Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ılsu cnm tebrik erderim cnm Allah anali babali buyutsun fundacım inş senden hamiş haberi aliriz cnm ilsucum nezamandan beri bekliyosun cnm hamile olmayı

Son düzenleme:
inş sende kalacaksın bitanem
bak benim ısımın arttığı 13. Gündü bugun
istersen sende yarın ısın yüksek çıkarsa test yap

Harika ne güzel haber bizlere umut oldun :) şimdi sana ileti yazmak için girmiştim pzt.salı ateş yorumumu yaparsın dimi diyecektim süper haber aldım allah analı babalı büyütmek nasip etsin :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytİLSUhihoyyythihoyyyt

Funda72 seninde çok iyi gidiyor bir haberde senden alalım

esracım ben 8 ay önce dusuk yaptım .ilkinde 7 ay sonra hamiş kaldım ,şimdikine 2. denemem de kaldım tatlım

mrb kızlar size bişey danışmak istiyorum.Ben ilk defa bu ay ısı ölçme yöntemini denedim adetime yaklaşık 1 hafta var.Fakat ısım bu sabah düşmeye başladı.Sizce bu hamile olmadığım anlamına mı geliyooo.

ısılarını yollarsan yorum yaparız çok iyi yorumlayan arkadaşlarımız var
Isın düşüyorsa üzgünüm ki,hamile değilsin

1.gün 36.3
2.gün 36.4
3.gün 36.4
4.gün36.7
5.gün 36.7
6.gün 36.5
7.gün 36.5
8.gün36.7
9.gün 36.7
10.gün36.4
11.gün 36.6
12.gün36.7
13.gün36.7
14.gün36.7
15.gün37.0
16.gün36.7
17.gün36.8
18.gün36.7
19.gün36.4

kızlar yorum yaparsanız çok sevinirim.Gerçi ben bu ayda umudu kestim ama...

merhaba arkadaşlar bu ay 8 kasımda aşılamam oldu. ben adetimin 14. gününden itibaren ölçmeye başladım. geç mi kaldım acep takip etmek için bakın şöyle ısım. şimdiden teşekkürler
14.gün 36,6
15.gün 36,4
16.gün 36,6
17.gün 36,7

ne dersiniz bu duruma. acep 9,5mm bi yumurta vardı o 15 gün çatlamış olabilir mi? teşekkürler.. sıkı yorumcular:))

evet canım o zaman artmış inşallah çalıştınız umarım aşılaman tutar

neslim51 gönül isterdi yorum yapabilmek ama çok karışık çok iiyi yapan yorumcu arkadaşlarımız var onlar yaparlar..Son gidişat kötü gibi düşmüş ama belli de olmaz kırmızılar gelmeden ümit kesilmiş..

canım 11. gün yumurtan catlamıs gözüküyor.daha dediğin gibi 6-7 gün var adetine de .su an için düşmesi önemli değil.gece üşümüş olabilirsin.eger adete yakın bir zamanda düşerse adet olma ihtimalin yüksek.yarın tekrar yükselir bence.1 günlük düşüş olabilir seninki.

evet yumurtan tahmin ettiğin gibi senin de catlamıs.:lepi:1-2 gün daha çalışma olsun bence.bilmiyorum dr calısma zamanı ile ilgili birsey söyledi mi?
insallah aşılaman tutar canım.

nur 82 sağol canım yorumun için.Dualarınızı bizden eksik etmeyin nolur.

beklemenin zorlugunu biliyorum canım ben de az beklemedim bebişimi.o yüzden ne zaman kendim için dua etsem isteyenlere de evlat vermesi için yalvarıyorum allaha.insallah kimsenin kucagı bos kalmaz.:Saruboceq:

cnm mrh benim sısımda sabit bir şekilde ilerliyodu dün sabah kaltıgımda ısım düşmüştü ve akşaam adet oldum ama benim adetime zaten 5 gün var öle oldum nurunda dedigi gibi adetine varsa birgünlük düşüte olabilir cnmmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

adetin 3 günü.......................36.5
adetin 4 günü....................... 36.4
adetin 5 günü........................36.7
adetin 6 günü........................36.6
adetin 7 günü........................36.6
adetin 8 günü........................36.5
adetin 9 gnü..........................36.4
adetin 10 günü.......................36.6
adetin 11 günü.......................36.4
adetin 12 günü........................36.5
adetin 13 günü........................36.2
adetin 14 günü........................37.0
adetin 15 günü.........................37.4
adetin 16 günü.........................37.2
adetin 17 günü.........................37.1
adetin 18 günü.........................36.9
adetin 19 günü.........................36.8
adetin 20 günü.........................36.9
adetin 21 günü..........................36.9
adetin 22 günü..........................36.9

kızlar adetim haftaya pazar tablomun son durumu ne düşünüyorsunuz:uhm:

ilsu şimdi sayfaları okudum geldim canım tebrikler allah nazarlardan saklasın bebegini içimden birde oglun olucak gibi geçti hayırlı eli ayagı düzgün olsun inşallah.. darıs bizlerin başına çalışalım kızlar çalışınca oluyor....:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…