Aşk-ı Memnu Kanal D

fragmanın lınkını verdı oncekı sayfada arkadaslar... ama kısaca özet geceyım... nıhaslle bıhter reklamda karsılasmadı,bıhter bıhalın oldugunu anlayınca ebde bır köseye saklanıp behlülü arıyor ve behlülde arabayı bırakıp kosa kosa eve dogru ılerlıyor... nıhalde sanırım bıhterı görmuyor ama behlulun amerıkada olmadıgını ogrendıgınden olsa gerek aglıyor... sonra elıfle behlulu kavga ederken gösterdı ve elıf sedyede hastaneye kaldırılıyordu...

bihter galiba kapiyi acmadan kaciyo evin icinde ve birini ariyo behlülümü uyariyo yoksaCADIARZU , nihal camdan iceri bakiyo, behlül kosuyor sonra nihal aglayarak gidiyo evin ordan.... behlül eski nisanlisiyla tartisiyo, nisanlisini sedyeyle hastaneye götrürüyolar....medya yine behlülün pesinde, bihter yüzügünü cikariyo masaya koyuyor sonra bihter arabayla kaza yapiyo galiba behlüle telde konusurken bihter bagiriyodelikafadulden, behlülde bihterrrrrrrrrrrrrrr delikafaduldendiye bagiriyo ve bitti:hulya:

çok teşekkürler kızlar a.s. bence elif intihar ediyor

elif intihar mı ediyo yoksa kavga sırasında kazara bişeyler mi oluyo

Bide benim kafama takılan şey,bihter canım tatlı bişiler istiyo dedi yaptı pudingi nese işde,sonra dışarda yerlerken behlül sen korunmak için bi önlem alıyomusun ddi bihtere acaba bihter hamilemi kafamçokkarıştı nie öle bi ayrıntı verildi dizide kafama takıldı CADIARZU

aaa,neden öyle dedin ki

hani behlülle elif nişanlanmştı ya o zamnalarda evlenince nerde oturcaklarını konuşuyorlardı...behlül ayrı eve çıkarız demişti ama elif bozulmuştu yalıda oturamıcağı için...o da adnan'ın para düşkünü yakınlarından biri yani....

bihter hamile çıkacak galiba, behlül boşuna sormadı bence korunuyor musun diye :hulya:

yaa ortam yapıyolar işte hamile bihter belli..belki kaza yaptıktan sonra hastanede ortaya çıkar...

her şey iyi güzelde bihter adnan telde konusurken dönecek gıbı bakıyodu kafama o takıldı

Ben geçen sezon diziyi daha çok beğeniyordum, Bihter- Behlül aşkını anlayabiliyordum,pişmanlık duyuşları birbirlerinden kopamayışları çok güzel işleniyordu, ama bu sezon yüzsüzlüğün dibine vurmaya başladılar, ihanetlerini haklı çıkarmak Adnan a suç bulmak adına arayışlar içindeler, Bihter e çok uyuz oldum Adnan ın davranışı fırsat oldu ona, hala boşanıp boşanmama arasında gidip gelebiliyor, dizi roman dan çok şaştı uzatmaları oynuyorlar, ama izlettiriyor yine de yasaklar tatlı geliyor

fragmanı izledim haftaya epey olaylı geçecek galiba CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…