Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Benim doğum kartım var yay yükselen yayım ben duble yay hatta ay burcun güneş burcum falan filan hep yay yahu benim

Kızlar saat 11 hadi en geç 11 buçuk da arar herhalde. Mal gibi işi var ya öğlen gidiyor gece çıkıyor cocuk
Yalnız Esra çok kibarsin mal ,ayı... Laaa bu çocuk sana ne yapsın neyse zaten elini verdin bı kere top onda. Topu çevirmesi sen de kızlar defansa toplanın yoksa Esra'nın bunu gole cevirecek hali yok

Yalnız Esra çok kibarsin mal ,ayı... Laaa bu çocuk sana ne yapsın neyse zaten elini verdin bı kere top onda. Topu çevirmesi sen de kızlar defansa toplanın yoksa Esra'nın bunu gole cevirecek hali yok
Aradı görüntülü işi çıktı tekrar kapattı offf

Kalp krizi geçireceğim arayayım dedi bir kaç dakikaya defansa koşummmm

arkadaşlar olumsuz oldu aradı keske bunları hissetmeseydin dedi rahat bir şekilde özür mü dileyeyim dedim abartacak bir durum yok sadece hoşlandım ve bu şekilde arkadaşlığımıza devam etek istemedim tamam biraz anın heyecanı ile saçmaladım abartı bir mesaj attım manas destanı yazdım ama olan oldu keske okumasaydın dedim. Sonra benim de bir şeyler demem gerek kelimeleri toparlayamıyorum ama dedi. Gerek yok zaten o mesajda bir beklendi gördün mü ki sen dedim gördüysen yanlış anlamışsın dedim. Sonra konuşuruz ararım ben seni dedi arama dedim derken dedi arama benim ne istediğim be istemediğim belli açık açık yazdım sende de o türden bir şeyler yok benim için de problem yok kırılıp üzülmedim dedim. Olabilir böyle şeyler dedim. Öyle yani rahat olduğum gibi konuştum. Heyecan yapmadım kızlar net bir tavır sergiledim anlayacağınız.

Tamam bundan sonra yazsa da arasa da açma yazma noldu bu kız hoşlanıyordu bi anda kendini geri çekti falan diye meraklanacak tekrar yazacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…