Aşk-ı Memnu Kanal D

Her güzelin bi kusuru vardır..a.s

Buraya bacakları çarpık ağzı yamuk kavga ederken hırlıyo diyen arkadaşların bacaklarını ağız yapılarını ve kavga ederken nasıl bi ses çıkarttıklarını çok merak ediyorum:roflol:

ama canm geyik yapıyoruz sonuçta eğleniyoruz gözümüzden kaçmıyo yani bazı şeyler:dance:

he valla taç onlara sponsor olana kadar fakire fukaraya dağıtsada bi sevaba girse ya..nasıl olsa yatağa girdikleri yok.bide benim anlamadığım koskoca evde odamı yokta adnan çalışma odasında yatıyor.ay benmi yanılıyorum

evet canm yanılmadın safım benm atölyede yatıyo bide gercek hayatlarda varmı acaba bu kadar anlayışlı beylerkaydirigubbakcemile3

Buraya bacakları çarpık ağzı yamuk kavga ederken hırlıyo diyen arkadaşların bacaklarını ağız yapılarını ve kavga ederken nasıl bi ses çıkarttıklarını çok merak ediyorum:roflol:

zaten şu bizim ömür bayılır bihtere ve yamuk bacaklarına.....delikafadulden

neresine bayılıyosa.....delikafadulden

gelinmi alcak ne annamadımki....:dilcikar:

zaten şu bizim ömür bayılır bihtere ve yamuk bacaklarına.....delikafadulden

neresine bayılıyosa.....delikafadulden

gelinmi alcak ne annamadımki....:dilcikar:

:mymeka:

Oğlum olsa alcam tabi:1closedeyes:

Senin bacakların nasıl:jeyyar::roflol:

bacaklarım ve ağız yapım düzgündür. kavga ederken de hırlamam cıyaklarım :roflol:

evet canm yanılmadın safım benm atölyede yatıyo bide gercek hayatlarda varmı acaba bu kadar anlayışlı beylerkaydirigubbakcemile3

nerde bizde öyle anlayışlı kocaaaa yavrum..bide dün dikkat ettinizmi adnan bihterin elbisesinin fermuarını yavaş yavaş açarken iyice aşağı derinlere doğru bakıyordu.nasıl bi şey olduğunu unutmuş adamcağız :kedi::kedi:

nerde bizde öyle anlayışlı kocaaaa yavrum..bide dün dikkat ettinizmi adnan bihterin elbisesinin fermuarını yavaş yavaş açarken iyice aşağı derinlere doğru bakıyordu.nasıl bi şey olduğunu unutmuş adamcağız :kedi::kedi:

ayyy evet o sahne bayada bi uzundu öyle yavas çekti kii bana fenalık bastı :roflol:çok bakıyodu kıyamam yaa çok acıyom o admcağıza bihter zillisi şanslıdelikafadulden

ayyy evet o sahne bayada bi uzundu öyle yavas çekti kii bana fenalık bastı :roflol:çok bakıyodu kıyamam yaa çok acıyom o admcağıza bihter zillisi şanslıdelikafadulden

Kedinin ciğere baktığı gibi hemde,içim kıyım kıyım oldu Atnan ın o hallerine...:gitme:

beşir de saf,o da nihal ona kalcak sanıyo..şakkıdı
:roflol: :roflol: hizmetçiler beşire, evdeki sosyetik bayanlar da behlüle sulanıyor..hatta firdevsle matmazel de Ednan Bey'den hoşlanıyor..kimse ev dışından birine aşık olmuyor ya ne ilginçler yabancıya varmıcak kimse nesrin dışında :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: hizmetçiler beşire, evdeki sosyetik bayanlar da behlüle sulanıyor..hatta firdevsle matmazel de Ednan Bey'den hoşlanıyor..kimse ev dışından birine aşık olmuyor ya ne ilginçler yabancıya varmıcak kimse nesrin dışında :roflol: :roflol:

evde okadar çok adam varki dışarıya gitmeye ihtiyaç duymuolar :roflol:

köşkte tam "piyasa caddesi" üzerinde piyasa yapıolar yani :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
evde okadar çok adam varki dışarıya gitmeye ihtiyaç duymuolar :roflol:

köşkte tam "piyasa caddesi" üzerinde piyasa yapıolar yani :roflol:

piyasa caddesi diye bi yer var mı acaba gerçekten, bu film nerde çekiliyo bileniniz var mı, gitmek istiyorum oraya. yada beraber toplanıp gidelim.:eek:

piyasa caddesi diye bi yer var mı acaba gerçekten, bu film nerde çekiliyo bileniniz var mı, gitmek istiyorum oraya. yada beraber toplanıp gidelim.:eek:

Sarıyer de Rami Koç a ait bir villa da çekiliyo canım.
Gidenlere oyuncular pas vermiyomuş şeker gidip sinir olmaya değmez.
sıcak evimizde oturup izlemeye devam. :kahve:

Hiç yani ne gidipte sinir olucaksın di mi?Onların p..olarını mı kaldırcaz..kaydirigubbakcemile3

Şımarık şeyler kötükedihüso
Pas vermiyolar demek -tatlicadiarzu-

sarıyeri pek bilmem ama bi deneyelim bakalım belki bulurum. keşke açık adresi olsaydı :1rolleyes:

Hiç yani ne gidipte sinir olucaksın di mi?Onların p..olarını mı kaldırcaz..kaydirigubbakcemile3

gidiyomuşum bi ilgi bi alaka gösteriyolarmış bana. resim çektirip burada ekliyomuşum bide -tatlicadiarzu-

ne hava yapıyolarki oyuncular izlemeyiz reytigleri düşer ne olacak bir reytinge bakar hava mava kalmaz sonra:roflol::roflol::roflol::roflol::nazar:kötükedihüsobuda şeytanlığı hariç boynuzlarıyla adnan beykötükedihüso

Son düzenleme:
ben beren saat ve tuba büyüküstün ikisini dizilere çok yakıştırıyorum güzel oldukları için yadırgamıyorum oyunculuklarıda iyi bence bu benim fikrim hepimiz insanız herşey her zaman dört dörtlük olamaz oyunculukta zor iş insan özel hayatında sorunda yaşasa o roldeki duyguyu vermek zorunda tek yadırgayacağım insanlara hava yaparlarsa yüksekten bakarlarasa kibirli olurlarsa sevmem kişilikleri kötü demekki derim

X