaksiniz:))))

kızlar birşey sormak istiyorum.....
geçen aydı 13.güne kadar ölçmüştüm benim normal değer 36,4 falan

dün adetimin 10. günüydü ateşim 34,5 çıktı
bu sabah ise 11. günüm ateşim 34,2 çıktı ve dünden beri bir kasık ağrım var bu sabah kasık ağrısıyla uyandım halada devam ediyor, acaba yumurtluyormuyum ama akıntım falan yoğun değil

Adet döngün kaç günde tekrarlanıyor ki akıntı olması şartmı ki..

adet döngüm değişiyor 3 aydır falan düzensizlikler var ama mesela gecen ay 4 ekimde oldum bu ayda 4 ekim 1 ay gibi bir süre ama bu ay günde 2 tane klomen kullandım o erken geliştirmiş olabilir diye düşünüyorum yani 3 derece birden düşmesi kafamı karıştırdı sadece akıntımda yoğun değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…