Aşk-ı Memnu Kanal D

ben bihter ve behlül ikilisine iyice gıcık olmaya başladım.. bihter hiç eğlenceli biri değil.. çok kaprisli şımarık ve memnuyiyetsiz bi tip, behlül tam artist yani iyice sıkıcı bi çift oldular.
nihalde dün çok abarttı amma üstüne gitti ay ben bile sıkıldım yeter yani

ve yine bi adım bile ilerlemediler dizide her hafta birbirinin aynı sanki.. yok yakalandılar yok kavga ettiler yok kaza yaptılar ay yeter yani biraz hareket lazım diziye.. hep dört ayak üstüne düşüyolar..
hem kitaba göre artık nihalin öğrenmesi gerekmiyomu bu iğrenç ilişkiyi

evet yaaaa biraz hareket gelsin artık her hafta aynı şey.
nihalin öğrenmesi gerekiyor kitaba göre. öğrenince yine bayılıyor ve hastalanıp yatağa düşüyor.
beşir nihalin durumunua dayanamayıp kızının başucunda bekleyen adnana herşeyi itiraf ediyor.
herşeyin prtaya çıkmasından sonra bihter intihar ediyor. behlül evi terk ediyor. baba kız mutlu mutlu yaşıyorlar.
kitaba göre böyle olması gerekiyor ama çok uzadı dizi tadı kaçıyor.
yine de merakla izliyorum.

yaaa bazi insanlara rahat batiyo yeminlen,bulmusun seni seven kocayi,para desen var,yasantinin en alasi var,daha ne istiyon belanimi ariyon be kadin,,,iste insanin akli belden asasina calistimi boyle rezillikler yapiyo,,,,,:eek:lmaz:
bu behluldede millet ne buluyo anlamiyom,pay edemiyolar adami:1closedeyes:

ya kizlar sizin yuzunuzden bu diziyide seyreder oldum haa,,kaydirigubbakcemile3

Kızlarrrrr behlül bihtere olan aşkını kaybediyor
soğuyor bihterden
be nihale aşık oluyoo
bihterde intaaar ediyo

kitabı böyleymiş.

bende tiyatroda izlemiştim
behlül nihala aşık oluyor
seni daha önce neden farkedemedim diyor
kaydirigubbakcemile3
bihterde intihar ediyordu sanırım
o değilde firdevs zavallı kadın paracıklar gidecek diye içi içini yiyor

nihale çok gıcık oluyorum artık yaaa.
öööff behlünün yanına zırt pırt girip çıkyor.
baydı iiiceee.kızlar fragman yok mi?bihter bu bölüm rezaletti zaten.

evet yaaaa biraz hareket gelsin artık her hafta aynı şey.
nihalin öğrenmesi gerekiyor kitaba göre. öğrenince yine bayılıyor ve hastalanıp yatağa düşüyor.
beşir nihalin durumunua dayanamayıp kızının başucunda bekleyen adnana herşeyi itiraf ediyor.
herşeyin prtaya çıkmasından sonra bihter intihar ediyor. behlül evi terk ediyor. baba kız mutlu mutlu yaşıyorlar.
kitaba göre böyle olması gerekiyor ama çok uzadı dizi tadı kaçıyor.
yine de merakla izliyorum.

daha sezon başında kitapta anlatıldığı gibi böyle pat diye bitirirlerse sene sonunu getiremezler reytingleri yüksek bi diziyide sene başında bitirmezler uzattıkça uzatırlarşakkıdı

daha sezon başında kitapta anlatıldığı gibi böyle pat diye bitirirlerse sene sonunu getiremezler reytingleri yüksek bi diziyide sene başında bitirmezler uzattıkça uzatırlarşakkıdı

evet uzatma tekniğide artık 2 bölüme bi günü yaymaları.
ben sıkıldım akşam yaa aynı kıyafetler, kaç -kovala, koş-zıpla, gereksiz diyaloğlar.
çok uzatıldı.
bu gidişe bu dizi 2-3 sezon daha gider.:eek:lmaz:

X