aşk için fedakarlığa değer mi?

Değmez bence asla asla değmez!!! ilerde çok pişman oluyo insan,boş yere kendimden neler vermişim dio kafasını duvarlara vuruyo,ciddi fedakarlıklara kesinlikle karşıyım!!!
yorumun için sağol şeker a.s.

Değmez bence,hep kadınlardan fedakarlık beklenir,erkekler ne yapıyor bizim için bi sorun kendinize,iki tatlı söz,eve ekmek alıp getirmek fedakarlık değildir,şu an onlara sağlanan rahatlığı bir gün olsun sağlamayın nasıl da sizden kötüsü olmaz,ve işlerine gelmediği takdirde de bütün emeğinizi hiçe sayıp gidebilirler,bunu bilmek için illa ki yaşamak gerekmiyor,azıcık uyanık olun kızlar,fedakarlık falan hiç gerek görmüyorum öyle şeylere,ona tenezzül etmiş olmak zaten yeterince büyük bir fedakarlık,ekstradan birşey yapmaya gerek yok.

iki tarqflı olduktan sonra sorun yok bence.sağlıklı bi ilişki için karşılıklı birşeyler paylaşılması lazım...

iki tarqflı olduktan sonra sorun yok bence.sağlıklı bi ilişki için karşılıklı birşeyler paylaşılması lazım...
kesinlikle çok haklısın şeker sağol yorum içinyerimseniben

eğer aşkınız için yaptıklarınızı fedakarlık olarak değerlendiriyorsanız, aşık değilsiniz demektir zaten..

Katılıyorum sana cnm eger gercek askı bulduysanız gözünğz hic birsey görmez ..:1hug:

Canlarım hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için...a.s.

s sonayım bende çok şeyden vaz geçtim aşkım için ama malesef sonu hüsranla bitti senağlama

sevmek fedakarlıktır.insan gerçekten seviyorsa çok şey feda ediyor.tabi bunu bir bencile yapmayın bencil olan asla sizin nekadar fedakar olduğunuzu anlamaz.siz ne yapıyorsanız sevginiz için yapıyorsunuz..üzülmeyin ...

Sadece aşk için değil,sevdiğimz insanlara,sadece eşimize sevgilimize değil,değer verdiğimiz insanlara özellikle,hak edene fedakarlık yapmaya değer buluyorum.Ama sadece nacizane tavsiyem,yaptığınız fedakarlık yada,iyilik ne olursa olsun,karşılık beklersek ,beklemekle kalırız.Sonuçta üzüntü yaşayan da yine fedakarlık eden taraf olur.KArşılıksız yapılan şeyler güzeldir.

bence her ilişliyi yöneten kadındır
ben ilişkimde her anı kontrol edebiliyorum bu da onun bana değer wermesini sağlıo ama elbette karsılıgını da weriorum
EMEK işii aşkkkk

çok teşekkür ederim yorumlarınız içina.s.sevgiler:1hug:

çooookkkkkk eskilerde kalmış aşk için fedakarlık sevgilin için ne yaparsın ona bir böbregini verirmisin yada tekerlekli sandalyesini itermisin hiç parası yoksa aşk bize yeter dermisin ben aşık olan görmedim bir erkegin kayıtsız şartsız bir kadını sevdigini hiç görmedim dizide gördüm hatırla sevgilideki necdet izleyin tavsiye ederim BEN HİÇ AŞK İÇİN FEDAKARLIK EDEN GÖRMEDİM

bence her ilişliyi yöneten kadındır
ben ilişkimde her anı kontrol edebiliyorum bu da onun bana değer wermesini sağlıo ama elbette karsılıgını da weriorum
EMEK işii aşkkkk

Katiliyorum,ask emektir.. Degecek insan var degmeyecek insan var.
Sonradan mutsuz olacagimi bile bile kendimden taviz vermem ben..:1closedeyes: Cünkü bir bakmissin bir gün o cok sevdigin bile el olmus.. Sen de pismanliklarinla kaliyorsun... :mymeka:

canım sağol yorumun için tamam okadar büyük fedakarlıklar yapmadım ama aşkım için çok şey yaptım çok emek verdim...sevgilerimlea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…