Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Tamam bundan sonra yazsa da arasa da açma yazma noldu bu kız hoşlanıyordu bi anda kendini geri çekti falan diye meraklanacak tekrar yazacak
Yok zaten arama dedim yazarım dedi yazma dedim gerek görmüyorum çünkü. Ne istediğimi biliyorum arada kalmak istemiyorum

Seytan tüyü var gerçekten yay erkeklerinde, sevimli ve çekici oluyolar ama kapilmamak lazim Senin burcun neydi?
arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız

Omuz işi kolay yeterki panikleme
arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız

Esra çok üzüldüm. Ama yanilmadim. Çünkü kahretsin ki başak burcuyum. Ve yanılma olasılığım hep düşük şimdi yapman gereken sadece sessizlik. Yazmiyorsun. Aramiyorsun. Instagram'da gonderme yapmıyorsun. Engellemiyorsun. Dağ başında tel çekmiyor gibi düşün. Kendini ölüm sessizliğine al. Bekle.

En azından belirsizlikten kurtuldun ki bence iyi oldu
Ararsa filan açma geçti bitti gitti

Başaklar neden bu kadar takıntılı

Sonucta bir şey değişmeyecek ki boş versene

Aramaz muhtmeelen ararsa da açmayacağım yada bilmiyorum kararsızım Atina aramaz. Ortadan yok olmayı planlıyorum kimsenin peşinden koşacak değilim. Sadece bu kez iyi konuşmuş muyum onu merak ediyorum

E muhtemelen sizden hoşlanıyordu ama siz 'biz arkadaşız' falan deyince bozulup geri çekildi. Bence adım atmanız güzel ama keşke daha özgüvenli ibir mesaj yazsaydınız.

Onun dışında suni teneffüs muhabbeti bana buradan duyduğum şu sözü hatırlattı: Eşeğe cilve yap demişler, gitmiş çifte atmış

Aramaz muhtmeelen ararsa da açmayacağım yada bilmiyorum kararsızım Atina aramaz. Ortadan yok olmayı planlıyorum kimsenin peşinden koşacak değilim. Sadece bu kez
öyle olmadı bacım aradı aramızdak konuşma bu “arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız

Bu kez iyi konuşmuş muyum en azından

Hadi ya ama en azından düşüncesini öğrendiniz.

Başaklar neden bu kadar takıntılı
Takıntılı bir burç evet. Maalesef. Bu yönümüz kötü. Ama benim dediğim takintidan değil şu an bunu yapmak zorunda. Zaten diyeceğini dedi. Şimdi o adım atsın bakalım ne olacak görsün. Yoksa göremez

Bu kez iyi konuşmuş muyum en azından
İdare eder... Birden iyi konuşmak olmaz. Çünkü senin yapın belli. Ama sana söylediğim şey çok zor birşey. Ama uygularsan kazanan sen olursun. Çünkü 4 yıllık bir geçmiş var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…