Aşkım için vazgeçtim her şeyden .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

merakliyimbenya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
80
85
33
İmla hataları için üzgünüm kafam güzel her zamanki gibi . yorumlarıma bakan bilir beni . Sorunlu bir hayat yaşadım . Alkol bağımlısı oldum .
Her şey güzel gidiyordu .30 Yaşıma kadar . Şu an 33 yaşını geçtim. Ailem kültür ve gelir olarak çok düşüktü . Zorla meslek lisesine yazdırıldım .Uğraştım çabaladım okudum sonra önüm açıldı puan sorunu kalktı . Tekrar sınava girip makina müh. okudum ... İyi bir üniversite değildi ama sonra uğraştım başarı basamaklarını tek tek yükseldim işe girdiğimde bile hep en iyisi olmaya çalıştım oldum . Yaklaşık bir yıl önce iş değiştirdim . Sevdiğim için oldu bu eski iş yerimde arge müdürlüğü teklif edildi . Mühendislik diye birim kuralım başına seni koyalım dedi . Her şeyi bırakıp haklarımı vs istifa ettim . O an iş teklifi aldım . hatta bana ne istersen vereceğim ne istiyorsun benden söyle dediler . eski haklarımı istedim işe başladım . Maaşım ortalamanın üstünde ayrıca kardan pay alıyorum . 5 milyon dolar USD civari ciro yapıyoruz . Karlı bir işle uğraşıyoruz spesific bir iş . Ama ben 1 yıldır her gün içip kendimi uyuşturuyorum bazen sabah uyanınca bile içip gidiyorum işe akşama kadar zor ayılıyorum . Bu arada güzel bir hayat yaşadım üniversiteden sonra . Yurtdışında falan yaşadım . üniversitede 2 defa erasmusa gittim 1 yıl polonya 2 ay ispanya .
lisede almanyaya gittim 1 aylığına eğitime . İş için gitmediğim ülke kalmadı . En iyi otellerde en iyi yemekleri yedim her şeyin en iyisini yaşadım .

Şimdi asıl konuya geleyim .
Ben çok sevdim beklentisiz çıkarsız . Ve şu an o gittikten sonra asla adapte olamıyorum hayatıma . Her şey bitti gibi geliyor .Yaşamak gram istemiyorum 3 yıl oldu belki . Diyeceksiniz ki . Hayatına bak artık herkes öyle diyor. Ben yapamıyorum işte ... Ne yapmam gerekli biliyorum ama yapamıyorum anılarım vuruyor özlem vuruyor . Sadece onu istiyorum . 3 yıldır bok gibi oldu her şey kimsem kalmadı çevremde ... Evim pis . yemeği dışardan söylüyorum çoğu zaman yemeyip sadece içiyorum . Çok kilo verdim . Geçen hafta alkollü kaza yaptım . Çok büyük bir kazaydı . Kafamla ön camı çatlattım . Burnum kırıldı sandım çok kan vardı her yerde . O an bile sadece onu düşündüm . Bitti mi her şey ... Kaçtım kazadan sonra şimdi zararı karşılıyorum ertesi gün gittim buldum ... 350 bin lira gibi bir masraf benim ve 2 arabada daha ... Ama ölebilirdim de yaşıyorum diye dua ediyorum .
Ortalamanın üstünde bir güzelliğim vardı . Sporla uğraştım liseden beri . Kültür olarak iyi biriydim . Muhabbet kapasitem yüksekti herkes yanımda olmak istiyordu zamanında ... Şimdi ben kimseyi istemiyorum . ve düzelmeye çalışcam hep kötü olaylar geliyor başıma ... Bazen büyü gerçekten var mı diyorum . Lanetlendim gibi hissediyorum .
İkizler burcuyum gel gitlerim çoktu hep . Kabul etmiştim . Eğlenmeyi seviyordum . Cluplar tatiller . Sakın yanlış düşünmeyin sevmeden kimse ile birlikte olmadım . Az kişi ile sevgili oldum . Çevremde hep çok kişi oldu ama sevgi saygıya hep değer verdim . Hatalarım olmadı desem yeri var . Salmadım hiç kendimi ... Ama ilk defa yenildim . Evlendi ... 2 ay olmadı daha . Beni aradı ben yanlış karar verdim güçsüzüm dedi . Affetmeyeceğim ama canım hala yanıyor . Artık ona hiç güvenemem . Ben olabilirdim evlendiği kişi ... İnsanlar neden böyle

Herkes gibi ... Hatta insanların en büyük derdi var benim çok küçük ama büyüttükçe büyüttüm . 3 Yıldır yokum bu dünyada . Sevilmeyi istemek ve bir kişi tarafından . Başkasını istememek . Üzgünüm demekten ve özür dilemekten yoruldum . Kendime saygım yok .

Ölürsem kurtulacağım sadece sanırım artık .

Çok gençsiniz daha, yapmayın bunu kendinize. Bir an önce psikolojik destek alın. Düzenli giderseniz etkisini görürsünüz eminim

Kendinizi ne yaparsanız yapında alkol alıp araba kullanıp birinin canını yakmayın. Kimse sizin aşk acınız yüzünden ölmek zorunda değil.
bunun acısını çok çektim . İlk ve sondu . Arabayı geldiği gibi satacağım ... Bu sorunu çözmeden bir daha almayacağım merak etmeyin . Zaten isteyerek almadım bir yerden geldi . Biliyordum bunu korkularımdan biriydi ... İnanın o kadar çok düşündüm ki kimseye zarar vermedim diye mutluyum hiç acısını çekmedim kazanın sadece kendime olan oldu diye . mutlu oldum .

Kendinizi ne yaparsanız yapında alkol alıp araba kullanıp birinin canını yakmayın. Kimse sizin aşk acınız yüzünden ölmek zorunda değil.
Ayırca kazada ben suçlu değildim . Yaşlı bir amca aynaya bakmadı üstüme sürdü . ondan kaçarken sağ seride geçtim . ve halı bakan biri yolun ortasına park etmiş ... Ama alkol ve kaçtığım için direk tüm suçu üstlendim . Benim ilk kazam yıllarca araba kullandım . Öyle bir anı normal olsamda kurtamazdım eminim. ama yapmamam gerekli . Bilinçli biriyim merak etmeyin kendimden vazgeçmiş olabilirim ama ahlak ve insanların yaşam haklarına saygı duyuyorum. İlk defa bindim alkollü arabaya . Sondu yıllarca hep bu konuda hassastım

Zaten bana gelen yerden teklif gelmişti . Ben kazanın ertesi günü aradım anlattım . indirim yapıp verdim . tamir bitince alacak ben binmeyeceğim dedim ... büyük ihtimalle . Servisten direk onla gidip o alacak ve sonra noterde satışı vereceğim . Ben kimseye zarar vermek asla istemiyorum . Ben sadece ölmek istiyorum . Keşke kimsem olmasaydı diyorum . O zaman böyle bir şeyde kimse üzülmezdi . Yapamıyorum ailemi düşünüyorum . Yalnız yaşıyorum ama onlara ne olacağını çok iyi biliyorum . Anneannem dayım askerde öldükten sonra yaşamadı ... 100 yaşını geçti şu an hala ama her gün gece uyumadan ağlayarak uyudu .

3 yıldır yaşadığınız şey aşk değil,sevgi değil .Bencil bir takıntı, işinizden kovulup,kaza yapıp sakat kalsanız adamı unutur kendi derdinize düşersiniz.Yaşadiğiniz herşey boşluktan,rahatliktan gidin gönüllü hastanelerde,çocuk yurtlarında, ablalık yapın bakın bakalım kimler neler yaşıyor.Bu dünyada kimse aşktan ölmez,adamın umrunda bile değilsiniz kavuşamayan aşıklar hikayesinde yok.......

Korkak bir herif için fazla değil mi bu yaşadıkların. İnan seni bir gram sevseydi ne engel tanırdı ne mesafe. Bunu demeyip kaçtığı için siz kendinizi sucluyorsunuz. Büyük ihtimalle içinizde bir boşluk var boşluğu o kişiyle doldurduğunuz için siz bunu aşk sanıyorsunuz aslında bu sizin yaşamak tutunma amacınız çünkü her şeyiniz var o olmayınca da hırs yapmışsın iyi bir terapiye ihtiyacınız var.

Ya neden alıntı yapmadın. Silmiş işte konuyumine abla geri getirene kadar unuturum

Hee yapmamişsiniz bir umutla okudum belki birisi alintilamistir diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…