Aşk-ı Memnu Kanal D

ayyy heyacanlı baya yaaa ama yarım olmasaydıı ahh neyse pazertsiyi beklicez sanırım tesekkürler kahvekolikopuyorumnanaktan

Geçen gün fox da bi magazin programında bulmuşlar aşk-ı memnuda ki bi hatayı aha dedim kesin yüzüğü yakaladılar ( hala yüzük meselesine takığımda resmen mantık hatasıydı-tatlicadiarzu-) meğer bide telefon hatası varmış bilmiyorum izleyn oldumu o programıCADIARZU

sarıyeri pek bilmem ama bi deneyelim bakalım belki bulurum. keşke açık adresi olsaydı :1rolleyes:

Burdan kaptıracaksın sarıyer sahil yolunu..deniz sağındaysa, sürekli soldaki villalara bakacaksın..Aaaaakannehir bi bakçaksın ki, aşkı memnu villasıkaydirigubbakcemile3...Bulunamayacak biyerde değil.yerimseniben.Ben gitsem bulurum ama gitmiyom işte:dilcikar:

gidiyomuşum bi ilgi bi alaka gösteriyolarmış bana. resim çektirip burada ekliyomuşum bide -tatlicadiarzu-

Hadi kolik gitte fotonu ekle...görek..o gadder tarif ettim..delikafadulden

2006model çok sağol canım, sarıyer bana uzak ama belki haftaya bi delilik yaparım. bi gidiyomuşum çekim olmazmış o kadar yolu mal gibi gitmiş olurmuşum kaydirigubbakcemile3

Ben sarıyerde oturuyorum,ara sıra geçiyoruz sahilden.ama henüz kimseyi görmedim -tatlicadiarzu-
denk gelmedi bi türlü özelliklede gitmedim hiç:dilcikar:

Kızlar, ben bir dönem yönetmen yardımcısı olarak çalıştım uzun metrajlarda, seti ziyaret eden hayranlardan pek hazzetmiyorlar çünkü çok uzun saatler çalışıyorlar ve işlerinin bir an önce bitmesini istiyorlar, buna set ekibi de dahil.Özellikle onlar ister zaten.Şahsen ben de en ufak engelde uf puff diyordum :kedi: Aşk-ı Memnu'nun setini bilemem ama bilginize:kahve:

:roflol: :roflol: hizmetçiler beşire, evdeki sosyetik bayanlar da behlüle sulanıyor..hatta firdevsle matmazel de Ednan Bey'den hoşlanıyor..kimse ev dışından birine aşık olmuyor ya ne ilginçler yabancıya varmıcak kimse nesrin dışında :roflol: :roflol:

Evde o kadar adam varken, gerek duymuyorlar.:roflol:

Kızlar, ben bir dönem yönetmen yardımcısı olarak çalıştım uzun metrajlarda, seti ziyaret eden hayranlardan pek hazzetmiyorlar çünkü çok uzun saatler çalışıyorlar ve işlerinin bir an önce bitmesini istiyorlar, buna set ekibi de dahil.Özellikle onlar ister zaten.Şahsen ben de en ufak engelde uf puff diyordum :kedi: Aşk-ı Memnu'nun setini bilemem ama bilginize:kahve:

Neden hazetmiyorlar acaba?o seyirciler olmasa kim için çekecekler bu filmleri, dizileri?

Neden hazetmiyorlar acaba?o seyirciler olmasa kim için çekecekler bu filmleri, dizileri?

:) Tabi ki haklısınız, ama çalışırken sürekli işinizin bölündüğünü düşünün, onlar da ondan hoşlanmıyorlar.Çok çok zor bir iş ve çok uzun sürüyor en ufak bir sahneyi çekmek.
Zaten bu da şov işi olduğu için seyircileriyle başka etkinliklerde buluşmak zorundalar, ama çekim esnasında değil.Bazı egosu şişik oyunculardan ben de hoşlanmıyorum tabiki...:sm_confused:

Gidin tabi görmeye ama ters davrandıklarını gördüğüm zaman üzülüyordum ben.Hatta ben gidip konuşuyordum sanki beni görmeye geliyorlardı :)))

Son düzenleme:

:) Tabi ki haklısınız, ama çalışırken sürekli işinizin bölündüğünü düşünün, onlar da ondan hoşlanmıyorlar.Çok çok zor bir iş ve çok uzun sürüyor en ufak bir sahneyi çekmek.
Zaten bu da şov işi olduğu için seyircileriyle başka etkinliklerde buluşmak zorundalar, ama çekim esnasında değil.Bazı egosu şişik oyunculardan ben de hoşlanmıyorum tabiki...:sm_confused:

Gidin tabi görmeye ama ters davrandıklarını gördüğüm zaman üzülüyordum ben.Hatta ben gidip konuşuyordum sanki beni görmeye geliyorlardı :)))

Yok be şekerim gideceğim filan..kapımın önüne gelseler ancak balkondan bakarımkaydirigubbakcemile3

Dizi setine de zaman ayırırsam oooo..yoğunum yoğun:hulya::hulya:

chess bana bi şey deme ben nihatı sevmiyorum..:umursamaz:

şekerim boşver dizideki karakterini, kaydirigubbakcemile3
oyunculuk anlamında
bide nebahat çehreyi beyeniyorum
işin garip tarafı oyunculuk anlamında , başroldeki bihter ve behlül o kadar iyi gelmiyor bana

Bugün sinemada fragmanını gördüm bihter yeni bi sinema filmi yapmış canlı bomba ordaakannehir

bence dizideki oyunculuk anlamında en iyisi nihat ve siz ne dersiniz
evet nihat gerçekten iyi, beren saat sinirlendiği sahnelerde iyi rol yapamıyor,ses tonunu güzel ayarlayamıyor..firdevs hanımı söylemeye gerek bile yok o ferkuladenin fevkinde..matmezel de öyle..beşir ve hizmetçiler de çok güzel rol yapıyor..tabii ki kıvanç tatlıtuğ da öyle, gerçekten aşık gibi berene ya öyle değil mi hiç yapmacıklık yok alkisalkisalkis ben en iyisini seçemedim herkes ayrı ayrı çok başarılı bence beren saatin dışında..onun davranışları çok yapmacık geldi bana özellikle son birkaç bölümdür beren o aşkı duyguyu veremedi bana..ama kıvanç resmen bu aşkı yaşıyor gibi..:asigim:

Son düzenleme:
X