Aşk-ı Memnu Kanal D

Allah aşkına gerçekten ölecek hali yok ya tabiki damarı atacak,bence daha iyisi olamazdı,hele nihalin bağırması çok iyiydi

hahaha beyaz joleyimi diyon.sen bogazina bak can damari nasil atiyor gozler fildir fildir

jöle değil hayatım ojeden bahsediyorum
bir sahnede tırnakları görünmüyo sonraki sahnede aynı yerde yatarken tırnakları görüünüyor onu dedim hiç kameralarında dikkatini çekmemiş heralde

kızlar ya bihtere üzülmeye çalışıyorum ama olmuyo napıyım içimden gelmiyor.adnan kendini hemen toparladı olgun adam ne de olsa..o yüzden onada üzülmedim.nihal desen aslında o biraz haketti ama....neyse o da genç daha unutur gider..ya bana kızmayın ama ben neden behlüle bu kadar üzüldüm ya.yılın yarısından beri çok pişman oldu çok vicdan azabı çekti.yazık ya.o vicdan azabı öldürür onu.amcasına ettiği ihanetemi yansın nihali hayal kırıklığına uğrattığına mı yansın.beşirin ölümüne sebep olduğuna mı yansın..yoksa bihteri kaybettiğine mi.asıl en büyük cezayı behlül almış oldu.bihter oh valla öldü kurtuldu

ya mezarlık sahnesi çok etkileniyorum behlül kaçar dediğinde dayanamıyorum ağlıyorum ya offf keşke bitmeseydi

yok öyle canım ölünce kurtulmadı ne azap çekiyodur bihter şimdi

neyse bende behlülü hep savundum ilk günden beridir.behlüle ağlıyorum
nedense kendimi mezarda eşimide başımda gördüm o sahneden çok etkilendim eşime bi daha sarılim bari

bende izledim şimdi tekrar....ağladım çokmafoldumben

heleki behlülün mezardaki konuşmaları....ilk defa acıdım behlüle....ayyy beynim,ruhum sarsıntı geçirdi valaaa üffffffff

kızlar behlül çalışamazda şimdi ne yiyo ne içiyo acep bana gelsin ben bakayım ona krallar gibim canım bende teeselli bulsun bihterden çok mutlu edecem sözzzzzz

adnan parayı kesince behlül saç sakal ucubelere dönmüş ben beren saati çok seviyorum haliyle üzüldüm ona :gitme: nasıl kıyıpta öldürdüler ya:gitme:

ulen salak behlül madem bi mok yediniz bihterle
son an olmuş sahip çık artık bari
zaten öğrenmiş ednan
en azından birlikte falan ölün
hakkaten
adi şerefsizmiş behlül
ikisini de tasvip etmiyorum ama
bihter daha mert çıktı
kimseye söylemicem diyip kendini vurdu
en son mezar başında bile sevdiğini itiraf edemeyen adama
ne denebilir ki!!!

bence bi bölümlük değildi son bölüm
iki bölüme yayılamzdı tabi ama en azından bi saat fazla yapılabilirdi
dan die oldu herşey
bazı şeyler gerçekten askıda kaldı

behlül nasıl kaçtı
frido nasıl felç oldu
nişanlısı onu bıraktımı bırakmadımı?
hilmi önal cenazedeydi mesele
kimse inanmıodu ona
noldu onun durumu
gib i bi sürü askıda kalan durum var

ama ağladım itirf ediyorum beşire bihtere behlüle
anama çaktırmadan sildim gözyaşlarımı:)

vaaaaaayyy bihter yöreoğlu vaayyyyy..kıs okadar bölüm arkandan attık emmeeee dün akşam ağlattın beni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…