Aşk-ı Memnu Kanal D

he pasaklım dooru sölüon vallaaaa..
sakal çok berbattı....
damat traşıda hiç olmamıştı bence bebe poposu gibiydi yüzü..

Bugüne kadar hiç izlemedim bu diziyi, hep burda sizlerden takip ettim son bölümü bayağı merak ettim he

verirlermi ki yine??

Her bölümünü izleyen ben dün akşam izleyemedim :sinifsinif:
Faturayı yatırmamıştık kapandı yatırmama rağmen açmadılar :mymeka:
Pazar günü sanırım akşam 5-6 gibi veriyorlardı boshayallersmile

Şimdi netten baktım 14:15 de kaçırmamam lazım

Bihter'in ölüm sahnesi
Nihal'in gelinlikle arabaya koşması,doğruca eve gelmesi,
Behlül'ün o kaptan gusto olana kadarki geçen sürede ne yaptığının bilinmemesi......

işte bunlar askıda kalmış gibi geldi.......tuhaf bir bitişti bana göre de,kimbilir belki de çok şartlandırmışım kendimi daha radikal bir son bekliyordum...

ayy o nihalin kına gecesi neydi yaaaa..
herkes behlül maskesi takmış.
kafalarda duvaklar falan..
anam sosyetiklerinde kına geceleri böle oluomuş demekki...

Bugüne kadar hiç izlemedim bu diziyi, hep burda sizlerden takip ettim son bölümü bayağı merak ettim he

verirlermi ki yine??

ay sorma bende hiç izlemedim ve dün akşamda içimden gelmedi izlemek şimdi buradaki yorumları görünce izlesem mi karar veremedim :bbo:
Şuna baksana aşağıda 45 kişi konuyu okuyorakannehir

firdevs hanım felç geçirmiş, çetin özder onu bırakmışmı oldu şimdi? keşke diğerlerininde haytlarında neler olduğunu gösterselerdi

guzeldi ama bana gore tek yanlislari bihterin zamaninda ceza yedigi makbuzda dogum tarihi 1979 du dun mezar tasinda 1983 yaziyodulmaz:

arkadaşlar sayfalar almış başını gitmiş.. ya hem diziyi izleyip hem yazmışınız valla.. ben özellikle girmedim. reklamlarda değiştirmem diyen arkadaş vardı ben de değiştirmedim.intihar sahnesi çok kötüydü ya.ağladım yavv :çok üzgünüm: senaryo noktası virgülüne doğru çıktı haa.ya bazı yerleri daha uzun çekselerdi.initihardan sonrayı.adnanda beşire inandı hemen.ayy bihter başından beri ölü gibiydi ya resmen.delüüü gibi bakışları hali vardı.sıyırdı paklandı sonra mefta oldu.. etkisinden kaç günde çıkıcam bakalım.behlül adi herif ya tövbe tövbe.vicdan azabından öl emiiii ya o da suçluydu.bihter öldü..
kafasından vursun demiştim daha önce gördüm ki saçma bi şey olurmuş... en güzeli yüreğinden vurmasıymış.. çok güzeldi.. ama havada kaldı bazı yerler.daha detaylı olaydı beeee..

canım hayır.final fragmanı yoktuya normalde vermemişlerdi.dün gün içinde verdiler mi diye merak ettim.yoksa hiç vermeden finali mi yayınladılar..üsteki mesajı görmedin sanırım.. izledim çünkü.. kaydirigubbakcemile3

adnan nasıl kırdı ama kapıyı:):) demekki tersi kötü oluyormuş kuzu gibi adamdı halbukisempatiksalakcinni ayy birde nihalin merdivenlere silah sesini duyup düşüş sahnesi çok etkiliydi...yaa ama bi 5 10 yıl sonrası diye gösterselerdi...nihal normale dönse tekrar aşık olsa evlense filan.. matmazelle adnanda evlenseydi bebeleri olsaydı:ecrin_bebek: yeni evi merak ettim birde:hulya:firdevste tam kaçıyordu kızını bırakıp:mymeka:

hee :roflol:
yok canım direkt konuya girdiler yok fragman filan
suadaya canlı bağlantı olur dedim ama olmadı göremedi k yani

Evet sonunda Bihteri öldürdük,Behlülü de Alaskaya yolladık...!

Çok güzeldi ama bence de bazı yerlerde kopukluk vardı,

Mesela Bihterin silahı ateşlediği an,Behlül Bih..ter dedi,

O an Adnanın yüz ifadesini hiç göstermediler,yani kendini öldürmesine ne tepki verdi hiç anlayamadık,sadece silah sesine hafif bi irkildi o kadar,

Aynı şekilde Nihal de silah sesini duyunca merdivenlerde yıkıldı ama tam olarak neye yıkıldı orda,

Silahı kimin ateşlediğini görmedi,belki babasının Behlülü ya da Bihteri vurduğunu sandı,orası da muallakta kalmış bence,:umursamaz:

Ama Bihtere ve Behlüle helal olsun çok iyi oynadılar,o kadar rezillik yapmalarına rağmen valla Bihtere üzüldüm en çok,

Ne kadar aldattıysa kocasını,üzdüyse herkesi,herşeye rağmen kaçıp kendi yoluna gitmek istedi,en azından canıyla ödemek zorunda değildi,

Ne bileyim bi de o kadar masum gösterdiler ki insan acıyo valla...

Ağlamamak için zor tuttum kendimi zaten,senağlama

Eşim de izledi benle hiç izlemeyen adam Bihter nasıl intihar edecek diye izledi,

O var diye ağlayamadım zaten,şimdi ne o bu sadece dizi falan der,

Ben o bazı dizilere kendini kaptırınca öyle diyodum da...boshayallersmile

Ayy şimdi bi daha izlicem intihar sahnesini iyice bi bakmak istiyom nedense
...sempatiksalakcinni

evet ya.resmen kaçıyodu olacakları sezdi.ama bihterin intihar edeceğini kestiremedi.halbuki çok zeki idi.sonra yine acıdım.ama bırakıp gitmesi..ne bilim.. bihter ne yapar eder demeden kaçmaya bakıyodu ya.. senaryo doğruymuş hala şaşırıyorum ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…