Aşk-ı Memnu Kanal D

Bende nihalin hallerine sinir oldum :eek:klava: ne o öle hafiye gibi. behlül iyi saydırdırdı helal olsun kaydirigubbakcemile3

Bende nihalin hallerine sinir oldum :eek:klava: ne o öle hafiye gibi. behlül iyi saydırdırdı helal olsun kaydirigubbakcemile3

Behlül ün peşine düşmesi ve takındığı tavır benimde hoşuma gitmedi.

Ama deniz hanıma verdiği tepki bence iyiydi.
deniz hanım ın kalkıp arkadaşını sorgulaması hoş değildi.

yane. ama onunda behlülün üstüne o kadar düşmesine gerek yok.
Behlül onun her sordugu soruya "sanane! seni ne ilgilendirir" dese yeridir alkisalkisalkis

yane. ama onunda behlülün üstüne o kadar düşmesine gerek yok.
Behlül onun her sordugu soruya "sanane! seni ne ilgilendirir" dese yeridir alkisalkisalkis

nihal büyüdüğünü ispatlamaya çalışıyo behlüle kendince.
ama çemkirerek olmuyo be nihalim.
az daha usturuplu olsan.

''bihterde 3G ye geçsin bakalım o zaman adnan beye nasıl yalan söyleyecek'' diye grup acılmış facede..

yeni bölüm fragmanı kızlar izlediniz mi ?

oww bir önceki sayfaya bakmamıştım ne hızlısınız kızlar =)

Son düzenleme:

kesinlikle,matmazel nihal ve bülent üzerinde haddini bazen aşıyor... 20 yaşındaki biz kızı sorgulamak daha hava kararmadan geç kaldın demek faln...çok sinirimi bozuyor benim....

kesinlikle,matmazel nihal ve bülent üzerinde haddini bazen aşıyor... 20 yaşındaki biz kızı sorgulamak daha hava kararmadan geç kaldın demek faln...çok sinirimi bozuyor benim....

Eeee.tabi karışmaz mı?Atnan dan o kaaa maaş alıyo..O dairenin kirası nasıl ödenecek?..
Ona karışma, buna karışma..Ya Atnan derse, o kaaa maaş veriyom ,sen evde kendini seriyon diye..Mürebbiye Dönis de herşeye karışıyo işte..

öyle yada böyle
uzun zamandan beri izledğim en akıcı ve güzel blümdü
action bu işte
paylaşılamayan behlül ve kadıncıkları:)

Eeee.tabi karışmaz mı?Atnan dan o kaaa maaş alıyo..O dairenin kirası nasıl ödenecek?..
Ona karışma, buna karışma..Ya Atnan derse, o kaaa maaş veriyom ,sen evde kendini seriyon diye..Mürebbiye Dönis de herşeye karışıyo işte..

adnan babası olduğu halde bu kadar karışmıyor,matmazel saolsun...nihali ne kadar küçük düşürdü... koskoca kız...bülent bişey diyor bakıyor ters ters...şu son bölümlerde hanımlığı tuttu,sinir ediyor beni...

kızlar yorumları okuyamadım ama bisey sorcam,
dün beren saatte bi performans düsüklügü gördünüzmü sizde?
hic bir sahnesini izlemeye tahammül edemedim, ne sarhosluk anı nede o korkunc gülme krizine girdigi anı :eek:lmaz: :umursamaz:

öyle yada böyle
uzun zamandan beri izledğim en akıcı ve güzel blümdü
action bu işte
paylaşılamayan behlül ve kadıncıkları:)

Aynen bi behlül kime yetsin kaydirigubbakcemile3
saplantılı elifemi
saf nihale mi
şevhetli bihtere mi
hangi birine yetişsin :roflol: :roflol:

hic bir sahnesini izlemeye tahammül edemedim, ne sarhosluk anı nede o korkunc gülme krizine girdigi anı :eek:lmaz: :umursamaz:

evet canım beren saat en kötü performansını sergledi bence de...

Bence gülme krizinin zaten yapmacık olması gerekiodu :uhm:
tam oturmuş bana öle geldi

Aynen hiç hoş olmamış o sahne ..Yönetmen :))abim niye STOP DEMEDinkaydirigubbakcemile3

evet canım beren saat en kötü performansını sergledi bence de...

berbattı gercekten ilk defa diziyi izlerken bitsede kapatsam dedim :1ninca:
ha bide behlülün 32 disini gösterip cıglılk atmasıda cabası sırnaşık şey

bbbihhteeeeeerr delikafadulden

bide nihale acaip sinir oldum dün, noldu bu kıza böyle, behlülü nasıl kontrol ediyor nasıl karısıyor bu ne cürret burda biz varken hee :eek:lmaz: lülülülülülü

berbattı gercekten ilk defa diziyi izlerken bitsede kapatsam dedim :1ninca:
ha bide behlülün 32 disini gösterip cıglılk atmasıda cabası sırnaşık şey

bbbihhteeeeeerr delikafadulden

bide nihale acaip sinir oldum dün, noldu bu kıza böyle, behlülü nasıl kontrol ediyor nasıl karısıyor bu ne cürret burda biz varken hee :eek:lmaz: lülülülülülü

Aynen ya nihale bende deli oldum :eek:klava:

Bence gülme krizinin zaten yapmacık olması gerekiodu :uhm:
tam oturmuş bana öle geldi

yapmacık olmalıydı dogru canım ama asırı derecede degil, ironik bi sekilde olmalıydı ki bana ezberlemiste yapmıs gibi geldi. a.s

Aynen hiç hoş olmamış o sahne ..Yönetmen :))abim niye STOP DEMEDinkaydirigubbakcemile3

:roflol:

yanlız asıl koptugum an Bihterin Nihalden kacarkenki haliydi, öyle spor ayakkabıyla olmadı valla biz topuklu haliyle kosmasını bekliyorduk :roflol:

X