Aşk-ı Memnu Kanal D

meltem yaşı dolayısıyle anne olmak istiyordur ama kıvanç yaşı dolayısıyle hazır değildir bencede hazır görünmüyor evliliğe bile hazır görünmüyor birde çocuk yapacak çok erken çok

geçe hafta izlemedim.bu hafta da pek ilgilenmem.takılmış plak gibi aynı yerde dönüp duruyor.para kazanmak için dizinin esas konusunu dağıtıp ağda gibi uzatıyorlar.şakkıdı

geçen hafta izlemedim.bu hafta da pek ilgilenmem.takılmış plak gibi aynı yerde dönüp duruyor.para kazanmak için dizinin esas konusunu dağıtıp ağda gibi uzatıyorlar.şakkıdı

of reytingler düşünce bir sev.şme sahnesi daha izlicez sıktı artık behlül ve bihter akannehir
beşir geçen hafta kamerayı almış eline büyük panik yapmıştı o sahne çok greksizdi
ama bu hafta kamerası ile o meşhur sahneleri çekiyor korsan cd işine mi girecek ne:roflol:

16112009013939.jpg

16112009014225.jpg

bu karikatürler bu hafta yapılmış olmalı kameralı bölüm geçen haftaydıkaydirigubbakcemile3

Despo geldin ama ben çıkıyorum canım..

Bak buraya uğramamazlık yapma..

Dur sana hareketimide yapıyım öyle gideyim:dilcikar::roflol:

bende adnan nin kamera ya bakip bu cocugun bir derdi var askere mi gitmek istiyor demesine ya harbiden adnan cok saf yazik yalniz behlülde benzemis gibi

beşirin bu kaseti ednan beye ulaştırcağını daha doğrusu çekebilecğini sanmıyorum :nazar:
hadi çekdi diyelim baya bi sürede elinde tutar bir türlü karar veremez verip vermemeye...taki nihalle behlül olayı ciddileşene kadar ...o da sezon sonunu bulur :bbo:

Despo geldin ama ben çıkıyorum canım..

Bak buraya uğramamazlık yapma..

Dur sana hareketimide yapıyım öyle gideyim:dilcikar::roflol:

evet canım.istedin ve geldim:)))
evetttt şimdi bence bu beşir zalağı yine gakguk edecek ve kimseye çektiği erotik filmi gösteremeyecek yine söyleyemeyecek.bence.....sizce????
senin hareketini yirim ben yirimmmmm.gelmemmi gelcem hep:::)))Şeniz

X