Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Aslı'nın Beyendiği Salon Takımı (:

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
Kızlarr....

Düğünüme 4 ay var ama biz şimdiden araştırmalara baktık aşkımla ve şu ana kadar en çok beyendiğimiz salon takımı bu ...
Sizce nasıl :)
Renk olarak istediğimiz gibi değişiklik yapabileceğimizi söylediler ama ben bu haliyle sevdim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
cnmm modelde renkte çok güzel bencede deişiklik yapma:)güle güle kulan:)

teşekkürler şekerpareler :))) beyenmenize sevindim :))

Uyarı için sağol ama ben burda salon takımı için fikir soruyorum.
İmla hatalarımı ölçtürmek için değil yerimseniben

bebeeemmm bidenemm kardeşimm bende çok sewdim bunu.hem sade hem şık.bence rengide çok hoş.e kuzumm fiyatıda uygundur inş.

bu koltukta oturup dedikodular yapcezzz dimi kızz :KK70:

çok sağol canım benim.. henüz almadık ama inş almak nasip olur

fiyatı uygunmuş bence pahalıda değil ben beğendim yalnız pembesi olsa çok şeker olurdu ama sen bana bakma canım ben pembekoliğim de:KK1:

canım bende cok severım pembeyı ama salon bıraz agır olsun ıstedım :)
oturma odamıda kırmızı sıyah tonlarında dusunuyorum :)
evet 1600 ıyı :)

canım bende cok severım pembeyı ama salon bıraz agır olsun ıstedım :)
oturma odamıda kırmızı sıyah tonlarında dusunuyorum :)
evet 1600 ıyı :)

yok kız öyle deme pembe salon takımıda çok hoş oluyo taşlı maşlı böyle fuşya olsa çok hoş olur bence birazda ben öyle istiyorum ya kendimimi kandırıyorum acaba bu arada oturma grubunuda siyah kırmızı alman çok hoş aynı benim gibi düşünüosun bende çok yakıştırıyorum ikisini umarım onuda gönlüne göre bulursunyerimseniben

yok kız öyle deme pembe salon takımıda çok hoş oluyo taşlı maşlı böyle fuşya olsa çok hoş olur bence birazda ben öyle istiyorum ya kendimimi kandırıyorum acaba bu arada oturma grubunuda siyah kırmızı alman çok hoş aynı benim gibi düşünüosun bende çok yakıştırıyorum ikisini umarım onuda gönlüne göre bulursunyerimseniben

canım bende pembe çok severım ama salon dedıgın bıraz daha agır olmalı ya ne bıleyım zevk meselesı tbı eger senın gonlunden o gecıosa mutlaka ole yap kalmasın ıcınde ama oturma odasının daha sportıf ve pembe kırmızı tonlarında olması daha uygun bence

çok çok güzel değişme fikrini sakın...

sağol canım opuyorumnanaktan kısmet bakalım gönlümüzde bu var

X