Aşk-ı Memnu Kanal D

araştırmacı gazeteci beşir işi gücü bırakıp teeeee o eve gitti helal olsun

Kizlar ben anlamadim Besir taa sahildeki eve gidip oradan mi cekim yapiyor.

çekimi beşirin yaptığı belli değil ki, tahmin. gerçi olayı bilen 2 kişi var beşir ve firdevs. çekimi firdevs yapıyomuş bide :roflol:
behlül evin altında bihteri arıyo ya geleceksin diye, o sırada biri bunu duyup eve gitmiş olmalı, çekimi ancak öyle yapabilir. başka nerden haberi olacak ki.

Kizlar ben anlamadim Besir taa sahildeki eve gidip oradan mi cekim yapiyor.

Ben de anlamadım..Beşir se şayet iyice kafayı bozdu..sanki üzerine vazife..
Ağasına yaranmaya çalışan, İyi maraba rolünü oynuyor..
Sanki ortaya çıkartınca..Atnan ona ödül olarak, kızını vericek..:dilcikar:

Aklıma bi şarkı geliyor Beşir için: yaptığına şantaj derler böyle aşka montaj derler şantaj montaj şantaj montaj :roflol:

Şu Nihalin yatakta ayna karşısında kendi kendine aptal aptal gülmesi beni deli ediyoakannehir

Şu Nihalin yatakta ayna karşısında kendi kendine aptal aptal gülmesi beni deli ediyoakannehir
evet ya nedense beni de sinir etti, normalde üzülmem lazım kızın durumuna,ama çok şapşal gülüyor değil mi sositososito nihal de iyi saf,şapşal rolü yapıyor , tebrik etmek gerek kızı sositososito

Evet normalde nihalin sevilmesi lazım ama bana hareketleri çok itici geliyo yılışık davranması, şapşalca gülüşlerakannehir

evet ya nedense beni de sinir etti, normalde üzülmem lazım kızın durumuna,ama çok şapşal gülüyor değil mi sositososito nihal de iyi saf,şapşal rolü yapıyor , tebrik etmek gerek kızı sositososito

bende nihalin salak salak yürümesine sinir oluyor bide fiziği çok kötü üstü kalın altı ince ters armut fizikli kaydirigubbakcemile3 bihterle behlülü o sahildeki evde kesin kameraya çeken beşir kesin akannehir ama yaptığı iyi olacak bir kanıt lazım dimi
bu arada maalesef bizim çevremizdeki bi ahlaksız kadındada aynı terbiyesizlik var kadın resmen göz göre göre kocasını aldatıyor ve biz ne yapacağımızı şaşırır olduk adama nasıl yakalatacağımızı şaşırır olduk yani bunlar sadece dizide olmuyor arkadaşlar kadın kocası işe gidince resmen dışardaki adamla camdan cama aşk yapıp kendini gösteriyor buluşuyor. göz kırpıyor kocasını tanıyoruz ama kesin kanıt olmadığı için adam inanmaz diye bişey yapamıyoruz ne namus kalmış ne edep bu dizilerden mi? etkileniyolar tabiki hayır ne alakası var insanın içinde olmasın yeterki dizi bahane umarım onuda bi gün kameraya çeken olur :mymeka: çok kızgınım ya onuda yazdım işte edep kalmamış ne diyeyim bihtere intihar etmesi müstehak mutfakta nihal neden telaş yapıyor behlülle mi buluşuyor orası merak konum bakıp göreceğiz​

X