Aşk-ı Memnu Kanal D

oy oy bu hafta işler bayağı karışcak gallibaakaydirigubbakcemile3nesrin111 sağolfragman içinn

Kizlar bu filmin romanini okuyan varmi??cok merak ediyorum sonunu sanirim nihalle behlul evlenecek ve bihter intihar edecekmis...ama o zamana kadar neler olacak bilgisi olan varmi??bihter eve donecekmi mesela,???

Kizlar bu filmin romanini okuyan varmi??cok merak ediyorum sonunu sanirim nihalle behlul evlenecek ve bihter intihar edecekmis...ama o zamana kadar neler olacak bilgisi olan varmi??bihter eve donecekmi mesela,???

Çok yazıldı burda bu ama ben yine senin için bi daha yazıyım..Behlül ve Nihal evlenmiycek sadece böyle bi karar alacaklar Nihal Bihterin Behlülle olan ilişkisini öğrenince her zamanki gibi o meşhur bayılmalarından biri gerçekleşecek bu yüzden beşir nihayet adnana bunu anlatacak Bihter intihar edecek Behlül kaçacak.:bbo:

saol canim okumamistim daha once tesekkur ederim yazdigin icin....
bence besirin soylemesi lazimdi adnan beyin ne kadar uzuldugunu goruyor cok gec kalmis olacak yani o zaman soylemekte desene....az kaldi filmin sonuna o zaman...birkac bolum sonra biter..

Romanda bu şekildeymiş, ama romandan çok saptırıyolar, romanda Behlül aşık falan olmuyor çapkınlık idmanlarından birini yengesinin üzerinde tatbik ediyor sadece, sonunda da kaçıyor, Yaprak Dökümü gibi uzattıkça uzatırlar sonu romandaki gibi olmaz bana öyle geliyor

ama bu bolumde behlulun davranislari bana biraz farkli geldi heleki bihtere korunuyormusun falan demesi bihterde basima birde bebek cikarma diyorsun yani falan dediya o kisim..bence bir yandan yengesiyle bu sekilde devam ederken bir yandandan amcasinin mirasindan yararlanmak istiyor gibime geldi...

Bi şey değil canımkaydirigubbakcemile3

Uzatırlar onu bi kaç bölüm sonra bitmez..Bihter Behlül aşkı daha devam eder..Sonra Behlül Nihal aşkı seyrederiz uzarda gider yani..

Bi şey değil canımkaydirigubbakcemile3

Uzatırlar onu bi kaç bölüm sonra bitmez..Bihter Behlül aşkı daha devam eder..Sonra Behlül Nihal aşkı seyrederiz uzarda gider yani..

:roflol::roflol: valla olurmu olur...bu arada bihter behlulden bir cocuk dunyaya getirmez umarimsırnaşık şey

Bi hamilelik olayı olacak gibi geliyo bana..Bihter hamile kalacak kimden olduğunu bilemiycek..kaydirigubbakcemile3

Bi hamilelik olayı olacak gibi geliyo bana..Bihter hamile kalacak kimden olduğunu bilemiycek..kaydirigubbakcemile3

bende öyle düsünüyorum,simdi bide adnan ile birlikte oldu ya.. ister istemez adnan'da hesaba karisacak,cünkü behlül'e o sevisme sahnesinden sonra adnan ile iliskiye girmedigini söylemisti.. simdide adnan ile olan oldu,mecbur hesaba girecek kafamçokkarıştı

2-3 hafta da hamilelik davalarını izleriz..Behlül strese girerakannehirAdnan sevinir:sm_cool:

bu arkidişler berabermiş ne diyosunuz?:hulya:

HAZAL KAYA FENA YAKALANDI!

Aşk-ı Memnu dizisinin genç oyuncusu Hazal Kaya, Canım Ailem'de Yiğit'i canlandıran Sezgi Mengi ile yakalandı. alıntı

ya ben netten baktım ama yeni bölüm fragmanını bulamadım...

yaabilirmisin siteyii

ayyy bu bihtere iyice gıcık oluyorum...rol yapıyo ama sevmemeye başladım...

dizide hala 2 erkekte peşnde yuh yaa.adnanda bi anlamadı gitti

bu arkidişler berabermiş ne diyosunuz?:hulya:

HAZAL KAYA FENA YAKALANDI!

Aşk-ı Memnu dizisinin genç oyuncusu Hazal Kaya, Canım Ailem'de Yiğit'i canlandıran Sezgi Mengi ile yakalandı. alıntı

gençler, güzeller, olabilir bence :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…