Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter utanmadan bide banyo yapıyor sanki kendini kirlenmiş gibi hissediyor ve ağlıyor.o senin kocan kirlenmedin falan.ama sen yasak bir ilişki yaşıyorsun ve zaten kirlisin seni su bile paklamaz.adnanın o hüzünlü halinde gözlerim doldu.o kadar iyi bir insana bunlar yapılırmı ya...kötükedihüso

bihter utanmadan bide banyo yapıyor sanki kendini kirlenmiş gibi hissediyor ve ağlıyor.o senin kocan kirlenmedin falan.ama sen yasak bir ilişki yaşıyorsun ve zaten kirlisin seni su bile paklamaz.adnanın o hüzünlü halinde gözlerim doldu.o kadar iyi bir insana bunlar yapılırmı ya...kötükedihüso

Bunu bende düsünmüstüm.Sanki Behlül'le yatarken misler gibiydi de esiyle yatarken kirleniyor.inanilmaz.

bu beşirde pek cins kesin bu kez matmazele diyecek diyordum altından ne çıktı

ama genede matmazelin aklında bir ampül yanmıştır zeki kadın

Kızlar bilmiyorum okuyanınız varmı ama ben yine paylaşıyım istedim,
Bihterin annesinin genç bir sevgilisi olucakmış, sevgilisi rolünüde, ferhundenin eski patronu levent tuncel vardıya o oynayacakmış..Güvenilir bir sitede okumuştum..

Bihterin annesinin genç bir sevgilisi olucakmış, sevgilisi rolünüde, ferhundenin eski patronu levent tuncel vardıya o oynayacakmış..Güvenilir bir sitede okumuştum..

Zaten var galiba, bir gece Adnan geç vakitte camdan dışarı bakıyordu, Firdevs spor bir arabadan inerken gördü sormuştu arkadaşlarla eğlendik diye geçiştirmişti, zaten estetik operasyonda geçirdi di mi? Katia ya kimseye söyleme diye tembihliyordu bu bölümde ne ameliyatı geçirdiğini anlayamadım ama ben fisfisfis

Zaten var galiba, bir gece Adnan geç vakitte camdan dışarı bakıyordu, Firdevs spor bir arabadan inerken gördü sormuştu arkadaşlarla eğlendik diye geçiştirmişti, zaten estetik operasyonda geçirdi di mi? Katia ya kimseye söyleme diye tembihliyordu bu bölümde ne ameliyatı geçirdiğini anlayamadım ama ben fisfisfis[/QUOTE]

O spor arabalı arkadaşı londrada doktormuş annattığına göre,göğsünde bi kitle çıkmışmış da onu aldırmş orda,tr.de olsam millet firdevs hanım ölüyo die def çalarlar dedi,o yüzden londrada o ark.ameliyat etmiş..

evet canım aynennnnnnn:eek:klava:

Zaten var galiba, bir gece Adnan geç vakitte camdan dışarı bakıyordu, Firdevs spor bir arabadan inerken gördü sormuştu arkadaşlarla eğlendik diye geçiştirmişti, zaten estetik operasyonda geçirdi di mi? Katia ya kimseye söyleme diye tembihliyordu bu bölümde ne ameliyatı geçirdiğini anlayamadım ama ben fisfisfis[/QUOTE]

O spor arabalı arkadaşı londrada doktormuş annattığına göre,göğsünde bi kitle çıkmışmış da onu aldırmş orda,tr.de olsam millet firdevs hanım ölüyo die def çalarlar dedi,o yüzden londrada o ark.ameliyat etmiş..

yaaaaa
bak bn orayı kaçırmışıım

evet ya bunu bende okudum bakalım neler olacak.merakla bekliyorum

kızlar youtube dan izledim elif hastaneye kaldırılıyo behlül bişi yapıyo ona evinde
bihterde saklanıyo nihal görmüyo nihal ağlıyo filan sonra bihter geri dönüş yolunda kaza geçiriyo
bişi olmaz o cadıya ya

kesin hamile çocunu düşürcekkkkk bihter -tatlicadiarzu-

elife noldu acaba oda intihar etmiştir yada behlül ağzını burnunu kırmıştır:roflol:

Bihter dayak yiyen aciz kadın gibi sığınmadı mı Behlül'e,çok uyuz etti beni zaten bahane arıyordu koştura koştura gitti aşığının kollarına :mymeka: Adnan'a her zaman çok üzülüyordum,şimdi daha çok üzülüyorum zavallımın boynuzları Edirne'den görünüyor valla :eek:lmaz: kaza falan hikaye,kötüye birşey olmaz :1closedeyes:

ayyy delı oluorum o bıhter e yaaa ... kendı yaptıgı ahlaksızlıgı dıılde adnan a kızıo..bıde neden böe kötu örnek dızıler koyuolar yaa !! coluk cocuk ızlıo

X