Aşk-ı Memnu Kanal D

dizi artık tam sonunu belli eder oldu bihter nihale gerçekten sinir olmaya ve çoook kıskanmaya başladı ağır ağır intihara yaklaşıyookaydirigubbakcemile3 behlülü nihal öptüğünde behlül kesinlikle onun nihal olduğunu anlayacak çünkü bihter olsa asla kaçmaz odadan direk yapışırkaydirigubbakcemile3 beşir gerçekten çakal gözlü hiçbişeyi kaçırmıyo bu arada cemilenin oyununa geldiğinde çok morali bozuldu salakmı ne hala nihalden hoşlanıyo umut bekliyor nihal kesinlikle firdevsinde dediği gibi behlülle evlenecek dizi artık bi tat vermiyor bana :umursamaz:

bu bihter gerçekten çok s.lak ya

şimdi o yangın esnasında bihterle behlülün kayıp olduğu anlaşılmıcak mı

Gören de Bihter onu aldatıyor sanır, triplere giriyor. Sana ne be adam, Blair cadısı tadında bir videoydu kaydirigubbakcemile3

onun derdi nihal canım ya, adnan aldatıldığını öğrenirse behlül biter, ee nihal de boşta kalır o zaman, beşir için gene ümid olur, kendince tabii, umutsuz vaka ama haberi yok garibimin

Gören de Bihter onu aldatıyor sanır, triplere giriyor. Sana ne be adam, Blair cadısı tadında bir videoydu kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

Yalnız Behlül gece eve geldiginde Besirin mutfakta onu kameraya cekmesi bi acaipti. Kendimi paparazzi izliyormus gibi hissettim, Besir Behlülün her karesini cekebildi mi, Behlülün fermuarı acıktı Besir gördümü? Bammmm Azzz sonraa :roflol:

onun derdi nihal canım ya, adnan aldatıldığını öğrenirse behlül biter, ee nihal de boşta kalır o zaman, beşir için gene ümid olur, kendince tabii, umutsuz vaka ama haberi yok garibimin

Ednan size yapılan haksızlığa dayanamıyorum diyor ama bakalım yer mi Nihal'e olan duygularından Ednan'a bahsetmek?

-Ednan Bey, Bihter sizi Behlül'le aldatıyor, eee ben de sizin kızınızı rica edicektim.

:dance:

X