Aşk-ı Memnu Kanal D

bende kızıyorum evet edepsiz adamın suratından pudink yaladı böğğğ

Yaaa dimii.. insan sevdiğine belki yaparda, rol içinde bi adam yalanırmıı vereliniortak ..
Gerçi adamda Kıvanç Tatlıtuğ haniii. :jeyyar:
Kaymak kibinnn adammm..
Bu sahneden sonra Meltem Cumbul cıngar çıkarmasında kim çıkarsınnn.a.s

onlar ayrılmışlarya haberiniz yokmu, teknede behlül kızlarla eğlenirken meltem yakalmış ayrılmşlar 1 ay oldu neredeyse magazinde izlemştm

onlar ayrılmışlarya haberiniz yokmu, teknede behlül kızlarla eğlenirken meltem yakalmış ayrılmşlar 1 ay oldu neredeyse magazinde izlemştm

Dün dü galiba Ece Erken Programında bahsediyordu ayrılmamışlar diyee .Affetmiş sanırsamm

ben behlülü sewmiom, yumurta sarısı gibi turuncu gibi kaşları sakalları war :dilcikar:

erkek dediğin kara kaş kara göz olur :roflol:

zatenn bihterin puding yalama meselesine böğğ diyenlerr kıskanıyorlarr ,, kıskandıkları için öle diyorlar...zemuszemusbehlül elden gidiyo diye içleri gidiyokaydirigubbakcemile3
kıskananlar çatlasınnn:hulya:

Zaten Bihteri sevmeyenlerde bu yüzden sevmiyo anladım ben onu:roflol:

behlülü yakalayabilene helal olsun zaten, behlül kaçarrrr kaydirigubbakcemile3

Zaten Bihteri sevmeyenlerde bu yüzden sevmiyo anladım ben onu:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bihteri sewmiom ben yaa , ama wala behlülle alakası yokkaydirigubbakcemile3 konuşurken kızarken ağlarken o değişik kafa göz hareketleri hasta edio beni sositosositolaelaelaelaelae :roflol:

beşire gıcık oldum ya söylemedi gitti.tam söyleyecek diyoruz vazgeçiyoklava:

dejenere $oko partisi ne kiz:roflol::roflol:Vallahi anladiysam arap olayim.:roflol:

yeni fragmandan bisey anladinizmi siz kizlar, nihal anliyomu bihteri görüyomu hem niye agliyo bukaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…