aşk ve gurur...

Bu yazdıklariniz hikâye, aynısının benzeri daha önce yazılmıştı burda yine aynı satirlari okudum

Ben son kisimda patladim
Duygu dunyaniza degil yanlis anlamayin hala seviyor olmaniz cok normal
Adamin burayi okuyacagina tek tek bakacagina sizi gorecegine falan inanmadiniz dimi gercekten? Yani giris gelisme cok iyiydi sonuca da bu yAkisir mi dediniz

Bir tane 2011'de fake bir konu vardı böyle dram dolu, eski Türk filminden çıkmışcasına, hatta bugün o konu yine cortlamıştı. Aynı anlatım dili bu. Muhtemelen sallamasyon bir hikaye.
Ne zevk alıyorsunuz bunu yazıp insanlardan yorum beklerken hiç anlamıyorum. Üşenmiyorsunuzda.

Yeşilçamdan bir sahne gibi bişey okudum. Çok büyütmeyin gözünüzde şu tür abazalari ya. Allah'tan evlenip çocuk olmadan kendini belli etmiş de kurtulmuşsunuz işte. Kurtuldugunuz için bir kaç çocuk sevindirin sadaka verin.

Ailesiz büyüyen kişinin insan bile sayılmayacağını savunan gerçek olamayacak kadar güzel kızda inandırıcılığını yitirdi maalesef.Denemelerinizde biraz daha hayatın içinden karakterlere yönelmeniz inandırıcılığı arttıracaktır.Başarılar dilerim.

Lise öğretmenim hikaye ödevi vermiştir. Çoook dizi izleyen benim yazdığım hikayem ektedir:

Okurken daraldım.
Herşeyi dramatize etmeyi bırakın kendinize gelin.
Saçma sapan şeyler
“Çiseleyen yağmur yüzünden ıslanmıştı. Gözleri kızarmış, ağlamış.” Burdan sonrasını okumadım. Okuyamadım. Beynim, kalbim çiseleyen dramdan ıslanmıştı. Algılarım isyan etti bu cümlelere. Tanrım, birden karardı gözlerim ve ellerim titredi umarsızca sjsjsjsjsh

Ağlayarak uyuyakaldınız, böyle bir durumda sizi yatağa taşıdı ve uyanmadınız?

Bacım çok b*ktan bir hikaye yazarısin olmamış, inandırıcılık sıfır, içimde hiçbir duygu uyandırmıyor, başka iş yap sen.
Yazarlık yetenek işi

Gururum, aşkımdan ağır bastı. Çıkardığım nişan yüzüğümüzü verdim eline.
Bunu "gurur" şeklinde adlandırmak kendinize haksızlık olur.
Bu; özsaygı, benlik bilinci ve kendinize verdiğiniz sağlıklı değerin hayatınıza yansıması.

Kendini geliştirmiş ve ayakları üzerinde duran güçlü bir kadınsınız siz.
Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda "Çok iyi yapmışım" diye düşüneceksiniz, kendinizle gurur duyacaksınız. Kimse için kendinizi küçültmediğiniz, özsaygınızdan ödün vermediğiniz, üzerinize basılmasına izin vermediğiniz için aynada gözlerinizin içine korkmadan bakabileceksiniz. "Helal kızım sana!" diyebileceksiniz.
Çok benzerini yaşadım, oradan biliyorum.
Sizinle gurur duydum bir kadın olarak okurken.
Hiç pişman olmayın...

Aşırı anlam yüklemişsin haketmeyen bir insana.
Aldatmış işte? Senden başkasıyla olmuş üstüne seni ezdirmişte. Haketmiyor affedilmeyi, bir yapan ikinciyi de yapar
Evet hak etmiyor affedilmeyi, yazarken içimdeki duygusal taraf ağır bastı yine, şimdi tekrar okuyunca neden bu kadar anlam yükledim diye soruyorum kendime. Sürüm sürüm sürünsün şerefsiz.

Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez, eminim karşıma kıymetimi bilen biri çıkar. Çıkmazsa da çıkmasın... sanki hayat bir sevgili üzerine dönmüyor ya.

Yazarken eskiye döndüm biraz, şimdi tekrar okuduğumda gereksiz duygulanmışım dedim kendi kendime. Çok doğru, şerefsiz çıktı.

İçimdeki şair ortaya çıktı yazarken belki de o yüzden güzelleme yapmışımdır

Gurur her zaman daha ağır basmalı bence de. Tıpkı dediğiniz gibi, bir kere aldatan daha kaç kere aldatır Allah bilir. Rabbim hepimizi güzel insanlarla karşılaştırsın.

Doğru insan olsaydı en başta aldatmazdı ama yıllarımı yiyen bir şerefsiz çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…