Aşk-ı Memnu Kanal D

BU SAHNELER DE OLAY YARATACAK!

Kanal D’de yayınlanan ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde perşembe akşamı heyecan yine dorukta.

Televizyon seyircisi yine Behlül ve Bihter’in ateşli sevişme sahnelerine tanık olacak. Ancak bu kez tek tanık izleyici değil. Beşir’in kamerası, olan biteni kaydedecek.

fft85_mf427780.Jpeg

oleyyy gene sevişceklermiş:roflol::roflol::roflol:
çocuklar daha erken yaturulaakaydirigubbakcemile3

bu bihter g.rzeğin teki ya, aldatıldı, 2 trip yaptı gene aynı, midesi pek bi geniş yahuu:hulya:

bu defada beşirin kameresanın şarjı patlarsa şaşırmayın, nolcak o kayıt merak ediyorum, arşivine mi koycak napcak, onuda siler delüü:hulya:

bu defada beşirin kameresanın şarjı patlarsa şaşırmayın, nolcak o kayıt merak ediyorum, arşivine mi koycak napcak, onuda siler delüü:hulya:

şimdilik bi halt edemicek canım finale yakın anlatır adnana aha bunlarda belgelerim der.
döker bi sene çekip sakladıklarını ortaya.
bu arada ben bu kamerayla kayıt olayını pek tutmadım. gereksiz sahneler bence.
lülülülülülü

şimdilik bi halt edemicek canım finale yakın anlatır adnana aha bunlarda belgelerim der.
döker bi sene çekip sakladıklarını ortaya.
bu arada ben bu kamerayla kayıt olayını pek tutmadım. gereksiz sahneler bence.
lülülülülülü

kamera olmasa nasıl ispat etcek şikerim, dümdüz anlatsa ednan inanmaz, bide beşiri suçlu çıkartır üstüne, toz kondurmuyo karısına, melaike karısı onun gözünde:hulya:

Zalak ötesi Beşir..çekicen de noolcak kameraya..:mymeka:
Uzun metrajlı film mi yapıcan ?kaydettiklerinden..
Git, Altın Portakal'a katıl barii..
lülülülülülü
Çok saçma bence Beşir in bu aktiviteleri...

bunlar birbirleriyle en ii yatakta anlaşıolar zaten, kavgasız gürültüsüz geçinip gidiolar :hulya:

sıkıcıda olmuolar böle köşe kapmaca oynarken, bihter evi terkedip sahildeki eve behlülün yanına gidince ne sıkıcı bi çift olmuşlardı, yakalanma korkusu olmadan ekşın olmadan onlarda zevk almıo birlikte olmaktan :roflol:

beşir bence doğru yapıyor adnan anlatınca inanmaz kanıtı olması gerek

bu arada dizi bu sezn btyrmus

Ehhh..uydur uydur nereye kadar...Senaryoda daha uydurulacak..günümüze uyarlıyacak pek bişey yok artıkın..:eek:
Yaprak dökümü gibi baymasın..İçime piton yılanları çörekleniyor,yaprak dökümünü seyrederken..zap esnasında bile dayanamaz oldumkafamçokkarıştı..bu sezon hiiiç bakmıyorum bile..
Benim panik atakım bana yetiyor zaaati..

kızlar nette kıvançla meltem cumbulun neden ayrıldıklarını okudum.. meğerse meltem kıvançtan çocuk yapmak istiyormuş:emir_bebek:. kıvançta daha genç olduğunu kariyer yapmak istediğini söyleyip durmuş. bu sebepten ayrılmışlar.. tabi meltem buldu yakışıklı çocuğu kaçırırmı...kaydirigubbakcemile

kızlar nette kıvançla meltem cumbulun neden ayrıldıklarını okudum.. meğerse meltem kıvançtan çocuk yapmak istiyormuş:emir_bebek:. kıvançta daha genç olduğunu kariyer yapmak istediğini söyleyip durmuş. bu sebepten ayrılmışlar.. tabi meltem buldu yakışıklı çocuğu kaçırırmı...kaydirigubbakcemile

Kurnaz hatun.:jeyyar:.Çocuğunun güzel olması için, babayı yakışıklı adamlardan seçmeye çalışıyor...kaydirigubbakcemile3

X