Aşk-ı Memnu Kanal D

Ayyyyyyyyyyyyyyy Firdooo elele dizdize yakalıyor Behlül ve Bihter'i.Firdo fena bozacak Behlül'ü sanırsam,gözleri dolu dolu olmuş...

Ayyyyyyyyyyyyyyy Firdooo elele dizdize yakalıyor Behlül ve Bihter'i.Firdo fena bozacak Behlül'ü sanırsam,gözleri dolu dolu olmuş...

ön tekerleğin arkasından arka tekerlek gelir firdoya ne oluyor kendine baksın
behlülde az değil cinsel yönden istekli bihtere, sıkıyı görünce dört buçuk atıyor

yine bihterle adnan aynı yatak odasına girdiler barıştılar işte, ama firdo bu kez kesin anladı ya, ne de olsa kendide aynı şeylerden geçmiş halden anlarkaydirigubbakcemile3

offfffff yeter ya yıne cok uzamışşşş valla sınır geldı yaaa meymeletsz bıhterdennnn..mkyajszda hıc cekılmıoooo:hulya: o evden kacışı cok kımıktı yaa öldum koşmasına sıncap gıbydıııı sositososito

offfffff yeter ya yıne cok uzamışşşş valla sınır geldı yaaa meymeletsz bıhterdennnn..mkyajszda hıc cekılmıoooo:hulya: o evden kacışı cok kımıktı yaa öldum koşmasına sıncap gıbydıııı sositososito

ay bende seke seke, tin tin tinkaydirigubbakcemile3
ama koşması yürümesine göre daha normal genedekaydirigubbakcemile3

bızde annemle gulmekten olduk yaa o kosmasınaa cok komıktııı kaydirigubbakcemile3

okuldaım fragman acılmıo burda yaa ewe kadar catlarım ben ızleyenler azcııkk anlatsııınn

bende tiyatroda izlemiştim
behlül nihala aşık oluyor
seni daha önce neden farkedemedim diyor
kaydirigubbakcemile3
bihterde intihar ediyordu sanırım
o değilde firdevs zavallı kadın paracıklar gidecek diye içi içini yiyor

Aynen şekerim.. Şehir teyatoralarında,teyatorasını izlemiştim..
Aklımda kalan ,firdevslerin kokoş hallerinin çok tutması:roflol::roflol::roflol:
Zaten kostümlere bakmaktan, konudan bişey annamamıştım....:kedi::roflol::roflol:
Kocccaman topuzlar,uzun etekli elbiseleri filan..

aman be hiçbişeyde olmamış bihtere...o kadar ekşın boşunamıydı...en sonunda yatağa nasıl bakıyo kızlar gördünüzmü hep tecavüz aklına geliyo galiba.:

yine bihterle adnan aynı yatak odasına girdiler barıştılar işte, ama firdo bu kez kesin anladı ya, ne de olsa kendide aynı şeylerden geçmiş halden anlarkaydirigubbakcemile3

Eeeee.Çakal firdevs annamaz mı?İki körün dolma yemesi misali..

fragman şöyle......
behlül evin kapısından koşarken görünür o sırada kaza yerinden biri telle adnana haber veriyo galiba ednanla hala koşarak evden çıkıyo..sonra sırayla firdo nihal ve matmazelin aaaa deyişi geliyo ekrana sonra behlül direksiyonu yumruklayarak hastaneye doğru gıdıyor..bihter boynunda boyunlukla sedyede odaya goturuluyo ednan elinden tutuyor.hastane odasında behlul bıherın elını opuyor..eleleyken fırdo ıceri giriyor.firdo bihteri tutmuş kolundan nerdeydin diyor o sırada ednan ıcerı gırıyor.firdo behlulun odasına gıdıyor..ednan la bihter eve geliyor yatak odalarına cıkıyorlar.. ve bihter yatağa acı cı bakıyor ve fragman bıtıyor..

Fragman da firdevs teyze, Behlül ün odasına giriyor ne diyecek acep.?.
Herşeyin farkındayım,çek git, aralarına girme mi?
Yoksa bak sende boşta kaldın,beraber yuvarlanır gideriz mi?

msajım çift oldu...

Son düzenleme:
Fragman da Firdevs deyze, Behlül ün odasına giriyor, ne diyecek acep.?.
Herşeyin farkındayım,çek git, aralarına girme mi?
Yoksa bak sende boşta kaldın,beraber yuvarlanır gideriz mi?
laelaelaelaelaeakannehir

bence girdikleri yatk odası onlarınki değil arklı geldi bana sanki değişmiş gibi?

Arsen önce,haklısın dedi..Garip maraba beşir tam gözleri parladı..senin üstüne vazife değil diyince..gözler söndü...
Ama öyle yani ,bir marabanın haddine düşermi? ağa hakkında ,söz söylemek..

Arsen önce,haklısın dedi..Garip maraba beşir tam gözleri parladı..senin üstüne vazife değil diyince..gözler söndü...
Ama öyle yani ,bir marabanın haddine düşermi? ağa hakkında ,söz söylemek..

romanda beşir veremden öleceti :1no2:
bence bir türlü konuşturmuyorlar beşiri oda çatlayıp ölecekk:1closedeyes::1closedeyes:

X