Aşk-ı Memnu Kanal D

bende kızıyorum evet edepsiz adamın suratından pudink yaladı böğğğ

Yaaa dimii.. insan sevdiğine belki yaparda, rol içinde bi adam yalanırmıı vereliniortak ..
Gerçi adamda Kıvanç Tatlıtuğ haniii. :jeyyar:
Kaymak kibinnn adammm..
Bu sahneden sonra Meltem Cumbul cıngar çıkarmasında kim çıkarsınnn.a.s

Yaaa dimii.. insan sevdiğine belki yaparda, rol içinde bi adam yalanırmıı vereliniortak ..
Gerçi adamda Kıvanç Tatlıtuğ haniii. :jeyyar:
Kaymak kibinnn adammm..
Bu sahneden sonra Meltem Cumbul cıngar çıkarmasında kim çıkarsınnn.a.s

onlar ayrılmışlarya haberiniz yokmu, teknede behlül kızlarla eğlenirken meltem yakalmış ayrılmşlar 1 ay oldu neredeyse magazinde izlemştm :nazar:

onlar ayrılmışlarya haberiniz yokmu, teknede behlül kızlarla eğlenirken meltem yakalmış ayrılmşlar 1 ay oldu neredeyse magazinde izlemştm :nazar:

Dün dü galiba Ece Erken Programında bahsediyordu ayrılmamışlar diyee .Affetmiş sanırsamm

ben behlülü sewmiom, yumurta sarısı gibi turuncu gibi kaşları sakalları war :dilcikar:

erkek dediğin kara kaş kara göz olur :roflol:

zatenn bihterin puding yalama meselesine böğğ diyenlerr kıskanıyorlarr ,, kıskandıkları için öle diyorlar...zemuszemusbehlül elden gidiyo diye içleri gidiyokaydirigubbakcemile3
kıskananlar çatlasınnn:hulya:

zatenn bihterin puding yalama meselesine böğğ diyenlerr kıskanıyorlarr ,, kıskandıkları için öle diyorlar...zemuszemusbehlül elden gidiyo diye içleri gidiyokaydirigubbakcemile3

Zaten Bihteri sevmeyenlerde bu yüzden sevmiyo anladım ben onu:roflol:

behlülü yakalayabilene helal olsun zaten, behlül kaçarrrr kaydirigubbakcemile3

Zaten Bihteri sevmeyenlerde bu yüzden sevmiyo anladım ben onu:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bihteri sewmiom ben yaa , ama wala behlülle alakası yokkaydirigubbakcemile3 konuşurken kızarken ağlarken o değişik kafa göz hareketleri hasta edio beni sositosositolaelaelaelaelae :roflol:

beşire gıcık oldum ya söylemedi gitti.tam söyleyecek diyoruz vazgeçiyo:eek:klava:

ne var yahu ha peçeyle almış ha diliyle, temiz kadın vesselam:roflol:
ünlü türk düşünürü burhan altintopun dediği gibi "eski türk filimlerindeki dejenere şoko partilerinden var sandım"kaydirigubbakcemile3

dejenere $oko partisi ne kiz:roflol::roflol:Vallahi anladiysam arap olayim.:roflol:

yeni fragmandan bisey anladinizmi siz kizlar, nihal anliyomu bihteri görüyomu hem niye agliyo bukaydirigubbakcemile

X