Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

fundacım bu siteden cimbomlu var benim arkadsım kesin hamiş gözüyle bakıyorduk ona ısıdan dolayı regl oalcağı gün pat diye düştü işte şoke olduk. onun için bende çok kaptırmak istemiyorum kendimi .
senin bgn yumurtlamadan sonra 13. günün aslında yarın yada cumartesi regl günün .ısında çok süper inş düşmez .

kızlar bişey sorucam size.benim doktorum toxoplasma testine gerek görmedi.sordum.gerek yok yaptırmaya dedi.insanlar zaten hayatları boyunca bir kerede olsa alıyolar vucutlarına bunu ve bağışıklık oluyo dedi.
dedide benim içim rahat değil.yaptırmam gerek gibi geliyo bana.uf ne yapcam ben siz yaptırdınızmı hiç?ücreti yüksek bi testmidir bu

canım hamileyken 7. haftada yaptırtmıştı dr bana o testi ve birsürü daha test .
benimki negatif çıkmıştı çok şükür .önemli bir testmiş eğer o enfeksyionu hamileyken kapmışsan tehlikeliymiş ama önceden kapmışsan tehlikeli değimiş öyle duymuştum.
evine yakın kızılay varsa orada yaptırabilirsin çok uygun orada test fiyatları

canım benim sağol.yarın gidip bi sorayım bakalım kızılaya.hamiş kalamdan yaptırmak istiyorum.inşallah sonuç iyi çıkar.kötü çıkınca bebişi alıyor diye duydum...hamiş değilsende iğne yapılıyomuş dimi?3ayda gebe kalamk yasaklanıyormuş :çok üzgünüm:

evet cnm bebekte kesede 2 hafta küçüktü kalp atışı alınamadı hiç
evet ya bende beklemek istemiyorum 2ay bitsin hemen başlıcam inşallah.. :1hug:

ben hiç yaptırmadım fundacım o testi

Fundacım duymamıştım bebeği aldıklarını .. ama zararlı olduğunu biliyorum bebekte sakatlık, anomaliye yol açıyormuş .bende dayanamıyorum salam falan yiyorum aslında çok tehlikeli .

Kızlar merhabalar
Düşükten çok korkuyorum ama 1-2 gündür enazından hamile olduğunu bilmek güzel olmalı kısa süreli de olsa..Belki çok yanlış düşüncem ama 3 aydır bebek istiyoruz üstüne dr.gittim polikistik gözlemledi haftaya bir sürü testin sonucunu alacaım korkuyorum..

Fundacım duymamıştım bebeği aldıklarını .. ama zararlı olduğunu biliyorum bebekte sakatlık, anomaliye yol açıyormuş .bende dayanamıyorum salam falan yiyorum aslında çok tehlikeli .

canım sorma valla bende çok severim bunlarıda kollstrol çıktığından beri yiyemedim.birtek geçen gün 1tane salamı yağsız tavada iyice pişirip yedim .gerçi bunun faydası yokmuş.dün nette bi doktor var iyi bir kadın doğumcudur.ona sordum.öncesindede gebeykende aşırıya kaçmadan yenebilirler demiş.tavada pişirerek yemek bişey fark ettirmiyo gibi bişey demiş .uf eve almıyorum yememek için ama kızım istiyo ona salam aldım.ay o yedikçe içim gidiyoo :roflol:

bugün ateş ölçme günüm 11.günü hep aynı ısı da seyrediyorum pazartesi gün gün yazarım ve inşalah yorumlarsınız.Sanki yumurtamam çatlamayacak hissi var düşünmemem gerek ama iyicene dr.gittiğimden beri umutsuzlaştım polikistik görmesi beni çok kötü yaptı..

canım moralini bozma inşallah herşey daha güzel olur.ummadığın anda güzel haberi alırsın inşallah

canlarım ben kaçıyorum birazdan kızı okuldan almaya gidicem öpüyorum hepinizia.s.

bu ayda olmadi galiba rtik beklemek istemiyorum düşünmek hiç istemiyorum 11 ayin içine giriyoz her ay böle şeyleri yaşamak canımı açıtıyor atıksenağlamacsenağlamacsenağlamacsenağlamac elim kolum baglandi resmen ısım düşmeye başladı reg olcam galıba zaten ısımda yuüksek degildi niye umutlendiysem artiksenağlama senağlama senağlama senağlama

bende adet oldum dun gece atesim dusmustu zaten offffff
artik ne yapicagimi bilmiyorum kizlar yaa cok takmamaya calissamda aklimdan cikmiyor bir turlu..
14. ayim

hihoyyyt
canım moralini bozma inşallah herşey daha güzel olur.ummadığın anda güzel haberi alırsın inşallah

CANIM ÇIKMIŞSIN AMA GELİNCE OKURSUN TŞK EDERİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN AMİN İNŞALLAH TÜM İSTEYENLERE VERİR BENİMLE BİRLİKTE

canım üzülme bence bir doktora git yada gittiysen ne diyorlar kıyamam ya..biliyorum o bekleyişi

bende adet oldum dun gece atesim dusmustu zaten offffff
artik ne yapicagimi bilmiyorum kizlar yaa cok takmamaya calissamda aklimdan cikmiyor bir turlu..
14. ayim

SEN GİTTİNMİ DOKTORA CANIM..LÜTFEN KIZLAR UMUDUMUZU KAYBETMEYELİMM KİMSEYOKMU HAMİŞ:CüvCüv: OLAN HADİ HABERLERİNİZLE MUTLU OLALIM BARİ..kaydirigubbakcemile5

masllah ateşine canım.çok iyi gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…