Göz Makyajı aşkı memnu Bihterin göz makyajı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
haklısın canım dağıtsam biraz pastel ve koyu olsaymış bence de. bu fotolar süper çıkmış bu arada farın olmadığı belli olmuo bile gerçi dağıttın sanırım. senin gözlerinin yapısı bihterden daha güzel ayrıca. bihterinki küçük ve şekilsiz rengi güzel sadece.

kirpikleri uzun baya bir de gözüyle kaşı arasındaki mesafe çok kısa. kaşını almadığı için orası daha bi siyah gözüküo yani kendiliğinden. biz alttlardan aldığımız için mesafe haliyle açılıyor.

bence yaptıgı ahım şahım bşy yok..gözünün içine kalemm göz üstünede farla kalem gibi çekio..klasik herkesin kolaylıkla yaptıgı gibi...bence kk nın bayanları daha güzel ustaca makyaj yapıyo..adı çıkmış bikere kadının hiç bşy yapmasada begeniliyo..

google ebruza yaz o kiz bazi sayfalarda video sunmus. senin isedigin makyaj özel furcalarla yapiliyor highlighter eyebrush! onunla cok güzel sekilde dagitiyorsun. sana tavsiyem mutlaka ebruzayi googleden bul.. onun videosu cok yardimci olacaktir :)

canım benım baktım ama almanca onun ıcın işime gelmedıbenneyaptımki

samantha canım malesef oyle oluyor flastan acık cıkıyor benımkılerde oyle be rengını bır gıdım koyultuyorum eklerken orgınalı gıbı oluyor evet hos olmus benzemıs ama alta kahve far uygulayıp yapsaydın super olurdu bu arada gozun lensmı lensse super dogal duruyor

bene hani behlülle havaalanındaykn çok koyu göz kalemi sürmüştü ona bayılıyorum nasıl sürerrim onu yardım din lütfen !!! =((

bende dolu resmi var da baktım şöyle bi genelde hafif sürmüş ince çizgi halinde ama bazılarında kalın koyu sürmüş ben ondan istiyorum ve ben üst kapağıma süremiyorum gözm sulanıyo alta sürdüklrimde gidiyor =((

kızlar bende onu denemiştim ama kalem değil siyah flormar farla kaydirigubbakcemile2
süngerin ucunu suyla ıslatıp farı oyle kalem sürer gibi ınce sekilde cekip hafif dağıttım.. altada siyah kalem sürdüm içine dışına çok az taştım güzel oldu :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…