aslında herşeyi düşünce gücümüzle yapıyoruz.bunu biliyormuydunuz.

banakatılıyormusunuz

• evet

OY: 50 82,0%
  • hayır

OY: 11 18,0%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
umuda sarılarak üzülmek meşru karamsarlığa kapılarak üzülmek gayrimeşru
bu nası bi laftır ya hayatımın cümlesiiii
yerimseniben bide aykaracım hani bi bölüm varya kadının burnu büyükmüş çocuğunu susturmuş bişi demesin die sonra burnunuza bişey alır mısınız demişya bayıldım ya okuyanlar bilir (konuyu merak ettim diyen olursa aykaracm sen yada ben anlatabiliriz) a.s. öpüyorummmmmmmmmm :teytey: :teytey: :dance:

merhaba arkdşlar bu tarz sohbetlere inanın acayip ihtiyacım war ben kitap okumayı pek sewmem canım sıkılıyor okurken baştan sona bitirdiğim tek kitap 'the secret' oldu ama herzaman aynı psikolojide kalmak pek mümkün olmuyor... 10gündür jinekoloji bölümünde dolanıyordum olan umudumda kayboldu bebek sahibi olmak isteyen okadar fazla arkdş warki ama hepsi herayki hüsranlarından tutmayan aşılamalardan ölen bebeklerden bahsediyor bende gebe kalmayı istiyorum we birazdaha umut arıyordum en azından motiwe edicek yazılar olumlu paylaşımlar destek... dedim ya olan umudumda gitmişti ama 1haftadır kendimi yeniledim düşünce bazında.kendimi hep hamile gibi düşünüyorum sonra onu giydirdiğimi uyuttuğumu dışarıya hawa aldırmaya çıkardığımı hayal ediyorum önümüzdeki ay aşılama yapılıcak we olumlu sonuç olacagına inanıyorum hatta ewin şeklini değiştirdim ewin en büyük odasını yatak odası yaptım bebeğimin yatağına we dolabına yer ayırdım orada .bunu zewkle we sanki şuan karnımdaymış gibi düşünerek ona hazırlık yapıyormuşum mutluluğuyla yaptım... sihir biziz sihir beynimiz biz neyi istersek onu werir ne eksik ne fazla... ağzımızdan çıkan her kelime dua niyetine geçiyor o yüzden olumlu şeyler düşünmekten ziyade olumlu şeylerden konuşmak bizi isteğimize yaklaştırıyor
hz.isanın bir sözü çok etkilemişti beni düşünmeye sewketmişti
'vazgeçtiğin topraklar senindir' diyordu .... isteyin ve bırakın o size gelicektir
umutla kalın.......a.s

canım Sır isimli kitabın yazarı Rhonda Byre.
bayagı ses getirmisti. okudugumda cok pozitiftim. hatta o ay kesin hamile kalacam diyordum. olmadı.

merhaba arkdşlar bu tarz sohbetlere inanın acayip ihtiyacım war ben kitap okumayı pek sewmem canım sıkılıyor okurken baştan sona bitirdiğim tek kitap 'the secret' oldu ama herzaman aynı psikolojide kalmak pek mümkün olmuyor... 10gündür jinekoloji bölümünde dolanıyordum olan umudumda kayboldu bebek sahibi olmak isteyen okadar fazla arkdş warki ama hepsi herayki hüsranlarından tutmayan aşılamalardan ölen bebeklerden bahsediyor bende gebe kalmayı istiyorum we birazdaha umut arıyordum en azından motiwe edicek yazılar olumlu paylaşımlar destek... dedim ya olan umudumda gitmişti ama 1haftadır kendimi yeniledim düşünce bazında.kendimi hep hamile gibi düşünüyorum sonra onu giydirdiğimi uyuttuğumu dışarıya hawa aldırmaya çıkardığımı hayal ediyorum önümüzdeki ay aşılama yapılıcak we olumlu sonuç olacagına inanıyorum hatta ewin şeklini değiştirdim ewin en büyük odasını yatak odası yaptım bebeğimin yatağına we dolabına yer ayırdım orada .bunu zewkle we sanki şuan karnımdaymış gibi düşünerek ona hazırlık yapıyormuşum mutluluğuyla yaptım... sihir biziz sihir beynimiz biz neyi istersek onu werir ne eksik ne fazla... ağzımızdan çıkan her kelime dua niyetine geçiyor o yüzden olumlu şeyler düşünmekten ziyade olumlu şeylerden konuşmak bizi isteğimize yaklaştırıyor
hz.isanın bir sözü çok etkilemişti beni düşünmeye sewketmişti
'vazgeçtiğin topraklar senindir' diyordu .... isteyin ve bırakın o size gelicektir
umutla kalın.......a.s

canım öncelikle hoş geldin.seninde bizim gibi düşünmene sevindim.lütfen bütün olumsuzluklardan ve olumsuz yazılardan uzak dur.çünküonları okudukça "ya" ile başlayan endişe dolucümleler kurmaya başlıyoruz.bu kitabı okumanı öneririm.sıkılmayacağınada garanti veriyorum.

canım Sır isimli kitabın yazarı Rhonda Byre.
bayagı ses getirmisti. okudugumda cok pozitiftim. hatta o ay kesin hamile kalacam diyordum. olmadı.

kitapta diyor ki:Edison ,yaptığı yüzlerce deneyin her biri bittiğinde ,"bugün elektrik ışığı üretemeyen yeni bir yol keşfettik"dermiş.başarıyla bitmeyen her deney ,bizi başarıya bir adım daha yaklaştırır.çünkü hedefe ulaştırmayan deneyler,nasıl başarılamayacağını göstererek hatalı alternatifleri azaltırlar diyor.
bu cümleleri bir kaç kez okumanı öneriyorum bitanem.olumlu düşünmeye başlar başlamaz olacak diye birkaideyokki.sabırsız olmamak lazım.

umuda sarılarak üzülmek meşru karamsarlığa kapılarak üzülmek gayrimeşru
bu nası bi laftır ya hayatımın cümlesiiii
yerimseniben bide aykaracım hani bi bölüm varya kadının burnu büyükmüş çocuğunu susturmuş bişi demesin die sonra burnunuza bişey alır mısınız demişya bayıldım ya okuyanlar bilir (konuyu merak ettim diyen olursa aykaracm sen yada ben anlatabiliriz) a.s. öpüyorummmmmmmmmm :teytey: :teytey: :dance:

bu bölümü okurken baya gülmüştüm.dün bir arkadaşım dediki:"çocuğumla parka gittik,birden aklıma onun kayacaktan düşeceği geldi.yarım saat geçmeden çocuk düştü" dedi.aklıma hemen bu paragraf geldi.aslında olumsuzlukları kendimize biz çekiyoruz farkında değiliz.

arkadaşlar şu açıklamayı yapma ihtiyacı duyuyorum.lütfen benim reklam yaptığımı sanmayın.ben bu adamı tanımam bile.ama gerçekten hakkını vererek yazıyor, bunu bilyorum.bundan 7 yıl kadar önce bitkisel hayata girecek kadar (ki ben güçlü biriyimdir) bunalıma girmiştim.başımdan çok kötü olaylar üstüste geçmişti.bir arkadaşım bana "ruhsal zeka" diye bir kitap getirdi.oda Muhammet Bozdağ'a aitti.ve inanmayacaksınız ama benim hayata bakışım baştan sona değişti.şimdi kendine sonuna kadar güvenen,azimli biriyim.ÇOK ŞÜKÜR.

CADIARZUCADIARZUCADIARZU

Kızlar bu düşünce gücü olayında haklı olabilirsiniz aslında

Benim de başımdan olumlu olduğum için durumu düzelen bazı olaylar geçti.

Ama gene de hayal etmeye çekiniyorum

arkadaşlar merhaba , benim de bu konuyla ilgili söylemek istediğim birkaç şey var...
çok uzun senelerdir çocuk içip yanıp tutuşurdum , yumurtlayamadığımı ilk öğrendiğimde günlerce ağlamaktan helak olmuştum , baktım psikolojim iyice bozuluyor ben de şöyle bir çözüm buldum kendime , bir gün eşimin karşısına oturdum başladım konuşmaya , ilk lafım şuydu " aman çocuk olucak da ne olucak , kendi özgürlüğümüz kısıtlanıcak , hayatımız tamamen değişecek ben hazır diilim zaten böyle bir şeye , çocuk falan istemiyorum" yaklaşık 10-15 dakika konuştuk ve ben kendimi bende sorun olmadığına çocuk istemediğime inandırdım.. ve bir ay boyunca ne çocuk için ağladım ne aklıma geldi ne düşündüm , mutlu mutlu yaşadım.. sonraki ay ne mi oldu , adetim gecikti , doktorumun bile mucize dediği olay gerçekleşti ve ben hamileyim arkadaşlar :) 15 haftalığım , şu anda da hiç tedirginlik duymadan geçiriyorum , doktorum ilk 3 ayı atlatamayacağımı zannediyordu ama ben sanki hamile değilmişim gibi yaşıyorum , sadece yiyeceklerime dikkat ediyorum , onu fazla düşünmemeye çalışıyorum ve çok rahat geçiriyorum bu dönemi... o yüzden herşey size bağlı , beyninizle herşeyi yapabilirsiniz..darısı isteyen tüm kadınlara diyorum

arkadaşlar Merhaba , Benim De Bu Konuyla Ilgili Söylemek Istediğim Birkaç şey Var...
çok Uzun Senelerdir çocuk Içip Yanıp Tutuşurdum , Yumurtlayamadığımı Ilk öğrendiğimde Günlerce Ağlamaktan Helak Olmuştum , Baktım Psikolojim Iyice Bozuluyor Ben De şöyle Bir çözüm Buldum Kendime , Bir Gün Eşimin Karşısına Oturdum Başladım Konuşmaya , Ilk Lafım şuydu " Aman çocuk Olucak Da Ne Olucak , Kendi özgürlüğümüz Kısıtlanıcak , Hayatımız Tamamen Değişecek Ben Hazır Diilim Zaten Böyle Bir şeye , çocuk Falan Istemiyorum" Yaklaşık 10-15 Dakika Konuştuk Ve Ben Kendimi Bende Sorun Olmadığına çocuk Istemediğime Inandırdım.. Ve Bir Ay Boyunca Ne çocuk Için Ağladım Ne Aklıma Geldi Ne Düşündüm , Mutlu Mutlu Yaşadım.. Sonraki Ay Ne Mi Oldu , Adetim Gecikti , Doktorumun Bile Mucize Dediği Olay Gerçekleşti Ve Ben Hamileyim Arkadaşlar :) 15 Haftalığım , şu Anda Da Hiç Tedirginlik Duymadan Geçiriyorum , Doktorum Ilk 3 Ayı Atlatamayacağımı Zannediyordu Ama Ben Sanki Hamile Değilmişim Gibi Yaşıyorum , Sadece Yiyeceklerime Dikkat Ediyorum , Onu Fazla Düşünmemeye çalışıyorum Ve çok Rahat Geçiriyorum Bu Dönemi... O Yüzden Herşey Size Bağlı , Beyninizle Herşeyi Yapabilirsiniz..darısı Isteyen Tüm Kadınlara Diyorum

çok Güzel Yaa.harika Bir Haber.allah Sağlikla Büyütmeyi Nasip Etsin.

cadiarzucadiarzucadiarzu

kızlar Bu Düşünce Gücü Olayında Haklı Olabilirsiniz Aslında

Benim De Başımdan Olumlu Olduğum Için Durumu Düzelen Bazı Olaylar Geçti.

Ama Gene De Hayal Etmeye çekiniyorum

Başindan Geçen Olumlu şeyleri Paylaşirmisin.bende Hayal Etmekten Korkuyordum. Birkaç Gündür Bunu Yendim.ruhsal Durumum çok Değişti.cesaret Et Ve Dene Bence.çoooook Güsellllll

ben düşünce gücüyle yapılabilecekleri bilmeden
umutla hayal edip düşündüğüm herşeye sahip oldugumu fark ettim
bu kitabı alıp okumalıyım : )
birde şöyle düşünüyorum
olumlu düşünüp hayal etmekle ALLAH a dua etmek aynı şey aslında
Allah a dua ediyoruz güzel dilekllerimzi istiyoruz
rabbim kabul edip gerçekleştiriyor yani olumlu düşünüyoruz oluyor
şu hadis üzerinden düşünerek böyle bağlantı kurdum
"verecek olmasaydık istemeyi vermezdik.."
çok anlamlı

Son düzenleme:
andina 222 yazdıkların beni çok etkiledi lütfen buradan tm bebek isteyenlere hiç yorulmadan defalarca haykır bu çok güzel bi haber bebek isteyen bizlere umut oldun söylediklerin çok etkileyici Allah nazardan saklasın bebeğini. en kısa zamanda hepimiz buradan aynı haberi vericez bunu hissediyorum artık yerimseniben

olumlu düşünmek ; acıdan zevk almak yenilgiyi zafere dönüştürmek kayıptan kazanç elde etmektir :emir_bebek: ayrıca bilincimizde canlanan duygular aklımızdan geçen kelimeler tarafından tetiklenir a.s

Bildiğimiz çekim yasası işte,
Ben kesinlikle katılıyorum

burası ne kadar güzel insanla dolmuş böyle.her girdiğimde dahada mutlu olmaya başladım.bu mutluluk bulaşıcı bir hastalık olsa ve biz herkese bulaştırabilsek.acaba düşünce gücümüzle bunu da yapabilirmiyiz.:))))

evet ya lütfen herkes oy kullansın pleaseeee
kızlar size süper bi örnek daha veriem bi tanıdığımızın bebeğne birsürü test yapıldı ve çocuğun özürlü olacağı söylendi fakat arkadaşım buna asla kulak esmedi bebeğim gayet sağlıklı olcak buna inanıyorum hissediyorum dedi ve inanırmısınız bebek şuanda doğdu ikibuçuk aylık tekrar testlerden geçti ve hiçbişiyi yokk çok sağlıklıymış maşşallah :nazar: :nazar: :nazar: demek istediğim olumlu düşünmenin sonucunda Allahü teala ona mükafatını verdi şükürler olsun :emir_bebek:

sabırsız , canım ne mutlu bana sana azıcık bile moral verebildiysem..şimdi ikinci güzel haberi veriyorummmm , bi arkadaşımın senelerdir bebişi olmuyordu , tüp bebek için para biriktiriyordu , dün mutlu haberi aldık , 5 haftalık hamile :)))))) o kadar mutlu oldum ki anlatamam , 2008 mucize bebeklerin yılı olucak sanırım , ümidinizi sakın kaybetmeyin kızlar , inşallah sizlerden de güzel haberleri alırız , pozitif düşünmeye devam edin , hiçbir sorun yokmuş gibi davranın , eğer siz buna inanırsanız tüm evren inanır..

canım sağol güzel temennilerin için kitaptan sonra fikirlerim ve düşüncelerim değişti gerçekten artık daha mutluyum ( ben gurbete evlendim alışmakta çok sıkıntı çektim buda beni sıkıntıya soktu) ama artık çok iyiyim sizler sayesinde oldu bu hepinize teşekkürler :eek: :nazar: :nazar: :nazar:

bende the secretı okuduğumda böyle olmuştum aslında gerçeklik payı var orda da hep düşündüğünüzü üzerinize çekersiniz diodu.İyi şeyler istersek onlar bizi bulurmuş ama kötü düşürsek başımıza o gelirmiş çünkü beynin yaydığı dalgalar varmış enerji yoluyla kötü düşünürsek üstümüze kötü şeyleri çekmemize sebep olurmuş iyi düşünürsekte iyi şeyleri çekermişiz aslında mantıklı nası bakarsan öle olur derler.bende inanıorum buna bide başarsam uygulamayı :)

X