Makyaj Ürünleri asla almam dediğiniz makyaj ve cilt bakım ürünleri nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bende bu firmalardan almam alanıda uyarırım bazı takıntılarım vardır alışveriş sonrası mutlaka fiş almak, türk malı kullanmak gibi önceliklerim de diyebiliriz hayvan deneyi yapan firmalardanda alışveriş yapmam

orijinal marka etiketiyle satılan dandik ürünleri,saçmasapan markalı ürünleri...
avonun özellikle fondoten ve cilt ürünlerini asla kullanmam...

oriflame de hiç kullanmadığım bir marka kullanmayıda gene cilt ve fondoten ürünlerinde özellikle
düşünmüyorum

ben avonun sadece parfümlerini kullanıyorum
cilt bakım ürünlerinide kullanmadım ama kimse memnun değil :1no2:

katılıyorum bende set halindeki far allık pudra hiç sevmiyorum ayrı ayrı daha güzel
avon oriflame bende kullanmam
ama neden bourjois kullanmam dedin bendede var yapısı çok sert fırınlanıyormuş çok zor sürülüyordu boynerde bi renk denerken yine allık ordaki bayan tırnağıyla biraz kazıdı öyle sürdüohaoldumsmile artık bende öyle kullanıyorum

avonun hiçbir ürününü kullanmam. :umursamaz:alsanaalsanasmileyıllar önce annemin aldığı bir ruju kullanmıştım berbat birşeydi... oriflamenin ruju dışında başka bir ürününü kullanmam çünkü bir keresinde bir rimeli gözümde yanmaya sebep olmuştu. Nivea kullanmam çünkü hiçbir ürününü beğenmiyorum. kullananlar da memnun değil zaten. Zaten bu ürünler türkiye dışında pek de satılmıyor herhalde en azından ben yurtdışında kaldığım sürece hiç görmedim. kafamçokkarıştıFlormar gibi çok ucuz ürünlere nedense bir türlü güvenemiyorum.
MAC gerçekten çok kaliteli. ınglot da fena değil. bir de beyuyu denemek istiyorum bakalım o nasılhihoyyyt

nivea asla kullanmam
dove sabun benden uzak olsun
bu ikisiine özellikle kılım

nivea asla kullanmam
dove sabun benden uzak olsun
bu ikisiine özellikle kılım

dove sabun dedinde ben küçükken reklamlarda görüp habire gidip yüzümü yıkıyodum dove sabunla sonra ne oldu çene kısmım kahverengi oldu ağzımı acıdan açamadım su değse yanmasından ölüyordum doktora gittik sonunda sempatiksalakcinni

herkes avon a sayıp döktürmüş kaydirigubbakcemile3
daha yeni sipariş verdim avon dan cilt temizleyici tonik
keşke burasını okusaymışım :çok üzgünüm:

avondan bende nefret ediyorum hiç başarılı ürünü yok.
kaynanamda sağ olsun avon temsilcisi
ne indirimdeyse banada getirtiyo
en son sıkılaştırıcı losyon verdi bacaklarım tüm sivilce döktü
yüz kremlerini ayaklarıma ve elime sürerek bitiriyorum kalanını etrafımdakilere hediye ediyorum

Uyduruk markaları kullanmam!!:dilcikar:
Bir de çok özel zamanlar dışında fondöten kullanmam!

avon parfümleri ve el kremleri dısında pek işe yaramaz.
golden rose un simli köpük farları dışındakiler gereksiz.
flormarın farları fena değil.
pek duyulmamıştır ama ruby rose diye bir marka var onun çok renkli sedefli farı var. benim hit makyaj malzemem.
clinique pahalı ama kesnlikle kendini gösteriyo.
max factor un şu şişko rimeli bi harika benim eskisi gibi olmayan dökülen kirpiklerimi bile dolgun gösteriyor.
yine max factor un allığı güzel. mulbery adlı allık pembe ile seftali tonu arasında.
loreal in gloss ları dısındakileri almam.
oriflame in rujları fena değil.
maybelline in rujları çok yumusak seviyorum.
cathrine arley in rujları çok mat ve kurutuyo rengini beğenip alsanız bile mutlaka altına dudak koruyucu sürmeniz lazım.
netrugena nın el kremini almıştım sanki çok da işe yaramıyo. işe yaramaz dediğim avonun el kremi bile daha iyi.
aynı şekilde flormarın ruju da sert ama fırçalı olanlardan yanlış hatırlamıyorsam 6 numaralı olanı sürdüğümde çok soran oldu ondan memnunum. ben de çok ruj var da 40 ı geçti.
niveanın ruj gibi olan dudak koruyucusu işe yaramıyo ama dudaga güzel bi renk veriyo o kadar rujun içinde seçim yapamadıgım zaman kurtarıcım oluyo kendisi

maybelline in rimeli bana göre değil. 2 kere kullandım bıraktım mecburen almıştım,bildiginden şaşmıcaksın

fondoten ya çok yağlı duruyor pudrayı tercih ederim

Valla marka ismi vermeyecem ama asla ucuz ve kalitesiz makyaj malzemleri almam!
Sadece kaliteli markaları tercih ediyorum, yüzüme, gözüme, dudağıma sürdüğüm ürünlerin %100 kaliteli olması benim için çok önemli...

Lütfen sahte ürün alıp sağlığınızı tehlikeye atmayın kızlar...

alkisalkisalkis a.s.

Ten ürünlerinde asla Turk markası kullanmam,bana hiç yaramıyorlar

avon ürünü almam fransızlara gıcığım onun yerine oriflama

birde bu kıl azaltma ürünü hiç etkili değil kızıma aldım oriflam markadan tavsiye etmiyorum ,boşuna para harcama

avon saç bakımları kullandım bende hiç bi iş yapmadı hatta daha beter oldu asla almmam bidaha =))

avona aslaaa diyorum berbat
LR ürünlerini aslaaaaa diyorum yüzümü mahvetti
bide hiçbir markada tavsiye etmicem şey kalem eyelıner 2-3 günlük kullanım sonunda keçeli kaleme dönüyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…