Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arkadaşlar ben aşk-ı memnu dizisinin makyözünün röportajını okumuştum Bihter makyajı için MAC in Powerpoint göz kalemi kullanılıyormuş. Bende MAC'in bir başka bir göz kalemi var (smolder diye geçiyor, biraz pahalı ama çok güzel bir kalem,oldukça koyu siyah bir renke sahip) önce göze açık renkte baz ve far uyguluyorum sonra göz kapağını ve waterline dedikleri gözün içi kısmını kalemle bir güzel boyuyorum, sonra da ince bir far aplikatörü ile kalemi yayıyorum aynen Bihter makyajı oluyor...
Birde son zamanlarda dikkat edin lacivertimsi bir kalem kullanılıyor bununda MAC'in blooz adlı kalemi olduğunu düşünüyorum (yeşil/ela gözlü arkadaşlara tavsiye ederim, süper ötesi duruyor)

Kızlar biraz MAC reklamı gibi oldu kusura bakmayın ama bu markayı gerçekten başarılı bulduğum için ve röportajdan böyle okuduğum için paylaşmak istedim...:hulya:

kızlar bu makyaj yaklaşık 2 senedir en sık yaptığım göz makyajıdır . bihterde geceleri far takviyesi yapılıyor ama gündüz sırf kalem var. kalem ile gözün önce üstüne sonra alt içine ve en son alt kirpik diplerine hat çekiceksiniz. ama çok ince ve düzgün olmasın. sonra elinizle yada bir sünger aplikatörle bu kalemi dağıtıcaksınız ve bolca rimel. ,eğer sonuç bihterinkine benzemiyorsa bu sizin gözünüze uygun bir makyaj değil demektir. gözün içine kalem çekmek sadece büyük gözlere yakışır. bihterin kaşları da bu makyajı güzelleştiriyor. çok ince kaşla olmuyor.
bende son bölümlerdeki rujuna bayılıyorum kırmızı olan

enjoyable canım alt tamam da üstü daha koyu tutup daha dağınık yapmalısın tam kapkara bir kalemle mac gibi. bir de dolgunlaştırıcı rimel kullanmalısın dior yada lancome. hadi bi daha şimdi zemuszemus

enjoyable canım alt tamam da üstü daha koyu tutup daha dağınık yapmalısın tam kapkara bir kalemle mac gibi. bir de dolgunlaştırıcı rimel kullanmalısın dior yada lancome. hadi bi daha şimdi zemuszemus

Maaşı alınca makyaj malzemelerini yenilerim artık kaydirigubbakcemile3

en azından kalemle başla yenilemeye ufaktan zemuszemus senin gözlerine yakışır bence o makyaj kaçırma bu şansı derim ben

Merhabalar,
Bencede hiç kimseninki Bihter'in makyajına benzememiş.=) Bana kalırsa bunun nedenleri, kullanılan malzeme ve göz kapağı şekliyle alakalı. Bihteri ve gözlerini enine boyuna incelemedim, gerek de yok zaten fakat göz kaleminden farklı bir şey kullanıldığı belli, cream eyeliner kullanmışlar.Derin, sexi ve doğal makyaj sloganıyla satılıyor bu ürün zaten..
Ben henüz kullanmadım,
G.G.den waterproof cream eyeliner siparişi vericem. Ama buna benzer uygulamayı yıllardır billiyorum.IMinik kutularda satılan, ışıltılı toz farın içine ıslak aplikatörü batırıp çıkarın ve tıpkı eyeliner gibi sürün, hafif dağıttığınızda buğulu ve iddialı bir görüntü olur.ınce çekerseniz gündüz, gece için biraz daha kalın çekildiğinde daha buğulu ve sexi olur.

Dizisini izlemiyorum ama her yerde bu kadar çok duyduğum kıza yakından bakmak için google görsellere girdim.Bence haksızlık etmişsiniz, makyajsız daha güzel Beren, makyaj onu masum bir kızdan, wamp bir kadına dönüştürmüş.
Ve, altta bir güzellik olmasaydı zaten istediği kadar makyaj yapsın, güzel görünmezdi, bu kadar da popüler olup dillere düşmezdi.
Güzellik başa bela zaten, çapkın erkekler, kıskanç kadınlar...=)

boş verin arkadaşlar bihter bize benzesin biz niye bihtere benzeyelimkaydirigubbakcemile2
ne kadar profosyonel makyaj yapılırsa yapılsın aynı makyaj herkeste farklı durur :1closedeyes:
kiminin göz yapısı kiminin rengi kipriyi vs.vs bunlar farklı olunca haliyle aynı sonuçta çıkmıyor ortaya :1no2:
bu makyaj kimine çok yakışıyoken kimine hiç yakışmıyo bayanssulusmilebayanssulusmile

kabul edelim kadın aşırı güzel ne yapsa oluyorboshayallersmile ben diziden çok evin dekorasyonu, bihter in makyajı, acaip kıyafetleri ve nebahat çehrenin karizmasını takip ediyorum sanırım, tüm bunların yanında behlül bile sönük kalıyor.
benim gözler de yeşil ama göz yapım farklı, o makyajı tavsiyelerinize uyarak bi daha deniycem bakim olacak mı CADIARZUCADIARZU

kızlar bence çok basit makyajı ya :) ama gözleri küçük ondan böyle bi görüntü ortaya çıkıyor büyük gözlüler çok dışa taşırmadan ve göz pınarına da çekerek uygulamalı
üst kapağa koyu kahve far yapmışlar önce sonra yarım siyah kalem çekip dağıtmışlar
alta da azıcık kahve far üstüne siyah kalem var yine ve bol rimel bu kadar :)

flashla çekildiği için koyuluklar aydınlık çıkıo dolayısıyla normalde benzese de fotolarda belli olmuo pek bence

canım açılmıo sanki ben de koyuyum derken avatar yaptım siteye nası eklioruz malum upload sitesi sunucu hatası verio da :/

burda biraz bulanık çıkmış:

hüzünlü bihter bakışım :

bu da daha gerçekçi olsun diye yeşil lensimle:

aslında foto çekmeden önce kapkaraydı gölgeler, andırıodu bihteri nası bu kadar açık çıktı hayret ettim dediğim gibi flashla alakalı zannedersem

yan yana koydum da resimleri hatamı buldum. bitim noktalarına hafif yukarıya doğru gölge vermemişim az vermişim daha doğrusu oralar belirginleştirilse daha derin görünür doğal olarak ve benzer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…