Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bendee o yokken yapıyorduuum ben gözumun altna kalem cekıorm içnde cekıorm gözumun ortasndan göz bitimne kdar krpk altnada cekıorm snra gözumun ustne cekıorm kalem ama braz kalın olrak hemen parmagmla dgtıorm bol bol rimel yapıorm off yani hehe gözlermde iri iridir daha cok yakşıo iri gözlere

çok güzeel olmuş canım nasıl yaptın bide sen anlatabilirmisin

cidden begendinmi hiç yorum gelmemişte aaba begenen olmadımıki dedim bende :)) valla sadece siyah kalem ve rimel dışında hiç bişey yok tatlım önce kalemi göz çercevemin içine alt ve üste dsürdüm şöyle yap kalemin ucunu göz pınarına koy gözünü yum cok bastırma ama gözünü hafiften kapat gözünü kapalı olsun sonra kalemi gözün bitimine ve dısına dogru cek biraz bir kac kere yap ki metleşşin sonra alt kısma kirpiklerin üsütne sür o kendiliğinden dağılacak ama bastırarak deil canım hafiften gölgeli gibi oluo kendi üst kısmada ben şöyle yaptım o göz kenarında dısa dıgru cıkardık yaa onu biraz kalınlaştır dışa dogru taşan kısmı işte onu küçük far fırcasıyla al ve üst kapaga dogru dagıt haifi de asagıay yapa ynısını sonra rimele geç rimeli önce kirpik diplerine sürki diplerde hat oluşşun üst kirpiklerde sonra üstleri rimelle altlara faiften dokundur o kadar canım cok kolay zor bişeyi yok elin alışınca yapıosun zaten meger ben hep bihter makyajı yapıomusumda haberim yokmuş :)))

kızlar guzel olmuş bunlar bugulu makyaj ama bıhterınkı koyu kahve farla yapılıyor sanırım goz kalemıylede desteklenıyor

slm kızlar bende bıhterın makyazı hosuma gıdıyodu bende denedım ılk yapmama rağmen guzel oldu hosuma gıttıı hehehehe boshayallersmilezemuszemusbayanssulusmile

Ben denedim ve videosunu çektim kızlar
İzlemek isteyenler için :
http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/259881-hcr35in-makyaj-videolari-78.html#post7290043

79116666.jpg

bu makyajın bihter makyajıyla alakası yok bence.yinede teşekkürler canım ugraşmışsın

kizmayin ama hicbiriniz tutturamamissiniz bihterin makyajiniboshayallersmile

X