Aşk-ı Memnu Kanal D

Izledimi herkes, yoksa baska link arıcam seferberlik ilan ettimde :roflol:

chess canım benimde aklımdan gecti bu, insallah öyle bi hata yapmazlar yoksa bu dizinin diger dizilerden bi farkı kalmaz :eek:lmaz:

Behlül nasıl cıldırıyor öyle :a015:
nasıl dönüyor eve merak ettim gercekten, kesin yok istemem demistirde ya Firdo zorlamıstır yada Ednan, ayy karısıyor olaylar delikafadulden

ya bilmiyorum dizinin büyüsü gitti sanki eski bölümler bana daha heyecanlı geliyordu sanki..
belki bana göre ama ben öyle düşünüyorum....????

kanal d de bugün programda söyledi bihter adnana söylemek istiyormuş ama her seferinde behlül engeline takılıyor diye.

behlülde artık bihterin gitmesine hiç üzülmesin.

45. Bölüm Fragmanı

[dailymotion]video/xar5w1_ayky-memnu-45-bolum-fragmany_shortfilms[/dailymotion]

'Yengene bakmanın mantığı var mı!'

Kıvanç son noktayı koydu...

Aşk-ı Memnu dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ rol aldığı diziyle başlayan öpüşme polemiğine son noktayı koydu: İnsanlar bunun dizi olduğunu anlamıyor. Normal hayatta yengene yan gözle bakmanın mantığı var mı!

Rol aldığı 'Aşk-ı Memnu' dizisinden sonra dizilerdeki öpüşme ve sevişme sahnelerinin Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmesine anlam veremeyen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 'Bizim dizimizdeki öpüşme sahneleri için şifreli bir sistem tasarlandığı konuşuluyor. Öpüşmenin yanlış tarafını anlayamıyorum. Bunun bir rol olduğunun insanlar farkında değil mi? Mantık olarak yengene bakmak ne mümkün ama bu bir dizi. Eğer dizilere şifre konulacaksa insanların tavuk gibi birbirini öldürdüğü dizilere konmalı bence' diyor. 'Bu konu artık kapanmalı' diyen oyuncu, toplumun dizi ve filmlerin sanal olduğunu anlaması gerektiğini söylüyor.

BEHLÜL GİBİ YAN GELİP YATMIYORUM!
Hayatı hızlı yaşamayı seven Tatlıtuğ özellikle aksiyon içeren sporlara karşı tutkulu olduğunu söylüyor. 'Motor sporları, carting gibi sporlar yapmayı çok seviyorum. Arkadaşlarla toplu olarak yapıyoruz bunları. Hızı, yarışı seven biriyim. Oyuncu olmasaydım motor yarışçısı olabilirdim.' diyen oyuncu, 'Behlül gibi teknede yan gelip yatmıyorum. Spor yapan hareketli biriyim' diyor.

Kaynak: Akşam

abooo dizide neler oluyor böle fragmanı yeni izledimm nerden anladınız hamile oldunu gerçekten hamilemii kızlarr ay öle olsa varsa süper sarar:)kesin behlülden adnan safıda kendinden sanıcak vahh garibim yaa

zaten behlül dedi korunuyomusun diye bu nedemek hazırlıklı olun yakında bebek gündeme gelecek demek oluyordu ben zaten dedim sezonda bu bihter hamiş kalır sarı bir bebiş i olur diye

'Yengene bakmanın mantığı var mı!'

Kıvanç son noktayı koydu...

Aşk-ı Memnu dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ rol aldığı diziyle başlayan öpüşme polemiğine son noktayı koydu: ınsanlar bunun dizi olduğunu anlamıyor. Normal hayatta yengene yan gözle bakmanın mantığı var mı!

Rol aldığı 'Aşk-ı Memnu' dizisinden sonra dizilerdeki öpüşme ve sevişme sahnelerinin Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmesine anlam veremeyen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 'Bizim dizimizdeki öpüşme sahneleri için şifreli bir sistem tasarlandığı konuşuluyor. Öpüşmenin yanlış tarafını anlayamıyorum. Bunun bir rol olduğunun insanlar farkında değil mi? Mantık olarak yengene bakmak ne mümkün ama bu bir dizi. Eğer dizilere şifre konulacaksa insanların tavuk gibi birbirini öldürdüğü dizilere konmalı bence' diyor. 'Bu konu artık kapanmalı' diyen oyuncu, toplumun dizi ve filmlerin sanal olduğunu anlaması gerektiğini söylüyor.

BEHLÜL GıBı YAN GELıP YATMIYORUM!
Hayatı hızlı yaşamayı seven Tatlıtuğ özellikle aksiyon içeren sporlara karşı tutkulu olduğunu söylüyor. 'Motor sporları, carting gibi sporlar yapmayı çok seviyorum. Arkadaşlarla toplu olarak yapıyoruz bunları. Hızı, yarışı seven biriyim. Oyuncu olmasaydım motor yarışçısı olabilirdim.' diyen oyuncu, 'Behlül gibi teknede yan gelip yatmıyorum. Spor yapan hareketli biriyim' diyor.

Kaynak: Akşam

işte budurrr...kıvanç benim düşündüğüm her şeyi söylemiş...insanlar anlamıyorsa bu dizilerin sanaldan ibaret olduğunu,eğer ki bir diziyle ahlakları bozuluyorsa bu kendilerinin suçudur..nedense bir türlü anlaşılmıyor bu...

yeni fragmanı izledim
bihter hastaneye gidiyoönce adnan gidiyor yanına
hastanede odada behlül bihteri öperken elinden, annesi odaya dalıyo
kesin yakalıo yani
en sona doğru behlül bihter ve adnan odada tek kalıo
behlül tırsıo yıne o an
ve bihter köşke dönüyo
anlayabildiğim bu kaaa:KK70:

izledim firdevs herşiyi ögreniyo..
bihter adnana dönüyo..

firdevs zaten uzun zamandır biliyordu tabi kızına karşı susuyordu hep..ama bu son olaylar kafasındaki herşeyi netleştirdi...
bihterin adnana döneceği belliydi zaten diziyi bol aksiyonlu yapmaları için yasak aşkın devam etmesi gerekiyor ve tabiki adnanla bihterin ayrılmamaları...yoksa başka konu bulamaz senaristler :hulya:
tabi bide bihter hamileyse saf adnan iyice saf durumuna düşecek-tatlicadiarzu-...büyük ihtimal
behlülden bebek :1ninca: ...

Bu bölümdeki bir mantık hatasınada ben deginmek istiyorum,
Bihter gündüz vakti iciyordu uyuya kalıyordu sonra yanlıs hatırlamıyorsam aksam uyandıgındada sömine yanıyor. laelaelaelaelae
Bihter uyurken sömineyi kim yakmıs olabilir acaba? delikafadulden

bihterin hamile olduğunu nereden çıkardınız anlamadım.:uhm:bihter behlüle merak etme korunuyorum dedi

Setten Resimler

n548642534_873739_3837.jpg

n548642534_873740_4165.jpg

n790707914_1413252_8902.jpg

n790707914_1413257_7972.jpg

n790707914_1416727_6313.jpg

n790707914_1417964_6407.jpg

n790707914_1432688_2866.jpg

n790707914_1432691_5874.jpg

n790707914_1997402_8128.jpg

Bihter iyice şımarıklaştı, dünya kendi ekseni etrafında dönüyor sanıyor kaydirigubbakcemile2
Adnan, hamileyse etrafında daha bir pervane olacaktır,
Ahhhhhh! Ahhhhhh zavallı Ednan :gitme:

X