Aşk-ı Memnu Kanal D

yapmacık olmalıydı dogru canım ama asırı derecede degil, ironik bi sekilde olmalıydı ki bana ezberlemiste yapmıs gibi geldi. a.s

[/B]

Valla yönetmen stop etmediğine göre bişe biliordu herhal.
Herkes aynı şeyi izleyip aynı şeyi hisedicek die bişe yok :teytey:

Valla yönetmen stop etmediğine göre bişe biliordu herhal.
Herkes aynı şeyi izleyip aynı şeyi hisedicek die bişe yok :teytey:

Öyle tabi canımcım zevkler ve renkler tartısılmaz, hepimiz aynı düsünürsek ne tadı kalır öyle degilmi a.s.

evet canım beren saat en kötü performansını sergledi bence de...

Evet ben de katılıyorum ama her hafta net 1.5 saat süren bir diziyi çekmek, montaj yapmak çok çok zor bir iş.TR'de insanüstü bir çalışma var bunun için.Bir dizi süresi bir filme eşit.Amerika'da drama dizisi 42 dk, komedi 22 dk. sürüyor.Bu kadar uzayınca da üstünkörü çalışmalar ortaya çıkıyor.
Beren Saat çok güzel bir kadın ama oyunculuğu en baştan iyi değildi.
Ednan'ın haline de çok acıyorum ya.

beren saatin oyunculuğu bu bölümde berbattı zaten pek beğenmiyodum o ne biçim bi gülüştü öle sinir oldum gerçekten çok yapmacık bağırma ve gülme sahnelerini hiçmi hiç yapamıyo...kıvançı kutluyorum gerçekten oyunculuğu muhteşem...

Evet ben de katılıyorum ama her hafta net 1.5 saat süren bir diziyi çekmek, montaj yapmak çok çok zor bir iş.TR'de insanüstü bir çalışma var bunun için.Bir dizi süresi bir filme eşit.Amerika'da drama dizisi 42 dk, komedi 22 dk. sürüyor.Bu kadar uzayınca da üstünkörü çalışmalar ortaya çıkıyor.
Beren Saat çok güzel bir kadın ama oyunculuğu en baştan iyi değildi.
Ednan'ın haline de çok acıyorum ya.

buna bir düzenleme getirilmesi gerek...1,5 saat süren dizi için 1 hafta gece-gündüz çekim yapılıyor..oyuncunun performansının düşmesi normal..rahatsızdır falan olabilir ama bu hafta beren de gerçekten bişey vardı...çok beğenirim beren saat'i ama bu bölüm gerçekten iyi değildi...

her nerede yaşanıyor vede yaşatılıyorsa iyi geceler arkadaşlar bu sözler aklıma geldi behlülle bihteri düşününce

ayy nihalde kendimi gördüm adeta
bende sevgilime öyle davranıyorum
nerdesin naptın kiminlesin
nihale o an çok sinir oldum
dışardan nekadar gıcık görünüyormuş öyle insanlar
sevgülüm çıldırmakta haklıymış
katlanılacak gibi değil

ya şu bihterin güldüğü sahneyi hatırlayamadım ben hangi sahne o ???

firdevs sonunda bihterle behlülü elele görüyor birde bu bölümde büyük bir süpriz bizi bekliyormuş çok merak ettim bende aaaaaaaa şimdi yazarken buldum bihter hamile tabi hastaneye yattı orda çıktı ortaya

kızlar bihterin o kazayı yapıp sıyrıklarla atlatması bence çok saçma olacak
bence bihter hamile olduğu ortaya çıkacak
behlül nihale çok bağırdı geçen hafta sinir oldum okadar hakareti haketmedi ama o an adrenalin yüksekti içindeki çarpıntıyıda nihale bağırarak atmayı denedi heralde

Fragmanı gördüm, Bihter Ednan'a dönüyor?? akannehir akannehir
Behlül'de aglamasıyla kalıyor öyle -tatlicadiarzu-

Bihteri hastaneye kaldırıyorlar alnında ufak bi sıyrık var sadece, Behlül yatagı basında elini tutuyor Firdo giriyor odaya ikiside sok tabi akannehir
En sondada Bihter Ednan'la yatak odalarına giriyorlar, Behlül cıldırmıs aglıyordu. Tabi yanıltmaca var yine fragmanda, bi kac kez daha izleyip cözeriz olayları elbirligiyle zemuszemus

ay bihterin hastanede tetkikler sırasında hamile olduğu ortaya çıkarsa gerçekten vasatında vasatı bi gelişme olur.
bu ne ya her dizide esas kadınlar tesadüfen hamile olduğunu öğreniyolar, 70 lerde ki filmlerden beri aynı geyikler yani
inşallah senaristler böyle vasat bişey yapmaz dicem ama konu sıkıntısı çekiyorlar herhalde ki olabilir

X