Aşk-ı Memnu Kanal D

evet sanat için soyunuyor o filme, o film için müjde ar, sopa gibi silikon taktırsın bence buyurdukaydirigubbakcemile3

Bi sahnesi var bomba takılıyo üstüne orda komple bi siyah tayt giymiş resmen görünmüyo yok derecesinde zayıfakannehir

Müjde Ar da yaşlandıkça bunalıma giriyo galiba:umursamaz:

evet nihat gerçekten iyi, beren saat sinirlendiği sahnelerde iyi rol yapamıyor,ses tonunu güzel ayarlayamıyor..firdevs hanımı söylemeye gerek bile yok o ferkuladenin fevkinde..matmezel de öyle..beşir ve hizmetçiler de çok güzel rol yapıyor..tabii ki kıvanç tatlıtuğ da öyle, gerçekten aşık gibi berene ya öyle değil mi hiç yapmacıklık yok alkisalkisalkis ben en iyisini seçemedim herkes ayrı ayrı çok başarılı bence beren saatin dışında..onun davranışları çok yapmacık geldi bana özellikle son birkaç bölümdür beren o aşkı duyguyu veremedi bana..ama kıvanç resmen bu aşkı yaşıyor gibi..

ay şu kaza yaptığı bölümde korkunçtu

bence kıvanç tatlıtuğ da yakışıklılığın ekmeğini yiyor biraz, ama beren kadar kötü değil

Bi sahnesi var bomba takılıyo üstüne orda komple bi siyah tayt giymiş resmen görünmüyo yok derecesinde zayıfakannehir

Müjde Ar da yaşlandıkça bunalıma giriyo galiba:umursamaz:

valla bu beren nasıl besleniyor merak ediyorum, kaburgaları sayılıyor resmen, yani anatomi dersinde iskelet olarak kullanılabilir
kaydirigubbakcemile3

Merak etme bizden çok yiyodur..Şimdiye kadar tanıdığım bütün zayıflar benden çok yiyoakannehir

cidden cok zayıf guzel kadın fakatsırt dekoltesı vermesın cookk kotu duruyo:)

valla bide sırtını yakın plan girmeseler iyiymiş geçen bölüm:hulya:

sanki beren ilk çıktığında dişleri daha ayrık, daha kiloluydu, ilk çıktığı zaman göre bayağı bi değişti

Dizinin sonunu kaçırdım nasıl bitti kızlar, şaka maka nihal arada harcanacak garibim akannehir

Dizinin sonunu kaçırdım nasıl bitti kızlar, şaka maka nihal arada harcanacak garibim akannehir

nihal yatak odasında behlül uyurken öptü kaçtı, o sırada behlül uyandı, arkadaşlar nihal olduğunu anladı diyorlar ben ve bi arkadaş öpenin bihter olduğunu düşündü diyoruz orda bitti işte

Dizinin sonu yakın sanırım, baksanıza Behlülün başı bağlandımı bitti bu iş :hulya:

50.bölüm fragmanı internete düşmüş.biraz önce izledim.kendisini öpenin nihal olduğunu biliyor bence behlül:nazar:

Kızlar, ben bir dönem yönetmen yardımcısı olarak çalıştım uzun metrajlarda, seti ziyaret eden hayranlardan pek hazzetmiyorlar çünkü çok uzun saatler çalışıyorlar ve işlerinin bir an önce bitmesini istiyorlar, buna set ekibi de dahil.Özellikle onlar ister zaten.Şahsen ben de en ufak engelde uf puff diyordum :kedi: Aşk-ı Memnu'nun setini bilemem ama bilginize:kahve:

onlar da haklı olabilir aslında. eşime beni götür dedim terslerler falan gidip de rezil mi olalım diyo kaydirigubbakcemile3

X