Askere giden sevdicek..(İç dökme içerir-fikir yardımı istenir )

Sanirim
Sanırım benim sevdicekle ayni senin ki canım Benim Nişanlim Şırnak'ta 5 gün oldu gondereli. Icini ferah tut yoksa cok kotu olursun Allah hepsini bize bağışlasin sağ saglim kavuşalim

aaah ah.. hepimiz o kadar aynı şeyleri yaşıyoruz ki bambaşka yerlerde.... her gün telefonda konuşuyoruz 6dan sonra askercellden ve 4 ay gibi bi süredir birbirimizi göremediğimiz için bazı günler telefonda konuşacak şeyler bulmakta çok zorlanıyorum. çünkü o hiç konuşmuyor. zaten içi dışı orayla dolu, dışarıdan bişeyler duymak istiyor, bazen bebeğimizden bahsediyorum, adı şu mu olsun bu mu olsun, aman tekme attı, burnu şöyle vs.... bazen bütün gün akşam ona neler anlatacağımı planlıyorum, sesini biraz daha duyabiliyim konuşmayı uzatıyım falan diye ona anlatmak için haberler izliyorum. hamileliğimle ilgili naz yapmak istiyorum, yapamıyorum, inişlerim çıkışlarım oluyor, inişlerimi kendime ve size saklıyorum:)) çünkü orada çok başka bişey yaşıyor. biricik kocam vanda hakkariye yakın bi yerlerde bi karakolda. dün yakınlarda bir jandarma karakoluna saldırı oldu, bir asker hayatını kaybetti. dediğin gibi, keşke tek derdim benim de aman telefonda ne konuşucaz, bir arada nasıl daha sıkı sarılıcaz birbirimize falan olsaydı,, onun da inişleri oluyor, dönebilecek miyim bilmiyorum diyor. şimdi sağ salim dönsün, başka da bir şey istemiyorum, akıl sağlığıyla, sapasağlam. hepimiz kavuşalım sevdiklerimize. burada çok başka yerlerde çok başka hayatlar yaşıyoruz kızlar hepimiz, ve hepinizin yazılarını okuduğumda ayrı ayrı hepsine ben de aynı şeyi yaşıyorum diye yazasım geliyor, hepsini burada toparladım. yazdıklarınızı okuduğumda yalnız olmadığımı, bunu yaşayanın bi ben olmadığımı görüyorum, aynı bunları yaşayan bir sürüüüü kadın, şu an eşine sevgilisine kavuşmuş:)) darısı başımıza, hepinize allah kolaylık versin. dayanma gücü versin.. dayanışmayla:)

Edit: kızlar bu konunun altına yorum yapmazsanız sevinirim, biz ayrıldık tekrar tekrar bu konuyu gormek istemiyorum. Anlayışınız için teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…